Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
7. júl 2010

veru bez ovu tehu nebude 😉
riana ... a FF ti teda ovu nevyznacil?

zuzanockamt
7. júl 2010

@katrenka111 ale ked raz neprebehne ovu, nedozrie vajicko, tak mozu sexovat od rana do vecera bez ochrany kolko chcu 😉 ... BT to ukaze, ci bola alebo nie 😉

riana12
7. júl 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff

@katrenka111 dokiho v poslednom case vidim dost casto 😝
@zuzanockamt momentalne som padla "na hubu", po dlhom case som vcera mala najnizsiu teplotu, bezne taku nemavam a to mi aj v noci bolo teplo 😀

katrenka111
7. júl 2010

@zuzanockamt ja to velmi dobre viem ale ja len naražam nato že zazraky sa deju tak ci tak..... 😎 srandujem.....
Sice ja som si tu bazalku este nemerala.....ani nebudem co príde príde bude bude 🙂

katrenka111
7. júl 2010

@riana12 no a co na to doktor???

zuzanockamt
7. júl 2010

@riana12 no pekne nizke teploty, ja som snad take nizke asi ani nemala ... uz si veru nepamätam

riana12
7. júl 2010

@katrenka111 ja uz som mala aj cysty na vajecniku po 2x, aj streptokoka... doki aj predpokladal, ze mi bude MS meskat, ATB som dobrala len minuly utorok... ale 2 mesiace bez MS uz bolo aj nanho vela, takze si ma potom pozrie... stanovil termin, aby dal tomu este sancu na prirodzene spustenie MS, nech som neni stale pod nejakymi liekmi a mastickami... ale asi to bude potrebovat vyvolavacku 😒

maciasik24
7. júl 2010

ahojte neviem ako to tu funguje.ale som snazilka us stvrty rok a som stoho nestasna.dostala som odporucenie do fetricentra.som zveda ci mate niake skusenosti.

riana12
7. júl 2010

@maciasik24 tuna v teme asi ziadna z nas... ale daj si tuna na MK vyhladat Ferticent, tam ti urcite bude vediet dobre poradit 😉

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 nas, nasi chlapi, aby mohlo byt babo skor, ze ak to pojde s nimi takto dobre aj nadalej 🙂

katrenka111
7. júl 2010

@riana12 a to tak dlho cakal??? no asi fakt budes potrebovat tu vyvolavacku... no tu sarapatu narobilo určite aj tých vela liekov a ATB su zabijak na organizmus,narobí to vela zleho...tak musis len vytrvalo cakat a cakat
ale sa cudujem že z čoho maju taketo mlade baby tieto patalie cysty a ja neviem co este.....
Aj ja by som mala ist gynekologicke no neviem sa odhodlat lebo neviem co bude no uvidím ako mi dopadnu vysledky z hemosky a potom sa rozhodnem

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 a vy sa nechranite nijako?ci prerusovane?

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi no tak to teda heeej

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi no presne tak prerušovane už vyše roka odkedy mi zistili trombofiliu som musela okamžite prestat brat antikoncepciu a som rada už by som ju v živote nebrala narobila mi same velke zlo.....

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 a priatel sa ovlada???lebo moj strasne 😖 🙂 ja som mala anitku asi 2,5 roka a uz by som ju tiez nebrala, mozno po porode lebo vtedy je telo zblaznene a asi by mi na zaciatok jedno babo stacilo 🙂

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi no ja už nesmiem nikdy brat atk. No on to nejak nerieši,ale dava si pozor a sem tam ked chce do mna tak si da kondom ale malokedy......
len teraz zacal akosi viac hovorit o babu a zamyslat sa a mne nadava žeby som sa mala dat do poriadku zdravotne viac papat a tak.... ale ja to este neriesim,netreba na to mysliet

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi a inak kolko ste spolu s priatelom?? Takže ty by si babo už aj chcela??? Kolko mas rockov ak smiem vediet???

katrenka111
7. júl 2010

@zuzanockamt no a ty co zuzi ako s tým palenim už lepsie?? ci este stale sa trapis???

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 ale super, ze aspon takto na to mysli 🙂 no ja by som bola rada keby som mojho nejako argumentami nahovorila aspon na plodne neplodne, hlavne kvoli pozitku, no a na druhej strane, aj motyka niekedy vystreli 🙂 ale tiez to uz nejako neriesim, som rada, ze som ho aspon dostala na moju stranu mat babatko trosku skor ako planoval.

zuzanockamt
7. júl 2010

@katrenka111 myslis tu zahu? ... uz je to teraz v pohode asi tyzden alebo aj dlhsie ... maly sa asi trochu posunul nizsie, lebo sa mi aj trosku lepsie dycha a dnes na sone mal hlavu dost nizko polozenu ... nizsie ako v 25 tt ... tak to bude asi tym

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 ja 23, budem mat 24. veru na babatinko sa uz citim, ale viem, ze treba ist pekne poporiadku, ale strasne by som sa potesilo, keby to prislo necakane. s priatelom sme spolu 2,5 roka, ale este spolu nebyvame nic, takze sa radsej drzim, ze babenko az po skole a aspon rok robit, nech je na matersku. a ty?

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi tak to je pokrok u mužov....
ja tiež este rok chcem dokoncit skolu,trosku si zarobiť a potom ale ako vravim necham sa prekvapit to je asi všetko osud a netreba nic silit ono to všetko príde...takže si budeme užívat zatial.... 😀

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi no ja 23,sme spolu 4rok a vyše roka spolu bývame.
No to bývanie je asi zaklad vztahu a rodiny to je problem v dnesnej dobe.....
Mali by ste to skusit.... moj sam od seba zacal hovorit že tento rok bud svadba alebo babo no zatial sa nic nedeje...srandaa 🙂
A skolu si dokonči aj ja musim nejako s odretými ušiskami popri práci je to ťažkeee 🙄

katrenka111
7. júl 2010

@zuzanockamt no vidiis.... takže rastiete pomalicky..... a mužícek ako preživa???
A zle ti nebýva???

zuzanockamt
7. júl 2010

@katrenka111 no rastie pekne ... uz ma cca 2 kg, je o 2 tt popredu
MM v pohode, dnes sa vytesoval, ze maly ma po nom nos, lebo sme si kukali foto zo sona, co nam dali, tak som nevedela, ci sa mam smiat alebo co 😀 😅
zle mi nebyva, obcas tazsie od zaludka, ked zabudnem, ze nemozem jest take normalne porcie ako pred tehu, lebo sa to jednoducho do zaludka nezmesti, ale inak v poho

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 len moj je trosku take decko este, bude mat 26 a bude este asi velka namaha ist spolu byvat lebo on je mamickyn 🙂 on predtym o babu nechcel ani pocut, ale teraz to vyzera naozaj tak, ze rata s tym, ze o tie dva roky sa to bude riesit a bez byvania na to nepristupim. o skolu strach nemam, to zvladnem, len aby som potom nasla nejaku robotku, nech sa ako tak zabezpecime.

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi tak to ano tak ty este denna studentka???
no muži dozrievaju neskor ako baby to je tak dane noo

katrenka111
7. júl 2010

@zuzanockamt tak to je super tesite sa....no je zazrak ked to všetko vidis ako to tam v brusku žije videla som aj dvd je to zaujimaveee

zuzanockamt
7. júl 2010

@katrenka111 no jasne, ze sa tesime, uz aby sme mali po tom 😝 ... este si musim pozistovat nejake info ohladom materskej, lebo dnes mi dokina povedala jednu info, tak zajtra to pojdem overit na SP, tak dufam, ze nebude nejaka kmplikacia zase 😝

katrenka111
7. júl 2010

@zuzanockamt ja som pocula že zasa maju byt akesi zmeny???

sisisi
7. júl 2010

@katrenka111 ano denna, aj ked skolu mam max. dva dni do tyzdna, aspon brigadujem, ale co z toho ked sa mi to nerata, mam len dohodu.

zuzanockamt
7. júl 2010

@katrenka111 to neviem, ci zmeny, ale ja mam ist na MD od 5.8. a som si myslela, ze mi bude aj ovtedy vyplacat peniaze, kedze som v ochrannej dobe 6 mes. ako nezamestnana, ale dokina mi povedala, ze peniaze mi zacnu vyplacat az od datumu porodu, tak teraz neviem 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre