Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
21. júl 2010

@evitkamalicka no to robi ten dovolenkovy cas... baby su porozliezane kade-tade 🙂 iba ja si tu ako nejaka vykopavka pripadam 🙄 😀

riana12
21. júl 2010

inak, moj brasko je tiez 30.7., levicek 😀

evitkamalicka
21. júl 2010

@riana12 mna by v tomto teple a stave nikto nikam nedostal, tak tiez tu tak bludim

evitkamalicka
21. júl 2010

@riana12 aj ja som levicek 2.8. 🙂

riana12
21. júl 2010

@evitkamalicka a 2.8. je druhy moj brat 😀 😀 to je teda nahodicka 😀

evitkamalicka
21. júl 2010

@riana12 jeeej parada

riana12
21. júl 2010

ja tiez nemusim mat tieto horucavy... 😝 😝 😝

riana12
21. júl 2010

@evitkamalicka nasi nejak zamiesili, ze braskovia potom oslavuju rovnako, aj ked je rozdiel medzi nimi 9 rokov 🙂

zuzanockamt
21. júl 2010

@evitkamalicka ako ti je fajn, ze vies presne kedy pride na svet 🙂 ... a kvoli comu ti urobia sekciu? ... aj prveho si mala tak?

evitkamalicka
21. júl 2010

@zuzanockamt ano aj prveho som mala sekciou, takze preto

zuzanockamt
21. júl 2010

@evitkamalicka no som zvedava ako to ja zvladnem 😝 ... to bude masaker 😝

evitkamalicka
21. júl 2010

@zuzanockamt neboj zvladnes

zaira1407
25. júl 2010

Ahojte 🙂
Davno som tu nebola ..... ☹ 😒
Ako sa mavate ?
@zuzanockamt uz sa ti to blizi 🙂 drzim vam palce 😉 , aj si brala nejake vitaminky pred otehu ? alebo iby kyselinu listovu ?
Ja si asi kupim Femibion 800 , ale este pockam na dokiho co mi povie s tou cystou ako to vyzera, lebo ma to ukrutne boli ....
Ja pracujem do 30.7.2010 a potom uvidim ci nam predlzia 😖 ale bola by som velmi rada keby mi to predlzili ...aj ked skoro vstavam ... 😎 a neskoro pridem domov ... 😲 nevadi ,peniažky treba a hlavne teraz ....
My sme sa s MM dohodli ze dovolenka k moru nebude a ani po nej netuzim ...mozno pojdeme na chatu k nam na Slovensko .
mame aj niekoho noveho v teme ? fakt som tu davno nebola a necitala som zatial prspevky ....
@etuska
ako sa ma etuska so šimim ? videla som foto ..akí su chutní aj s Miškou sa podobaju podla mna

zuzanockamt
25. júl 2010

@zaira1407 ahoj 🙂 ... brala som len acidofolan aj pre tehu a aj prve tri mesiace - je tam zelezo a kys.listova

etuska
25. júl 2010

@zaira1407
dakujeme 🙂

katrenka111
26. júl 2010

No ahojte babulky...ako sa tu mate??? ja som už po dovolenke,jaj ani sa mi nechce do práce 😢 ale treba
k tým vitaminom ja mam calibrum baby plan a kys.listovu ale teraz to nejak neberem aj ked by som mala hlavne tu listovku

riana12
26. júl 2010

@katrenka111 ahoj a kedy ides do prace? este si doma? alebo uz zarezavas odo dnes?

katrenka111
26. júl 2010

@riana12 este som doma asi do augusta,tak to vyzera uvidime....mam este nejake vybavovacky ....

riana12
26. júl 2010

@katrenka111 aha, tak to mas este potom oddych... a mozes si povybavovat zatial 🙂

katrenka111
26. júl 2010

@riana12 noo clovek si ale velice rýchlo zvykne na sladke nic nerobenie....len oddych,relax.... ale rýchlo to prejde....
A ty ako inak co nove???

riana12
26. júl 2010

@katrenka111 ja nejak nemam zatial nic nove... 🙂

katrenka111
27. júl 2010

caute babule no mna tak napadlo že ktovie ktora z nas ostane po dovolenke tehulka???? 😀

katrenka111
27. júl 2010

a zasa tu nikto nie je???

riana12
27. júl 2010

@katrenka111 ja som tu tak na polovicku... aj som registrovala tvoju predchadzajucu spravu, ale k temam tehu sa ja nevyjadrujem 😅

katrenka111
27. júl 2010

@riana12 no ved ani ja este ale tak na dovolenke sa zadarí vela parom no nie... aj my sme sexovali ostošest tak ktoviee.... 🙂 bola by sranda....
ale este sa nepokusame o nic uz som si povedala že serkam na to,necem babo ked sa zadari bude ked nie casu dost.... 😎

zuzanockamt
27. júl 2010

@katrenka111 netreba ist ani na dovolenku, staci si povedat, ze dieta nechces, ked sa teda nedari a ona pride 😉 ... ale tak, ked sa este nesnazite, tak to je ine

zuzanockamt
27. júl 2010

chcela som napisat, ze ono a nie ona 😅

katrenka111
28. júl 2010

@zuzanockamt no akurat sme sa o tom bavili včera s mojim... pripada mi divne proste si povedat tak a teraz ideme robiť dieta 🙂 tak som nad tým rozmyslala,že to môže príst hocikedy a bez toho aby sme na to mysleli,chceli a riesili to no nie??
Ved uvidime co príde....
A ty ako už sa Ti to blíži co???

riana12
28. júl 2010

@katrenka111 tehu nemusis zostat nutne po dovci 🙂 a aj ked si povies, ze ides na to, ze tento sexik je planovany, aby ste zamiesili na babo, tak nutne nemusis z toho zostat tehu... par dni dozadu zostala jedna baba tehu, dlhsie sa snazili, modlikala ostosest, aby stihli sexik v den ovulky... lenze potom sa na to tehu vykaslali, mali nejake plany, jedno rano si jej muz zmyslel, ze si pred odchodom do prace troska uzije... a bum o par dni baba zistila, ze je tehu...
a pritom to bol len obycajny sexik, pretoze muz mal chut a cakali ich bezne denne povinosti 🙂

ja to beriem tak, ze ked mi bude sudene byt prave vtedy a vtedy tehu, tak zostanem tehu aj ked by sa len chlap na mna pozrel... 😀

zuzanockamt
28. júl 2010

@riana12 presne tak ako pises 😉 🙂 ... co ma byt to bude 🙂
@katrenka111 no uz zostava nejaky mesiac iba, mozno cosi viac, ale ja si stale myslim, ze to pride skor 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre