Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
3. aug 2010

@riana12 to je udel vodnara, ja som na tom tak isto, siesty zmysel a osudove znamenia 🙂 😉

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 ha haaa prečo??? u mna je to tiež asi tak nejak podobne.. ale co už by nam ostavalo??

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt lenže ja mam take že s nohou nepohnem a aj upadnem

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt babyyyy no ja Vám zavidím.... mne sa take nestava

zuzanockamt
3. aug 2010

@katrenka111 no ja som mavala v II. trim silne krce, ked som nohou nepohla a bolest brutalna, ale to bolo len v noci

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt no ja zas cez den v noci nieee

zuzanockamt
3. aug 2010

@katrenka111 no mna kebyze to chyta cez den, tak ma asi porazi ... takto si to pretrpim v noci a je pokoj, cez den su zase ine tazkosti na programe 😀

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt @katrenka111
no nezabezpeceni, bez byvania... zivot isto na sposob "z ruky do huby" 🙄
ja viem, stava sa, da sa vselico vyriesit, aj nemyslitelne, ale clovek sa radsej bez toho obide...

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt to ma suvist asi s trombofiliou, som sa dozvedela že vela bab je od začiatku tehu na PN ak maju všeliake tažkosti...tak dufam že sa to bude dat vydržat ked ja budem lebo by som sa zblaznila kebyže mam byť 9mesiacov stale doma a po lekaroch a peniažkov by tiež bolo menej..... 😒

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 no hej ale to mas osud mi tiež este nemožeme,ani neplanujeme lenže aj v takýchto situaciach sa to može prihodit ani nevies ako....
včera bola u mna sesterka maju maleho maju domcek zariadený a zrazu sa ocitli u jej rodicov skrz jej otca pretože jednoducho sa do ich domu nastahoval a maju zle vztahy takže sa tlacia v 1izbe... je to ironia osudu

zuzanockamt
3. aug 2010

@riana12 ved aj ja budem mat o chvilu zivot na sposob z ruky do huby 😅
@katrenka111 ja som bola doma od 20 tt

katrenka111
3. aug 2010

ale babyyy nooo nejak bolo nejak bude

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 vsak ja viem, jednoducho si zivot a osud nevybera a clovek s tym tiez nic nezmoze... preto si ja radsej nic neplanujem a snazim sa neupinat na niektore veci... potom sa mi lahsie zije...
a sama zastavam nazor, ze osud uz vsetko vyriesi nejak za mna... ja mam len minimalnu zasluhu na tom, lebo clovek nie je tvor vsemohuci...

zuzanockamt
3. aug 2010

akurat som si odfotila brusko po 2 tyzdnoch, tak az ma hroza berie, ze ako mi narastlo ... som zvedava zajtra na poradnu, budem sa hned pytat na vahu maleho, ak mi bude robit aj sono ... zase mi asi oci od udivu vyskocia, ak mi povie tie rozmery 😝

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 presne taaak...ja mam tiež stres cez výkend sme mali 2styky naraz po sebe bez ochrany takže tiež no absolutne sme na to nemysleli a až ja na 2deň,že do kelu co ak??
Lebo aj pri tom 2styku mohli ostat nejake usadene z toho prveho 😎

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt prečo nemas album??

zuzanockamt
3. aug 2010

@katrenka111 mam album, ale nezverejneny

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt supni do sukromnej temy, nech mrknem, ak mozem 😅

zuzanockamt
3. aug 2010

@riana12 zverejnim album, nech mozes porovnat, lebo sa mi to nechce zase stahovat naspät do NB, uz to mam len tu v albume, lebo v NB mam vela foto, tak to hned vymazavam

riana12
3. aug 2010

sakris, mna to podbrusko zacina cim dalej, tym viac tahat 😖 😝 a este som aj moc hladna a tu v robote nic nemam na papanie 😢 iba jedno malinkate jablcko ☹

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt oki 🙂

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt fuu, riadne brusko, ale pekne 😵

zuzanockamt
3. aug 2010

@riana12 este k tomu podbrusku ... robil ti doki aj testy na chlamydie? ... a podla ste sa s tymi ATB mali preliecit obaja, lebo co ak si nieco navzajom s drahym prenasate, tak sa toho nikdy nezbavis

zuzanockamt
3. aug 2010

@riana12 no riadne veru ... este mesiac dako vydrzat

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt robil mi vsetko mozne, aj dalsiu cytologiu, aj celkovy krvny obraz a zapalove markery a nasiel mi iba streptokoka... a ten sa neprenasa...

riana12
3. aug 2010

@zuzanockamt este si uzi ten mesiac, lebo sice si uz aj teraz velmi unavena a pod., ale potom ta bude este naviac tyrat aj plac maleho 😅

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 no ale tieto hnusne streptokoky sa zvyknu stale opakovat aj ja som ich mala aj chlamídie raz tie su velmi nebezpečne

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt a možem aj ja kuknut album??

zuzanockamt
3. aug 2010

@katrenka111 ok este teda zverejnim

katrenka111
3. aug 2010

@zuzanockamt diky jeej no pekne brusko... ale neni až takee velikeee 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre