Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
3. aug 2010

@riana12 u normalnych ludi u tých iných sa bude stale zvysovat...

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 @riana12 nepocitala som to, len to proste povedali a bolo. ale ak to tak nebude tak veru porodnost narastat nebude, minimalne o nas 3 🙂 aj ked to neni na smiech, ale dufajme, ze sa uvedomia.

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 veru tak 🙄

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi dufam aj ja možno by pomohol nejaký protest

riana12
3. aug 2010

@katrenka111 tu na SK tusim nikdy ziadny protest nepomohol...

katrenka111
3. aug 2010

ach jaj normalne rozmyslam že budem stale pracovat v AT

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 a ty to mas ako teraz s tvojich chlapom?

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi co myslis?

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 ak si pamatam, tak si na zaciatku tiez nieco riesila s drahym ohladom dietata..ci sa mi mari?

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi no hej .... teraz to je celkom fajn,sem.tam so mnou sranduje co sa týka ,ale tak spolocne sme sa nejak zhodli že neplanujeme to,proste ked sa zadarí tak bude,ale neplanujeme nic.... to nie je ani dobre si myslím....takže nechame sa prekvapit co nam osud prinesie.... 🙂

katrenka111
3. aug 2010

@katrenka111 a teraz to mam aj s prácou trosku komplikovane takže tento rok by som určite nechcela.....

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi zhora pre sisi

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 no keby to bolo neplanovane, tak by sme sa potesili aj my obaja, to viem. len horsie je, ze ti co to fakt neplanovali ani nevedia ako sa podarilo, take stastie my nemame.

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi skus na to nemysliet....myslim si osobne že nie je to fakt dobre planovat lebo vela veci nevide a to myslím všeobecne,aspon u mna to tak je....

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 tak zasa do dna neplanujem nic, tiez to nehavam na osud, len by som niekedy tomu chcela dopomoct.

katrenka111
3. aug 2010

dopomoct sa mu da 🙂

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi pocuj ako vidim tak sa tým velmi musis trapit co s tým tvojim...

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 niekedy ma az prekvapi ako velmi. vobec si to nechcem pripustit, len to fakt asi nema vyznam riesit to s nim.

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 da sa dopomoct, ale tak to ani nechcem a ani si celkom realne neviem predstavit ako by sa to dalo spravit 😀

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi musis vediet ako na nehooo

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 myslela som si ze viem, ale asi nie... asi fakt na neho plati mensia ignoracia. uvidim ako zafunguje lebo uz to nechcem viac riesit. a dost mi pomaha, ked sa tu mozem postazovat 🙂 dakujem!

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi pohodaa na to sme tuu... no aj u toho mojho pomaha ignoracia a potom sam od seba príde a liska sa...skus to 🙂

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 tak ten moj nema asi v liskani konkurenciu... naposledny co som bola nahnevana povedal, ze si naozaj mysli, ze budem jeho zena a pred 2 dnami aj to, ze si uvedomuje, ze to je takto medzi nami naprd a mal by sa viac snazit.... reci recicky, ale nase zenske srdcia aj tak vyskakuju od radosti

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi tak si mu mala vynadat a byt urazena este viac 😀

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 ha ha ha, tak to by som sa pozrela 🙂 a vy spolu aspon byvate?

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi ano aj ja som taka chlapov treba trosku napinat...
hej my spolu bývame ale dlho to bolo tak že sme sa stretavali len cez výkendy a možno raz v týždni....

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 tak je to aj u nas, aj ked my sme spolu asi o cosi viac, no to len ja pridem na tri, styri hodky, potom ma trening. u nas to nevyzera ani na spolocne byvanie, on je mamickyn chlapec. a ako ste potom znasali byt spolu skoro stale ked ste sa stretavali menej casto?

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi v pohode zvykli sme si... no aj on je mamičkin anašik.... a este k tomu oni bývaju vedla vo vchode tak vieš si predstavit

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 uuuuuuuuuf, vedla vo vchode, ale aspon mate teda svoje 🙂

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi no mame ale su skoro u nas stale niekedy je to fakt na nervy....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre