Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 to by mi asi dost vadilo, ale to su asi tie maminy. mojmu zasa vola aj 8x doobeda, opyta sa somarinu a koniec hovoru.

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi co už nám ostava ale v poslednom case mi lezu na nervy...neviem no tak celkovo som akasi podraždena,precitlivela....aj teraz ma napriklad moj nasral....ach jaj niekedy to mame mi ťeny ťažke až príliš ☹

sisisi
3. aug 2010

@katrenka111 verim ti a o hodinu neskor, v horsom pripade rano, ked sa z toho vyspis si schopna sa este obvinit, ze co som zas prehnala a ospravedlnovat chlapove chyby...

katrenka111
3. aug 2010

@sisisi no ale v sebe nie jemu....idem hajat tak zajtraaa
dobru noc

riana12
4. aug 2010

dobre ranko 🙂 ste tu mali vcera plodnu debatu, ako ta vidim 🙂

katrenka111
4. aug 2010

Dobrééé rááánkooo

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 servuskyyyyy 🙂

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 no ako??? co nove??

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 nove nemam velmi co 😅 a ty?

katrenka111
4. aug 2010

ani ja... stale bez MS... už mam z toho nervy a taka som nejaka nijaka...nic sa mi nedarí a drahý ma včera nasral..... 😒

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 dokimu nechces ist? a co ti priatel spravil, ze ta najedoval? 😒

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 este pockam chvilu a ak zas do 2týždnov nedostanem tak pojdem lekarke,že co sa so mnou deje..minulý cyklus som mala len 2dni a uplne len take slabulinke spinenie.....
A tak sibkalo mu.... 🙄

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 co nim neskora puberta plieska? 😅

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 niee,len neznasam ked príde z roboty,dojde nervozny,podraždeny a vtedy mu nemožem nic radčej ani povedat....to je 1velka chyba že nevie oddelit pracu a sukromie....
A som mu hovorila že co porobila ta vlada zas ohladne MP a hovorím,že no to zas možem zabudnut na babo na dlhsiu dobu... a on že no možes hlavne koli sebe...tak to som teda nepochopila.... 😕

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 no priatel, ked tak obcas dosiel najedovany z roboty, ked byval u nas a volaco na mna z nervov vystekol, aj som si trocha poplakala, lebo sa ma to vzdy velmi dotklo, tak sa mi ospravedlnoval a potom sa casom naucil, ze kym dojde domov, musi sa ukludnit... nie je len moj klud, ale aj pre svoj, lebo potom sme sa stihli pohadat za vec, co by sme inokedy hadkou neriesili... ja som v niektorych situaciach velka citlivka, takze o to horsie ☹
a aj si sa priatela pytala, preco mal taku pripomienku? 😕

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 no toto prečo pridu domov aj z robotou,minule sme to riesili a sam hovoril že musi oddelit pracu od sukromia..lenže ako ked len co dojde ma same telefonaty a nedajbože ho niekto nastve tak...
zmenil hned temu....no neviem co to malo znamenat to si s nim este vydiskutujem...

wieruss
4. aug 2010

krasny den prajem babule 🙂
@kararinkabrnka jeee to je super, ze ti to tak vyslo, mi sme s MM tiez necakali a po 3/4 roku sme sa k sebe nastahovali a o mesiac to bude uz rok co sme zobraty 😵 a to hned idete zariadovat izbicku? lebo aj mi akurat riesime nase vlastne byvanie a mne sa zda zariadit detsku izbu moc skor 😅 ci ?

@riana12 mohlo to byt kludne znamenie 🙂 ja taketo "duchovne veci" mozem tiez 😀

katrenka111
4. aug 2010

@wieruss cauky caukyyy 🙂

riana12
4. aug 2010

@wieruss no mne sa aj v pondelok nadranom snivalo o rybickach v akvariu... ale akvariove rybicky, ak ich je viac, znamenaju aj nieco ine, musim to vyhladat, uz mi to tu na MK jedna baba pisala...

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 no tie rybičky znamenaju prírastok do rodiny myslím..... 🙂

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 no ta baba mi pisala aj o nejakych problemoch - akvarium, rybicky (teda vacsi pocet) - peniaze...
no neviem... 😒

ja vam tu dam sumar, lebo vam to tu len kuskujem, ak pride na nieco rec... v pondelok nadranom sa mi snivalo o tych rybickach, sledovala som akvarko, ktore mal priatel doma vo svojej izbe a prave sa tam narodili malicke rybicky... a vcera rano som niesla zajkovi vodu a trocha vody mi vycluplo na koberec... a vyzeralo to potom ako odtlacok detskej nozicky... vsade, kde chodim, si vsimam cisla 2,4,1,9,0 a zarazim sa pri nich...
pomooooooc, preco? 😖

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 tak to už co je...asi by som hned testovala ci niesom tehu..... 😀
a prečo tie čísla???

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 4DPO asi tazjko nieco zistim 😀

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 a cisla neviem, ked budem mat cas, budem patrat po symbolike 🙂

riana12
4. aug 2010

skusim nieco taketo, ale to je len vycuc, ovplyvneni mojimi predchadzajucimi prihodami 😀 😀 😀

Dvojka je číslem plodnosti, odhaluje potenciál stvoření.
Jednička jakožto první skutečné číslo je obecně považována za představitelku jiskry života a mužského principu.
4, 9 - nic konkretne... len tieto dve akosi so sebou suvisia
a mam aj svoje vysvetlenie, ale to uz je az moc pritiahnute za usi a nevyjadrujem sa k tomu
🤐 🤐 🤐 😀

wieruss
4. aug 2010

@riana12 tak prezrad aj svoje vysvetlenie 😉 normalne som zvedava , vsak tu ta nikto nevysmeje, ze co za "hovadiny" pises 😀 a nahodou niekedy su taketo veci aj celkom, ze realne 🙂

riana12
4. aug 2010

@wieruss teraz ee, potooooom 😀

wieruss
4. aug 2010

@riana12 😀 😀 nuz ako povies 😝

riana12
4. aug 2010

@wieruss ked na to pride, tak poviem 🙂 😉 ked nie, aspon tu nebudem zo seba blazna robit 😀 😀

wieruss
4. aug 2010

@riana12 potom sa ale nezabudni pripomenut, ze to je to "co si nechcela povedat vtedy, ale neskooooor" 😀 aby sme boli v obraze 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre