Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
8. aug 2010

@katrenka111 ked to ma prist, tak to pride a ked nie, tak sa mozes snazit kolko chces - co sa tyka tehu
ja neviem, co upiect, najskor spravim obhliadku surovin, neviem ani co mam 😅 ... a este chcem robit puding, lebo uz vcera som mala nan chut, len po vareni obeda som uz bola unavena a poobede sme este boli na obhliadke jedneho auta, tak som nejako nestihala

katrenka111
8. aug 2010

@zuzanockamt no niekto ma mlsný jazýcek 😀
no ja sa nechcem este snažit...este casu dost....

zuzanockamt
8. aug 2010

@katrenka111 ja som bola vzdy na sladke ... nic ine mi k zivotu netreba len ovocie, sladkosti a mliecne vyrobky 😀

katrenka111
8. aug 2010

@zuzanockamt ja som na tom tak isto.... mliecne výrobky,ovocie,cukríky,keksiky a slane tycinky..... 😝 mňam

zuzanockamt
8. aug 2010

ja slane moc nemusim, len obcas ma chyti chut na chipsy, ale to len tak raz za dva -tri mesiace

riana12
8. aug 2010

@katrenka111 nuz vidim, ze my s priatelom sme dobri kaskaderi, mlady ide vacsinou 2-3x hned po sebe... bez umytia, vycikania... 😒

zuzanockamt
8. aug 2010

@riana12 aby ste neboli prekvapeni 😕

riana12
8. aug 2010

@zuzanockamt no tak hold budeme, ak nieco... 😔

zuzanockamt
8. aug 2010

@riana12 no ved vy musite vediet, ci to budete zvladat 😉

katrenka111
8. aug 2010

@riana12 nooo,tak to ste lepsi 😀
ale je potrebne,aby sa partner umyl lebo sa tam nachadzaju spermie z predoslích stykov...kukni temu prerusovaný styk a jeho nespolahlivost.... 😉

riana12
8. aug 2010

@zuzanockamt no snad by sme to nejak zvladli 😒
@katrenka111 to zas take temy studovat nemusim, aby som vedela, co nam "hrozi"

katrenka111
8. aug 2010

@riana12 aleee co toto jeee....žeby chcel niekto neplanovane babynko??? 😀

zuzanockamt
8. aug 2010

ale lepsie je mat podla mna v takomto mladuckom veku dieta a nie neskor, lebo potom zena len stresuje kvoli vsetkemu a to nie je dobre ... ja som rada, ze som stihla do 30-ky (dufam teda, ze bude vsetko ok az do konca 😉 ) ... lebo potom je to este horsie 😅

riana12
8. aug 2010

@katrenka111 keby si s nami travila kazducku minutu a pozorovala nas 24 hodin denne, mozno by si aj omnoho inak videla, preco je to u nas tak, ako to je... len takto sa to tu vsetko tazko opisuje...

kararinkabrnka
8. aug 2010

@katrenka111 ani sa ma nevim :D ale som rada teraz uz iba cakat a dufat a hlavne opakovat :D

katrenka111
8. aug 2010

@zuzanockamt neboj bude... no ja som tiež stresujuce žiena..takže nevieeeem

katrenka111
8. aug 2010

@riana12 nerozumiem?? napis IP

katrenka111
8. aug 2010

@kararinkabrnka no vidisss že sa dal nahovorit....asi si ho moc o to prosíkala...ci same od seba?

zuzanockamt
8. aug 2010

@katrenka111 ale ked tak pozorujem okolie, tak mlade matky to nejako menej prezivaju a hlavne vtedy, ked sa podari tak, z ani nevedeli poriadne ako 😅 ... mozno je to aj tym

katrenka111
8. aug 2010

@zuzanockamt no možno...inak aj ja v mojom okolí je ovela viac tých mladších matiek,proste babyboom....
a vsade same tehulky 🙂

zuzanockamt
8. aug 2010

@katrenka111 no tento rok sa to s detmi dost rozbehlo, co ja sledujem, tak väcsinou vo veku od tych 27 a okolo 30-ky

riana12
8. aug 2010

@katrenka111 bolo by to nadlho a zase niektore veci velmi rozoberat nechcem 😉

katrenka111
8. aug 2010

@riana12 ok,ty viess....

riana12
8. aug 2010
kararinkabrnka
8. aug 2010

@katrenka111 samo od seba asi si uvedomil ze snie je na co cakat :D

katrenka111
8. aug 2010

@kararinkabrnka no to je supeeer... tak už iba cakat co bude....držím palceky 🙂

zuzanockamt
8. aug 2010

@kararinkabrnka mas dobry album s tymi cviceniami, ale neviem si hlavne teraz niektore predstavit 😀 ... ved na chrbte sa mi ani lezat neda 😀

kararinkabrnka
8. aug 2010

@katrenka111 dakujem velmi pekne no teraz uz iba cakat a posctivo pracovat :D
@zuzanockamt noo hej mam nasla som to uz ani neviem kde tak som si myslela ze sa to niektorej zide :D

zuzanockamt
8. aug 2010

@kararinkabrnka ja mam problem sa otocit v noci na druhy bok, to sa otacam asi na tri razy a to nemam ani velke brucho a len + 10 kg ... a ked lezim na chrbte, tak ledva dycham

kararinkabrnka
8. aug 2010

@zuzanockamt hmmm mozno prave na to su tie cviky :D kedy mas termin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre