Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
6. apr 2008

ja som pan magor ... chcela som napisat trend 😀

aknellita
6. apr 2008

len moj prvy bol odo mna starsi - o 9mesiacov a ten vztah bol sice dlhy 2,5roka, ale katastrofalny, aj sa skoncil katastrofalne... nechodim s nim 4 roky, ale este teraz mam chut mu zo dve vrazit 😠 ... mam vela nezodpovedanych otazok!
s mladsimi mi to ide lepsie, lebo ja som skor dominantna a tak sa mozem plne realizovat 😀 aj ked teraz s marekom je to viac take vyrovnane a to sa mi paci... taka pohodicka
a mam spolubyvajucu na intraku, ktorej mama ma kurz astrologie a urobila nam horoskopy a ze sa k sebe hodime a budeme prachaci... tak uz len na to cakam 😀 😝

aknellita
6. apr 2008

v poho... preklepy si ani nevsimam, ked chapem vyznam 😉

zuzanockamt
6. apr 2008

takze ta caka pekna buducnost 🙂 .. no mojmu drahemu podla horoskopu vychadza, ze by sa mu v strednom veku malo zurocit vsetko jeho doterajsie snazenie ... tak hadam sa volaco podari ... len neviem od kedy mam chapat ten stredny vek, lebo mne sa zda, ze pomaly by mal byt aj tu 😀 (teraz ma manzel 33)

aknellita
6. apr 2008

aha... tak možno to už zajta príde 😝 my nevieme v akom veku to má prísť, takže ani neviem kedy to mám čakať... ale ja sa vraj dočkám uznania v neskoršom veku... tak dúfam, že nie až in memoriam - či ako sa to píše 😀

aknellita
6. apr 2008

bežím do sprchy,ale este pridem urobit KUUUUK 😕

zuzanockamt
6. apr 2008

no veru mozno az buduce generacie ocenianase usilie 😀 ... idem sa asi presunut do postele a cestou aj manzela stiahnut, lebo zase bude pred telkou do druhej a rano bude polomrtvy, ked ho budem budit ... takze zatim dobru noc

aknellita
6. apr 2008

dobruuu

aknellita
7. apr 2008

ahoj kočky... jaaaaaj, dnes som mala v skole uspesny den... dve triedy mi vyplnili dotaznik, ukecala som dalsieho profaka, co ma pusti na hodinu a budem mat vsetkych 6 tried a budem mat kopec dotaznikov od ziakov - kolo 190 a potom sa z toho zblaznim.... tak mi pls drzte palce, nech to stihnem odovzdat! 24.4. som si dala termin, kedy to dam zviazat.... tak verim, ze mam sancu
este musim pisomky opravit... nastastie su len 4 😀 a co vam este poviem? no uz asi nic... 😅

zuzanockamt
7. apr 2008

ahojte ... leni ... tak tie pisomky ti nezavidim, ale kedze su iba styri, tak pohodicka, nie? ... mne sa niekedy za tyzden nazbieralo aj okolo 120 ks pisomiek - to bolo pred klasifikacnymi poradami ... ucila som M a SJL, lebo to mam aj vystudovane ... poviem vam, ze je to riadny zabijak

aknellita
7. apr 2008

zuzi - aj ty si učka???? 😀 ja odpadnem... a teraz co robis? - neviem, uz som sa ta pytala? 😅

zuzanockamt
7. apr 2008

leni ... aj ja som ucka ... teda bola som 🙂 ... od 1. aprila som dobrovolne nezamestnana, lebo som dala v skole vypoved a 16.aprila odchadzame s manzelom do anglicka

aknellita
7. apr 2008

ahaaaaaa vidiiiiiiis, vy idete prec... a na kolko tam xete ist? a mate uz nejaku robotu, ci si az tam najdete?

zuzanockamt
7. apr 2008

budeme hladat az tam, mala by nam pomoct aj agentura, ktora nam zabezpecila ubytko ... neviem este nakolko, uvidim ako sa bude darit ... ja by som ale chcela max. do mojej 30-ky, teda cca 4 roky ... v skolstve sa zarobit neda ... mne by hypo zhltla celu vyplatu a to este neratam poplatky za byt a elektrinu atd. ☹

aknellita
7. apr 2008

wow, to na tak dlho? a ten byt co mate, budete prenajimat? a manzel co robi? teda co robil?

mexx
autor
7. apr 2008

No achojte... 🙂
Co sa mi pacilo na svadbe? No, hlavne to, ze to bola svadba nasich kamaratov, takze sme nemali ziadne "povinnosti" ako zvykne mat rodina, skratka sme si to tam isli akurat uzit. Bolo nas tam vela mladych, dobre sme sa zabavali, vela tancovali, skratka uplne super to bolo. A pritom to nebola ziadna taka svadba, kde by sa vsetci len predbiehali v ukazovani toho, na co vsetko maju... 😅 Boli sme totiz uz aj na takej svadbe, ze islo hlavne o to, ukazat, kolko mame prachov a co si mozme dovolit. Tito dvaja si to dovolit sice tiez mozu, ale su uplne v pohode, nie su posrani z toho ze maju peniaze a nepotrpeli si na luxus (tym ale nechcem povedat, ze by nam nieco chybalo). Bolo to naozaj super. 😉 Hlavne si treba zapamatat, ze je to o ludoch a o tom, ako sa vedia zabavit... 🙂

aknellita
7. apr 2008

mexx - jeeee, tak to je super, ked je na svadbe vela mladych, ma to inu atmosferu ako ked je tam "domov dochodcov", hm?

mexx
autor
7. apr 2008

No urcite je to ine. 🙂 Ale zas na druhej strane, ani o veku to az tak nemusi byt - lebo videla som aj svadby, kde bolo vela mladych, akurat sa vobec nezabavali, vacsinou len sedeli a sledovali ostatnych, a to je potom taky divny pocit... 😖

zuzanockamt
7. apr 2008

leni ... musime zarobit co najviac, takze preto na tak dlho ... byt nechame tak ako je, lebo nemame kam dat veci a ja nemienim prenajat s nimi ... manzel je inzinier strojar - odbornik na spalovacie a letecke motory

aknellita
7. apr 2008

tak to je jasne... kamoska bola na svadbe bratrancovi... a vsetky mlade baby len sedeli a cumeli... to je riadne blbe... nechapem naco tam chodili, ked nexeli...

aknellita
7. apr 2008

zuzi - keby ste to prenajimali, tak by tiez boli prasule... ale tak chapem, ze ked nemate kam dat veci... tak verim, ze zarobite riadne miliony, nech uz aj babo moze prist 🙂

mexx
autor
7. apr 2008

Tusim vsetci by sme chceli poriadne prachy zarabat... 😀 😉

zuzanockamt
7. apr 2008

no neviem, ci miliony, ale aspon ten jeden by sme mohli ... potom predame nas jednoizbak ... a na zvysok este pozicku a mozeme kupovat ... no a neviem ci nepojdem skor do dochodku ako na matersku 😠

zuzanockamt
7. apr 2008

mexx ...veru asi vsetci ... nemusia byt poriadne, len aby sme si mohli kupit 3-izbovy bytik a aby este nieco z toho platu aj ostalo 😉

mexx
autor
7. apr 2008

Zuz, no ale aj to uz znamena, ze potrebujes poriadne prachy...v dnesnej dobe... 😉
Mne kamaratka vravela, ze si chceli s drahym zobrat hypo na kupu pozemku. Brali to len na neho, prisiel do banky s tym, ze chce nejakych 600 tisic, je slobodny, nema nejake velke vydavky, jeho cisty prijem je 26 tisic, a nakolko pracuje v armade, tak to berie ako dost isty a staly prijem, moze sa akurat tak zvysovat... A v banke mu povedali, ze mu nemozu dat nic, lebo vraj ma slaby prijem... 🙄 Tak som si povedala, ze fuha...ved kolko je domacnosti, kde ani dvaja manzelia dohromady nemaju v cistom tych 26 tisic ako on sam... 😅 Hrozne v dnesnej dobe...
Sme to s drahym tak nedavno ratali, len tak "od oka", a vyslo nam, ze nase vydavky by sa mali pohybovat okolo 37 tisic korun mesacne. Kde na to vziat a nekradnut? 😀 😅

aknellita
7. apr 2008

zuzi a potom sa xes vratit k ucitelovaniu? lebo ja teraz velmi prevelmi rozmyslam ci fakt zacnem seriozne ucitelovat... a tiez sa bojim, ze dochodok pride skor ako babo... a dochodku sa mozno uz ani nedozijem, ale umriem v robote... ved co sa uz zblaznili dat to na 65 ci ako to je??? 😠

aknellita
7. apr 2008

mexx - ved to, clovek nexe zit len z ruky do ust a od vyplaty k vyplate.... ale to nikoho netrapi.. hlavne, ze pani "tam hore" maju vsetko, na co si pomyslia 🙄

mexx
autor
7. apr 2008

Presne tak. Dnes je to hruza hruzovita... 😔

No, babky, pre dnesok sa poberam, hadam tu zajtra niekto bude a mozeme keckat. Ked uz to tu tak pekne ozilo... 😉 🙂

zuzanockamt
7. apr 2008

mexx ... tak to si ma sokovala, tak co ja chem s ucitelskym platom ... no my mame len dokopy okolo 30 000, takze neviem co by nam v tej banke dali 😀 ... a to manzel uz jednu pozicku splaca ... ubohych 300 - tisic, bral to v roku 2003 a vtedy mu vyslo, ze bude spalcat 11 rokov
leni ... k ucitelstvu by som sa uz vratit nechcela ... skor nieco s jazykmi alebo moj velky sen je medialna oblast - redakcia casopisu alebo spravodajstvo v telke(ale nemusim byt na obraze)

aknellita
7. apr 2008

mexx - bru nocku

zuzi - wooow.. tak ved skusit treba..... budes paparazzovat na durianovu 😀 viem, take by si asi nexela... tak drzim palec... ked uz budes prachacka a potom slavna redaktorka... sa budem vychvalovat, ze som s tebou kecala, ked si bola este ucka :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre