Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

kararinkabrnka
13. aug 2010

@zuzanockamt dakujem ti velmi pekne :D idem studovat :D

kararinkabrnka
13. aug 2010

Ahojte konecne domka po celom tyzdni :D ete MM mi tu xyba a bolo by to fakt supeeer :D

riana12
14. aug 2010

ahojte

riana12
14. aug 2010

ahojte

sisisi
14. aug 2010

@riana12 cauko 🙂

riana12
14. aug 2010

@sisisi ahoj 🙂

sisisi
14. aug 2010

@riana12 no co nove?ja som teraz prisla domov a som unavena jak slak. mali sme mensie stretko po rokoch s priatelmi. jedna baba oznamila, ze caka babatko a ostatni tiez uz zenati, vydati.... ale ako som pocula tie problemy s financiami, byvanim, no zle. asi sa nikdy nevydam 😀

riana12
14. aug 2010

@sisisi ja sa uz prave chystam do postele, tak dobru nocku 😉 pismenka sa mi zlievaju, zajtra by som sa stavila 😅 😉
tak papa zatial 😉

sisisi
14. aug 2010

@riana12 pekne snicky 🙂

katrenka111
15. aug 2010

Dobre ranko babulky...ako sa mate???

zaira1407
15. aug 2010

@katrenka111 ahoj ,ahoj ...a nie žiadne tehu ,to už by som dala vediet.
Necavam to tak ...kedy pride vtedy bude .... 🙂

katrenka111
15. aug 2010

@zaira1407 no ahooj,kde si bola stratena???? 😉

kararinkabrnka
15. aug 2010

Dobry den... ako travite nedelu??? oddychujete ?? ja som sama doma MM je v praci tak vegetikujem navarene...

riana12
15. aug 2010

ahojte 🙂 aj my vegetime, vonku kazdu chvilu hrmi a prsi, je stale zamracene, tak by som len spala... 😀 no a este stale cakam, kym sa mi rozbehne MS... nejak sa jej stale nechce 😖

katrenka111
15. aug 2010

cavesky... no nakoniec sa to pekne vycasilo 🙂 my už sme dnes prislo konecne domenko,normalne som sa aj tesila a po ceste sme sa s dryhým aj pochytit stihli... ☹

@riana12 no ja tak isti dnes presne 15den meska a nic a nic a nic....test som nerobila a asi ani nebudem....

zuzanockamt
15. aug 2010

@katrenka111 a preco nespravis test? ... aspon by si vylucila jeden dovod meskania MS

katrenka111
15. aug 2010

@zuzanockamt no chcela som lenže chcem ho z ranneho mocu a kedže v poslednom case chodim v noci aj 2 krat curat,tak som sa na to vykaslala....takže skusim možno zajtra.... 😉

zuzanockamt
15. aug 2010

@katrenka111 no po 15 dnoch meskania ti netreba ani ranny moc 😉 ... ja som ani raz nerobila z ranneho mocu, prvy test som robila na 12 DPO - asi 2 alebo 3 dni pred MS a bolo to okolo obeda

katrenka111
15. aug 2010

@zuzanockamt neviem podla mna nebudem tehu...necitim to tak,skor to bude niečo ine...uvidi sa co mi povie doktorke....

zuzanockamt
15. aug 2010

@katrenka111 no ved uvidis

riana12
15. aug 2010

@katrenka111 lenze mne nemeska 15-ty den... ja mam 15. den od ovulky... a uz som ju dneska cakala... len po troske spinim, ale idem este poslednykrat znasilnit mladeho, snad sa to do rana umudri a uz to pride... cakam na MS ako kura na sopel 😀 😀 😀

zuzanockamt
15. aug 2010

@riana12 takze MS nikde? ... ved uz vpiatok si si medikamenty chystala 😅

riana12
15. aug 2010

@zuzanockamt no vidim to tak, ze bude budicek s cervenou, musim este utekat mladeho znasilnit... snad sa to uz potom konecne rozbehne... porazi ma, lebo od piatku sa na MS "tesim", ratam s nou a ona si dava takto nacas 😠 🙄

uz utekam, dobru 😉

zuzanockamt
15. aug 2010

@riana12 no tak utekaj a nech teda MS do rana dorazi

katrenka111
16. aug 2010

caute baby,tak dnes som testla a len 1ciarocka,takže tehu asi niesom....tak ja už fakt netusim prečo môže tak dlho meskat ☹

riana12
16. aug 2010

@katrenka111 ja som mala min. cyklus 69 dni... totalne zblbnute... a co presne, ale uplne presne mohlo taky dlhy cyklus sposobit, cert vie...
klud, chod za dokinou, nech ta riadne prezrie a hotovo... sup hned k nej 😉

@zuzanockamt zatial este neprisla, ale dneska som uz klesla na 36,6°C... takze dneska doobeda sa to uz snad rozbehne... 😝 chcem byt do piatka v suchu 😀

katrenka111
16. aug 2010

@riana12 aj ja už by som chcela konecne,už mam strach že budem neplodna ☹

riana12
16. aug 2010

@katrenka111 klud, zase si az takeho certa na stenu nemaluj... tebe som minule vravela, ze kup teplomer a meraj, ze? no a naklusaj aj dokine, nech ta pekne vysetri... nech ta ma pod dohladom, ked mas tie cykly take dohaprovane...

katrenka111
16. aug 2010

@riana12 hej hej no ja to skusim aj merat...no budem musiet teda k doktorke...no a zasa som si v sobotu objavila na nohach nove modriny....no neviem z coho...pritom som sa ani nebuchla ani nic proste take flaky,hlavne že doktori tiež nevedia z coho sa mi to tvori....
Nejem mäso,ale nie z dovodu že by som nechcela ale proste jednoducho mi nechuti a mam k tomu odpor a aj ked si dam na silu,mi dojde zle....možno z toho mam dohaprovaný celý cyklus....

riana12
16. aug 2010

@katrenka111 tak ked ti nechuti maso, tak papaj aspon vitaminy, ktore ti z maska chybaju... urcite to bude nejake to B-cko... ale za divnym cyklom mozu byt aj ine priciny, nech ta preto dokina prezrie...

katrenka111
16. aug 2010

@riana12 vies kolko vitaminov ja papam aj prírodných a všeliakých.... no ved uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre