Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
19. aug 2010

@katrenka111 a ku gyn. nejdes? ... a tehu testy ako? ... stale negat? ... to by ti uz urcite ukazalo pekne //, keby si bola

katrenka111
19. aug 2010

@zuzanockamt este cakam do nedele,v nedelu este raz testnem a ked nie tak hned slapem na gyndu,že co je vo veci....tak cakam na MS jak nikdy pred tým....

zuzanockamt
19. aug 2010

@katrenka111 no kedze si nesledujes cyklus a nevies presne kedy bola ovu, tak je to tazke, ale po tolkom meskani by ti uz ukazal ... no ved uvidis, co ti gyn. povie

katrenka111
20. aug 2010

dobre ranko baby a ešte krajší deň 🙂
@zuzanockamt no ja si myslím že bud mam nejake hormonalne zmeny ci co,alebo nejaký gynekologický problem,alebo to može byt nasledok tých mojich všeliakých krvných problemov,lebo aj modriny sa mi len tak z nicoho nic tvoria na nohach a to trpnutie noh to ani nehovorim.... ☹

riana12
20. aug 2010

ahojte 🙂

tak dokimu sa dneska predsa len chystam, ci spinim ci nie... este mi ani riadne MS neskoncila a podrbusko ma opat boli... uz je to nenormalne.. 😠 😔

zuzanockamt
20. aug 2010

@riana12 zase podbrusko? ... no a kedy ides za dokim? ... az poobede? ... mozno to mas aj psychickeho povodu 😕

riana12
20. aug 2010

@zuzanockamt uz som bola a doki to uzavrel, ze to mam zo stresu...

zuzanockamt
20. aug 2010

@riana12 no tak len nestresovat a setrit sa

katrenka111
20. aug 2010

@riana12 presne tak klud a nemysli na to že ta stale bolí....

riana12
20. aug 2010

@katrenka111 len nie vzdy sa to da... dneska nadranom som sa prave na tu bolest zobudila... 😝

riana12
20. aug 2010

@zuzanockamt no vsak sa snazim... ale zatial len tak na 1/10 vykonu 😅 o rok, snad, si budem moct pridat na plny plyn v oddychovani 😅

katrenka111
20. aug 2010

@riana12 to je divne.. a mas stresy??? nebudes to mat zo zlej životospravy alebo take nieco?? papas normalne???nefajčis??

zuzanockamt
20. aug 2010

@riana12 no keby si nemala tu skolu ... taky tyzden dovolenky by sa zisiel

katrenka111
20. aug 2010

@zuzanockamt aj ja mam skolu .... to musi ist a treba byt v klude hlavne,jak bude bude pokila nejde o život nejde o nic 🙂

riana12
20. aug 2010

@zuzanockamt no kebyze je to len o mne, tak by som si poziadala o prerusenie... lenze ked aj v praci ma strasne nutia si to dokoncit teraz, doma sa vsetci ofukovali... nikto akosi vtedy a vlastne ani teraz nechcu pochopit, ze by som si chcela oddychnut... ale uz na to kaslem... ten pociatocny hnev aj zufalstvo ma presli este v aprili-maji...
mozno ma to ale stale kvari niekde v podvedomi, lebo ma obcas "strasie" pocit, ze aky bude este ten jeden rok... tak ktovie... 😒

@katrenka111 asi to budu stresy/nervozita ze ma caka praca a zaroven posledny rok skoly, vidina dlhej dovolenky je v nedohladne... mozno to podvedomie takto spracuva...

katrenka111
20. aug 2010

@riana12 možno,ber to tak zvladli iní tak preco by si to nemala ty.....

riana12
20. aug 2010

@katrenka111 inych to asi neoplyvnovalo zdravotne 😅 (a ked si zoberiem, ze mna pravdepodobne ano, ako sa mam citit?) este si vezmi, ako sa citis, ked ta niekto na nieco nuti proti tvojej voli? 😉

katrenka111
20. aug 2010

@riana12 to poznam,ja to mam podobne...a ta moja skola ma ani nejak moc nebavi ale ber to tak že budes mat nejaký titul a bude predsa niekto a budes to mat na celý život a možno sa ti bude aj lepsie darit v práci a tak... aj ja sa týmto ukludnujem.... nespravim zaverecne skusky??? a co,ved su opravne.... 🙂
Ja som si tiež robila take nervaky zo skoly a zbytocne.... svet sa predsa nezruti.....

riana12
20. aug 2010

@katrenka111 ja si skolu nerobim kvoli titulu, ked som zacinala, studovala som nieco uplne ine, ale min. rok sa situacia zmenila... ale to je jedno uz... proste som zacala skolu studovat, lebo ten odbor ma bavil... a to, ze budem mat nejaky titul, mi bolo sumafuk 😉 ja zvacsa skusky zvladam celkom dobre... len jedine, co ma trapi, ze ostatnych velmi nazaujima moj nazor a ako sa citim... dupli si, podnikli nejake kroky a bolo...

zuzanockamt
20. aug 2010

@katrenka111 titul nic neznamena a nic ti nezarucuje 😉

zuzanockamt
20. aug 2010

ja mam titul a plat mensi ako nejaka pipina s gelovymi nechtami co beha okolo riaditela nejakeho podniku a nosi mu kavu a dviha telefony 😝

katrenka111
20. aug 2010

@zuzanockamt tak to je tiež pravda.... 😒

sisisi
20. aug 2010

ahojte babeny!!!

@riana12 to mi je luto, ze tvoje problemy su psychickeho razu, ale hadam sa to coskoro upravi, mysli, hlavne na svoje zdravie, takze nervicky bokom 🙂
@zuzanockamt tebe sa to uz riadne kraaaaaati, uz ta chyta aj strach, ci velka pohodicka?
@katrenka111 a na teba som tiez zvedava, ze co ta tvoja MS, modriny a tak. dufam, ze to nebude nic vazne a da sa to coskoro do poriadku.

ja nove ani nic, akurat trosku riesime s priatelom... chcem nech si konecne hlada normalnu pracu, on nejake extra usilie nevyvija a ja mam kvoli tomu dost casto ustipacne poznamky a neni som bohviejako prijemna. potom ma to trapi a asi uz aj jeho. myslim, ze rozmysla, ci sa radsej nezbavi zodpovednosti za to vsetko... tak uvidim ako to dopadne.

zuzanockamt
20. aug 2010

@sisisi no uz by som to mala rada za sebou, aj ked sa bojim, ze ako to dopadne, ale tak hlavne nech uz to pride co najskor

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi ahooj,no ja stale bez MS už 3týždne,este spravim 1test a ked nic tak buduci týžden utekam na gyndu....
A modriny,no sem.tam sa nejaka vytvori,neviem pochopit preco ale to bude problem asi s krv.doštickami a tou zlou zražanlivostou....
Takže nijak ste nepokrocili???

sisisi
20. aug 2010

@zuzanockamt ved to hadam moze prist uz kazdym dnom, ci nevyzera to tak?

@katrenka111 nepokorocili, skor su to asi kroky spat... uvidim s cim pride on, lebo vacsinou som ja mala tie take stavy neistoty ako to bude a tak, len s tym, ze ja som si bola mojimi citmi ku nemu ista. ja ani neviem co presne tym co mi napisal myslel, tak uvidime, hadam mi da vediet na co prisiel, ked premysla...

zuzanockamt
20. aug 2010

@sisisi zatial to tak podla dokiny este nevyzera, ale prist to moze zo dna na den ... mojej sestre lekar 4 dni pred porodm povedal, ze teda este rodit urcite nebude, ze nech sa neboji a o 4 dni to prislo ... odisla jej plodova voda a bola len na 1 cm otvorena a v porodnici to tiez brali ak, ze to bude na dlhsie a ona sa asi za 5 hodin otvorila na 8 cm a za dalsie dve bol maly na svete 😅

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi jaaj takže teraz premysla???

sisisi
20. aug 2010

@zuzanockamt mojej kamoske povedala rano doktorka, ze kdezeeeeeeee a v noci jej odtiekla voda 😝
@katrenka111 hej, neviem sice o com, ale asi mu neni prijemne aka som na neho prchka obcas a asi sa zamysla, ze co teda s nami. radsej by som bola, keby prisiel na to, ze by sa teda mal zacat poriadne snazit a nie ze mi da moznost hladat niekoho ineho, kto mi da vsetko po com tuzim. uvidim!

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi tak to mas pravdu,aj ja zvyknem byt dost casto vybusna a taka mala hnusoba 😀 ked ma niečo stve ale potom to dotycnemu predsa neda a riesi co je vo veci a snažime sa to dat do normalu...to nezaskodi,nech chlapi vedia že si nemožu robit co sa im zachce... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre