Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
20. aug 2010

@katrenka111 len ja sa bojim toho, ze ci radsej nezdrhne od toho vsetkeho lebo on asi fakt nechce riesit take tie ,,uz dospelacke,, veci.

zuzanockamt
20. aug 2010

@sisisi a to ma kolko rokov, ked sa tak sprava? ... ale zase chlapi, kym zacnu byt dospeli, tak to trva ... zvycajne az okolo 30-ky 😝

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi tak ked mate na to uplne ine nazory tak sa vykasli na neho,ked ma take detinske chovanie.... ved je miliony mužov na svete....

sisisi
20. aug 2010

@zuzanockamt bude mat 26, ale fakt by mi stacilo keby si najde pracu, casom zacneme spolu byvat, klasicky scenar....
@katrenka111 ja neviem o com on rozmyslal, ale teraz mi volal, ze za mnou pride (je z ineho mesta) a ze pojdeme do mesta, tak som staaaaaaasne zvedava.

zuzanockamt
20. aug 2010

@sisisi aha, ja som myslela, ze uz spolu byvate 😕 ... ani MM nema pracu uz asi rok a pol 😝

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi napis potom co a ako,naco prisiel....

sisisi
20. aug 2010

@zuzanockamt len on je fakt tazky oriesok co sa tyka roboty, uz som to tu pisala velakrat, ale noooooo sportovec!
@katrenka111 prisiel asi len na dokaz, ze teda chce byt so mnou, o nicom vaznom sme sa nerozpravali. skor to bolo take cudne, boli sme vacsinou ticho, ale nic take sa nedialo. no asi budem musiet zacat nejaku debatu ako to teda vidi, lebo my sa nikdy poriadne o nicom neporozpavame, len sms co kto citi uz ked to prekracuje hranice a potom ako by sa zas nedialo.

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi no tak to je dost smutne že sa neviete normalne porozpravat ale cez sms to riesite....

sisisi
20. aug 2010

@katrenka111 nie ze nevieme.... kazdy z nas sa boji zacat. tak by to bolo presnejsie. ja sa bojim toho co povie on a on toho co poviem zasa ja.

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi tak zacni ty,normalka na rovino všetko co chces povedat a co citis...niekto musi začat prvý a zvycajne to musi byt práve žena....

sisisi
20. aug 2010

@katrenka111 nejako to urobime, snaaaaaad 🙂 pre teraz viem, ze sa milujeme, uz len musim vydrzat pokial bude chciet robit nejake vaznejsie kroky.

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi necakaj ale konaj

sisisi
20. aug 2010

@katrenka111 ano ano, aj to je pravda. ja z casti aj konam, stale mu vtlkam do hlavy ohladom tej prace, podsuvam mu argumenty z praxe, ze to nie je take jednoduche....ale zasa co viac pre to mozem urobit, nemozem ho nahanat ako taka furia!!!

zaira1407
20. aug 2010

ahoj 🙂
ako sa mate ?
Jaj co vam poviem....dnes sme boli na Agraci v Nitre a kolko tam bolo babätiek 🙂 krasnucke ružovučke 😀 ....ja som sa tak vyzivala aj s maminou..... boli sme spolu, MM nebol , bol v praci .Uz aby bol ten november..... 😖 neviem sa dockat.
MM som kupila vitaminky Selezin ACE aby sme mali vykonne spermiky 😀 a ja si idem kupit tu kyselinku listovu. uz sa tesim .............strasne................ 😵 pomaly sa to blizi , sice velmi pomaly ale asi to tak ma byt a vsetko ma svoj cas...
No a dnes som si kupila este saty na svadbu ( 18.9.2010) , MM sesternica sa vydava... take cierno- fialkove pekne aj dobra cena ...tak sa vyskieram , lebo setrim 🙂 .
Dobre ...ja som sa vypovedala a teraz je rad na vas ...kedze teraz chodim do roboty nemam cas sem ani chodit len nakuknem ci @ zuzanockamt je v poriadku aj s babätkom 🙂 posielam mu pusinku 😉
pa pa babule 🙂

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi ty musis sama vediet,ked sa k nicomu už dlhsiu dobu nema tak potom neviem...

katrenka111
20. aug 2010

@zaira1407 no ako dobre naladena... aj ja som dnes videla vela babätiek a všetky sa tak pekne milucko na mna pozerali 🙂

sisisi
20. aug 2010

@katrenka111 to mas pravdu, ja len dufam, ze uz konecne nieco povie, urobi on lebo to stale riesim len ja, on povie, ze vsetko co mu vravim vie aj sam, ale mne sa vidi, ze to len vie a nic z toho.
@zaira1407 ahoj!ani sa nenazdas a bude november 🙂

katrenka111
20. aug 2010

@sisisi ach jaaaj,je to ťažke s tými mužmi aj moj je jak male deco nikedy....

sisisi
20. aug 2010

@katrenka111 vy aspon spolu byvate, nam to nehrozi pokial nebude viac peniazkov. ale ako som povedala ak sa to nevyriesi do maja same, tak to vyriesim ja bud alebo lebo si budem musiet zasa najst pracu ja po skole.

riana12
21. aug 2010

ahojte

@sisisi ten tvoj mi obcas uplne pripomina mojho byvaleho... ten sa obcas choval podobne... 😝 vidno, ze je to "mužské plemä" 😀

katrenka111
21. aug 2010

@sisisi tak prečo neskusite aspon podnajom aspon na cas,alebo byt zatial u vasich alebo u jeho rodicov??? ved nejake riešenie sa vždy da najst ked chcete byt spolu....
mne by to liezlo na nervy sa stale len tak stretavat...

riana12
21. aug 2010

@katrenka111 len ci to sisisin priatel chce... 😒 co, ked jemu je takto dobre? 😒 (nechcem ho teda hned takto kruzkovat, ale tiez som si niecim podobnym pri byvalom presla...)

katrenka111
21. aug 2010

@riana12 ahojky,ako sa mame???

katrenka111
21. aug 2010

@sisisi no tiež si myslím že ked to tak natahuje a stale a ani to neriesi tak to co je za chlapa ked neve co chce...

zuzanockamt
21. aug 2010

@zaira1407 no my sme v poriadku, maly este stale troni u mna, vonku sa mu zatial nechce 😝

sisisi
22. aug 2010

@katrenka111 @riana12 @zuzanockamt ahojte baby!!! no teraz do podnajmu ist nemozeme, nemame za co!!! a u nas ani u nich sa to neda, pretoze ja i on mame izbu so surodencom. boli sme cely vikend spolu, tisic razy mi povedal, ze ma miluje. aj som sa ho pytala, ze nad cim vtedy rozmyslal, ale ze sa o tom porozpravame neskor, ked budeme sami (v izbe spali kamarati) a taka chvila neprisla. ale ako hovorite vy, ked nebude chciet on sam, tak sa mozem aj roztrhat.
a vy co nove?

katrenka111
23. aug 2010

caute baby... tak ako sa tu mate???
Ja som robila dnes test a len /ciarocka,fuu to som si teda vydýchla....
teraz už som zvedava co mi povie doktorka......

katrenka111
23. aug 2010

@sisisi ahoj,to ste boli celý vykend spolu a nenasli ste si chvilku pre seba?
No vies ,podla mna to že ti stale rozprava ako ta miluje este nic neznamena...doležite su skutky....
poznam takých chlapov co blaaa,blaaa skoro asko z rozpravky,pekne recicky a nakoniec to boli pekný hajzlíci...
no ale neuraz sa,to bol len príklad z vlastnej skusenosti....neviem ake to medzi vami je.... a kolko ste vlastne spolu???

sisisi
23. aug 2010

@katrenka111 ano boli sme spolu cely vikend, ale bolo to na chate, takze sa popijalo, grilovalo vonku na terase, takze to nebolo moc vhodne prostredie a ja som to vytiahla v noci len preto, lebo som mala trosinku vypite, tak som nasla odvahu. ale urcite to v kratkej dobe vytiahnem, musime si to vyjasnit. a to milujem urcite mysli vazne, on je ku mne mily, dobry, len sa mu akosi nechce do dospelackeho zivota. ,,frajeri,, sme 1 rok, ale stretavame sa 2,5 roka.

ja som si trosku myslela, ze ti testik vyjde pozitivne, ale ked si sa potesila aj jednej / tak je to super, len teraz este prist na tu chybu preco sa MS este neukazala. aj ja mozno dnes behnem ku gyn., nebola som tam uz strasne dlho...

riana12
23. aug 2010

@sisisi no ze ta lubi, miluje, to moze byt pravda... len ako pises, este sa nechce vzdat toho bezstarostneho zivota...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre