Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
7. apr 2008

leni ... no dal by boh, aby sa to splnilo, ale ako sa poznam, tak na mna sa lepi smola a na manzela tiez takze skoncim ako ucitelka s kopou dlhou ...no ale nejdem byt pesimistka 😉 ... a ty ako? ... chces ostat pred tabulou s kriedou v ruke? 😀

inak zabudla som napisat ... mexx ... velmi pekne motto mas ... a dobru noc

aknellita
7. apr 2008

zuzi - no to teda nexem... ucim 2 dni v tyzdni a kriedu nenavidim... take hnusne ruky z nej mam 😖 ... ked som bola decko, tak som xela byt ucitelka, lebo pisu na tabulu a opravuju pisomky a teraz je to pre mna to najhorsie 😝 ak by som zacala ucit na inej skole, tak mozno by sa mi to viac pacilo ako ucit tychto par fakt stupid deti... a nemyslim len rozumovo (ale niektori sa aj snazia), ale to spravanie... to som fakt este nevidela, ze cez hodinu pocujes slova ako je*at, koko* atd... sila!
a nepesimistkuj sa tu, treba verit... lebo co ine nam ostava 😉

zuzanockamt
7. apr 2008

ved verim, len obcas ma uz depky chytaju, lebo uz by som aj male chcela no ale kde v takejto situacii
inak co sa tyka tych deti v skole, to ja mam tiez dobre zazitky ... raz som bola cela v ciernom oblecena a prisla som ku osmakom na hodinu a jeden sa ma pyta:"pani ucitelka, a vy ste diabol?" ... no psycho
kolegyna zase spominla, ze bola zastupovat tiez u osmakov a jeden chalan v prvej lavici si kreslil a nahlas si opakoval ... tesco ...baumax ...tesco ... baumax ... a stale dookola a potom zrazu vykrikol: Lidl ... a to je ale normalna zakladna skola ... ziadna osobitka 😀

aknellita
7. apr 2008

no super... u mna jeden ziak ma stollicku na hlave a hovori "uz idu, ale mna nevidia" alebo minule nalepil na tabulu vlozku a ked som mu povedala, aby to odlepil, tak ju nalepil na dvere... ale toto je osobitna... aspon podla mna!

a ty si fakt diabol???? 😀

zuzanockamt
7. apr 2008

no pre nich som ola asi diabol ... stale som otravovala pisomkami 😀 ... ale bolo im smutno, ze odchadzam ... este ma napadlo jedno: sme pisali na matike pisomku a ten co sa ma pytal ci som diabol hovori:"To co su za priklady, ved to by ani diabol nevypocital." a druhy zase cez pisomku cely vycerpany sa ma pyta:"Pani ucitelka, a kedy uz bude zvonit, ja uz vidim vsetkych svätych"

aknellita
7. apr 2008

😀 super hlody! tie decka su niekedy fakt zlate a niekedy fakt ako diabli... ucitelia to maju tazke... 😖 idem do sprchy, cica.... som rano vstala o 45min neskor ako som xela a zajtra vstavam o siestej... takze letim... bruuu 🙂

zuzanockamt
7. apr 2008

tak dobru noc ... idem teda aj ja uz do horucich pekiel odpocivat 😀 ... inak aj ja chcem zajtra vstat o siestej, ale neviem...

aknellita
8. apr 2008

tak mne sa dnes podarilo vstat asi 6:20, ale vsetko som v pohode stihla, vybavila... mam kopu dotaznikov vyplnenych, nove nohavice a som spokojna.... 14:40 mi frci bus do BA takze mam este cas, co je fajn, lebo tu mam zas bordel jak... no ved jak, ked som doma 😀 paaa

mexx
autor
8. apr 2008

Caute holciny, tak sem mrkam, ci tu niekto je. 🙂

jerryjanka
8. apr 2008

ahojte kočky ste tu?

zuzanockamt
8. apr 2008

ahojte ... dnes tu uz asi nikto nebude

aknellita
9. apr 2008

bre ranko babusky... mna vcera strasne bolela hlava, tak som vypla pc ☹ zabrala mi az 3. tabletka... a v noci som spat nemohla, tak som o stvrtej rano bola hore a ratala priklady, ktore budem ratat dnes v skole s tymi moimi ziakmi 😀 pekny den, kocky 😉

zuzanockamt
9. apr 2008

leni ... tak to ta obdivujem o stvrtej rano ratat priklady ... no des 😀 ... ty ucis matiku? ... mna dnes boli hlava ako kona, ale este som si nic nedala, uvidim ako bude

aknellita
9. apr 2008

zuzi - ucim matiku a biologiu... jejda, daj si tabletku... mna ked zacne hlava boliet, tak mi nepomoze ani svatena voda... len tabletka... acylkoffin mam overenu 😉
a decka dnes boli celkom fajn.... aj ked sa na mna v kazdej triede jeden ziak urazil... ani neviem preco, ale tak ich vec 😝

mexx
autor
10. apr 2008

Ahojte babce, no tusim sa tu vela nekecalo, ale tak kazdy ma zrejme dost prace... 😉 🙂

smejulka
10. apr 2008

Ahojte snazilky,nesnazilky.Ak mozem nieco prilozim.Z tych pocitov si nic nerobte.Moj manzel tiez najprv o tom nechcel ani pocut a ja som bola takpovediac "na koni" 🙂 No minuly rok v lete som bola tehulka no prisli sme o to.Potom som bola na operacii cysty.Takze nebolo na to ani pomyslenie.No teraz mi moj drahy zahlasil ze by sme uz mohli skusit a ja sa bojim... aj chcem aj nechcem. ☹

aknellita
10. apr 2008

smejulka - myslim, ze by si si mala byt ista, ze chces do toho opat ist, aby si bola v pohode a aby aj babatko bolo v pohode 😉

mexx- jaaaaaj, sa to na mna vsetko zosypalo... diplomka, ucenie seba aj ucenie deciek... veru zacalo strasne perne obdobie...

mexx
autor
10. apr 2008

Aknel, neboooj, ono sa to zlepsi... 😉

Smejulka, drzim palce, aby sa to zlepsilo. Ja osobne by som to na tvojom mieste urcite skusila, ale zase chapem, ze ty to tak brat nemusis...a ako vravi Aknellita, je lepsie byt si ista a byt v pohode, nez sa potom preto nejako trapit...

zuzanockamt
10. apr 2008

smejulka ... aj ja si myslim, ze by si si mala byt uplne ista ... ja tiez sem-tam mam pocity, ze chcem babo, ale ten pocit nie je 100%, takze som aj "rada", ze este nemame na to podmienky

aknellita
10. apr 2008

zuzi - ahooooj, este si tuuu?

zuzanockamt
10. apr 2008

leni ... hej som tu, len som bola zakecana s byvalou spoluziackou ... sme riesili bytovu otazku 😀

aknellita
10. apr 2008

ja som prave dokukala ordinacku, dnes bol mastalir na zozratie... straaasne sa mi paci 😵

zuzanockamt
10. apr 2008

ja uz ordinaciu nepozeram, lebo som zmeskala vela casti,ked sme chodili na kurzAJ kazdy vecer, takze stracam suvislosti ... ja som dokukala panelak ... to ma fest chytilo ... a inak mastalir je zlaty

aknellita
10. apr 2008

zuzi - panelak? no toto a co sa deje noveho? ja nemozem bozidaru s tym starym... strasne mi lezu na nervy a viki je taka energicka zena a tam je taka pripecena 😒

aknellita
10. apr 2008

ta ale dnes keby si toho mastalira videla... ako sa usmieval, no rozkosny mnam mnam 😉 esteze to Marek necita 😝

zuzanockamt
10. apr 2008

v panelaku sa to stale nejako natahuje ... bajza riesi sestricku s ktorou vraj caka dieta a ta ho stale otravuje ... som bola dnes navstivit rodicov na orave a videla som rozborila ( to uz ked som na zastavke cakala na bus) ... nemam ho rada, ale mi oci skoro vypadli, ze co on na orave robi

aknellita
10. apr 2008

a co jakub? to je tiez taky zlatusik... 😉 jaaaaaaaaj, ja tu v blave zijem... som uz veeeela CELEBRIT postretavala 😀

aknellita
10. apr 2008

sorry, ze som dnes taka spomalena... ale chystame stretko po 5 rokoch zo strednej a sa tu vybavujem s ludmi

aknellita
10. apr 2008

tak bruuuu...

mexx
autor
11. apr 2008

Achojte, no tusim sa tu riesili serialy vcera... 🙂 Ja obcas pozeram Ordinaciu (ano, ano, Mastalir je sexi) 😉 a obcas aj Panelak (Alex Barta je tiez sexi) 😉, len niekedy som na nervy z Viki - v Susedoch bola taka ziva a vesela a tu je ako lekvar... 😖 Ak to nenaberie grady, tak nebudem uz viac pozerat. 😉 V poslednej dobe akoby sa vrece roztrhlo s roznymi serialmi, no ale keby radsej jeden poriadny davali namiesto tolkych sprostosti... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre