Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

milluska
26. aug 2010

@riana12 sa mi paci, ze mate taky zodpovedny pristup, ved si este mladucka, ja mam za 3 tyzdne 27 a tiez mi kazdy hovori, ze mam este cas, no mne uz z toho hrabe, vsade kukam len kocariky, babatka, oblecko, beriem 11. den Acidofolan, meriam BTT, testujem sa s ovu testami a pritom vobec nesnazilkujeme 😠

katrenka111
26. aug 2010

@milluska no nezavitala...lebo ta tema este nie je pre mna aktualna 😉
Takže už finisujete.... no ten tvoj asi caka trosku na oddych..treba vyckat pekne sa zabývate,budete si uživat chvilu samoty a možno potom ho napadne..že ahaaa už by mohlo niečo byt 🙂
No uvidime co povie doktorka...ja to mam cele nejake doserkane aj co sa týka krvi, trombofilie,teraz toto...ach co už ja nestastnica 🙂 už len dufam že sa dam nejak dokopy.....

katrenka111
26. aug 2010

@milluska možno sa na to moc upinas...skus na to nemysliet a proste len si užívat sexik a tak 😀 a možno to príde samo 🙂

riana12
26. aug 2010

@milluska juuj, ale keby si vedela, ze aj mna to kolko sebazaprenia stoji 😅
takto v beznom zivote nikomu nehovorim, co a ako citim... prave pre tie reci, ze mam este malo rokov a tak 😔

a neboj, ja nemam snazilkovske dovody a aj tak meriam bazalku vyse rok a pol 😅

katrenka111
26. aug 2010

@riana12 ale nikdy nevies....moja sesterka chodila 5rokov s chalanom,ani svadba ani babo ani nic..ani bývanie a potom sa rozisli a nasla si noveho a ani nie po pol roku bola tehotna a teraz si krasne nažívaju a super im to klape.... 🙂
takže to je individualne 🙂 a doslova aj nepochopitelne...nie 😎

katrenka111
26. aug 2010

@riana12 vies co sa mi stalo cez vykend v obchode....bola som tam s mojím malým krstným synom a jeden chalan z nicoho nic pri mne a vraví mi : "aka pekna mamicka" no porad som ostala jak obarena, a tak som rozmyslala,že noo ktove kedy ja budem mamicka .....

venda88
26. aug 2010

Cafteeee 🙂

riana12
26. aug 2010

@katrenka111 vsak som tu uz spominala byvaleho... 3 roky spolu a veru este aj posledne mesiace to vyzeralo ako chodenie dvoch pubertiakov 😝 a stale vravim, doteraz som so sucasnym priatelom zazila toho omnoho, omnoho viac a aj ten vztah je veru postaveny na vyssej latke... 🙂 a aj z toho sa viem neuveritelne tesit 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@venda88 ahooj 🙂

venda88
26. aug 2010

@katrenka111 ja poznam taký pár čo spolu chodili asi 14 rokov ....a nakoniec sa rozisli...a behom 2 rokov mali už obidvaja svoje vlastné rodinky 🙂

milluska
26. aug 2010

@katrenka111 ty si hemofilicka, ci mas len problemy s Trombocytmi? A ty uz by si inak bejbi chcela?
a mate pravdu, bude najlepsie nechat tak, nesilit to, mozno si chce muzik este uzit bytik ked sme dvaja, neviem... 🙂
@riana12 no ved aj v nasej teme, co mame su baby stare sko ty a dokonca uz maju jedno dieta 🙂
Takze ono to nie je len o veku... Pokial sa uz poznate dostatocne a verite si a budete citi, ze uz ste zreli na babo, tak preco nie? A pouzivas fertilityfriend? Super stranka 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@riana12 hej viem..no vidis.... to su take veci že .... ktovie ako ja dopadnem s tým mojim lebo tiež je nejaký protivný v poslednom case...treba ho skrotit..... 😠

katrenka111
26. aug 2010

@venda88 to je sila....

milluska
26. aug 2010

@venda88 ahoj, som sa vam sem vterkla 🙂
ja poznam kopu takych parov, dokonca jedni uznavali az sex po svadbe a potom to aj tak dopadlo, hned v svadobnu noc otehotnela a zistili casom, ze si v sexe vobec nerozumeju a teraz sa rozvadzaju 😖

venda88
26. aug 2010

@katrenka111 no jo to je život 😉

venda88
26. aug 2010

@milluska presne .....ani ja neviem ako nakoniec dopadne môj 10 ročný vzťah 😎

venda88
26. aug 2010

@milluska joooj a AHOOOJ som sa aj zabudla pozdraviť 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@milluska tsom trombofilicka...ale neviem ci sa niečo nezhorsilo aj ine...lebo modriny na tele a krce v nohach a z toho pady tak neviem to asi nie je normalne.....
Aj ja si myslím...to neni o veku,ale o vztahu a o pocitoch mat dieta a samozrejme o bývaní a velkej zodpovednosti....

venda88
26. aug 2010

@katrenka111 inak aj moja sestra ma tu chorobu.....a po tehotenstve sa jej to uplne, že zlepšilo 😉

riana12
26. aug 2010

@katrenka111 vesela prihoda 🙂 mne sa velmi casto stava, ze ked idem s mojim 8-rocnym braskom niekam, tak mu hovoria, aby posluchal mamicku a pod. 😀 😅

a velmi srandovna prihoda sa stala cca 2 tyzdne dozadu - u priatela boli hody, zobrali sme aj mojho brata, nech si kolotoce uzije a ako sme tak vsetci traja stali, prisli znami a pozeraju na brasku ako puk... ze sa aj na priatela podoba... 😅 ze ci ho nahodou priatel tolke roky netajil... a boli prekvapeni, ze to moj brat 🙂

katrenka111
26. aug 2010

@venda88 ja si myslím že ked je par tak dlho spolu....jak keby sa už zunovali alebo co..proste nie je tam žiadny zmysel....možno keby mali dieta..alebo manželstvo tak to inak beru...ale u niektorých nepomože ani to...co už je taka zla doba ci co....

katrenka111
26. aug 2010

@venda88 no to zaleži aku ma mutaciu a ci ju ma s niečim aj kombinovanu....

riana12
26. aug 2010

@venda88 ahoooj 🙂

veru, rozhodnutie zalozit si rodinu, mat deticky nie je otazkou veku... dvaja si musia sadnut nazorovo, pocitovo... a urcite sa treba posnazit aspon nejak zabezpecit si byvanie, mat aspon nejaku stabilitu v tomto smere...

venda88
26. aug 2010

@katrenka111 my sa snažíme ten nas vztah ozivovať.........ideme niekam len tak na romantikos vikend a tak.....zmena prostredia 🙂

riana12
26. aug 2010

@milluska som aj na fertility, aj wunsch mam... objavila som aj mynfp.de ci tak nejak 😀 skoda, ze neexistuje program, ktory by zhrnul vsetky tie dobre, pozitivne veci zo vsetkych 3 stranok 😒 😅

venda88
26. aug 2010

@katrenka111 tak to neviem.....len lekári jej neodporučali tehotenstvo, žeby mohla počas pôrodu vykrvacat.........ale opak bol pravdou............tehotenstvo jej len pomohlo....zázrak abo čo 😉

riana12
26. aug 2010

tento tyzden ma priatel tak milo prekvapil - mam kupon na zlavu do kina na jeden konretny, romanticky film... s titulkami... priatelovi som sice o tom povedala, ale cakala som, ze romanticky s titulkami mi zmietne zo stola bez mihnutia oka... a on, sam od seba hned zacal planovat, aby sme isli hned tento vikend 😅 uvidim, lebo to zalezi od jeho prace a snad si to nerozmysli 😅 😀

katrenka111
26. aug 2010

@riana12
@venda88 baby tak to mate super že mate take romanticke duse.... u mojho to nehrozí.... on a romantika to niee...
ale ja si to zas vyzadujem....hrozne s niektorými chlapmi....

venda88
26. aug 2010

@riana12 neboj o par rokov to bude naopak......bude navrhovať romantikos veci on............u nás to teraz tak funguje 😀

venda88
26. aug 2010

@katrenka111 ani u nás to tak zo začiatku nebolo........niektorí chlapi musia dozrieť.........ako hrozno na dobré vínko 😀

katrenka111
26. aug 2010

@venda88 no on bol praveže zo začiatku celkom romanticky ale teraz už nie je... ale zas je niekedy až prílis citlivy a ked sa nieco deje tak to velice prchko dokaže riesit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre