Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

h.a.i.n.y
27. aug 2010

@milluska Tak to by bola sranda keby sa vam so susedou aj naraz zadarilo 😉

@riana12 Takze ked uz viem kedy sa zaciname snazit tak do akej temy by som sa mala presunut? Je tu nejaka mne blizka? 🙂 Nevies mi poradit?

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 no ja tiež netusim kedy sa zacnem snažiť...to bude osud 😀

riana12
27. aug 2010

@h.a.i.n.y a tebe tu nie je dobre, ze sa chces hned presuvat inde? no ked uz chces, chod do casti "Spolocny termin", mozno tam nejaku vhodnu temu najdes...

katrenka111
27. aug 2010

@milluska jake dohodnute 😀 No ani moj nema rad ked zacne niekto s takýmito temami.....

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 aspon tu nebudem sama... aj ked si myslim, ze tu budem kysnut najdlhsie zo vsetkych 🙄

milluska
27. aug 2010

@h.a.i.n.y a ty kedy planujes??
@riana12 fuuu, tato tema ma uz fakt 2 roky?? Ale tak ja rada s vami ostanem, aj ked uz budeme snazilkovat a tehotniet a naockujem aj vas 😀

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 ale noooo,len aby si nebola z nas prva.... 🙂

riana12
27. aug 2010

@milluska no tema uz bude mat 3r., ja som tu zhruba 2r.

@katrenka111 "snivajte s nami" :-P

katrenka111
27. aug 2010

no baby,predstavte si že nemožem brat absolutne žiadne hormony.....doniesla som k dokine injekcie na vyvolanie MS a kukla do predoslích výsledkov a povedala že nemožem koli krvi...že mam ist k homeopatovi.....
super som dopadla....bez kramov,s krpatou maternicou,tužbou po dietati.... ☹ to je život

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 nemozes dostat vyvolavacku? 😕 😕 😕 a to s tebou dokina nic nemoze robit? 😕

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 vidis asi nieee.....a to meska už mesiac,.ale ked ju nedostanem do 2týždnov tak asi bude musiet.....ja neviem.....to je choreee......

riana12
27. aug 2010

@katrenka111 ja som sa pred casom docitala, ze odvar zo zelerovych semien sposobuje stahy maternice, zevraj by mal vyvolat MS 😕 ale neviem, chcela som to skusat, ked som to mala ten megacyklus, ale nikde som sa semienok nedopatrala, takze netusim, ci a ako to funguje... 😒

milluska
27. aug 2010

@katrenka111 no oni zacali az tak do hlbky, ze ved is neuziva sex, ked sa musi sustredit na ten moment a vytiahnut ho a taka to je jeho citliva tema... No a ta suseda moju prosbu fakt zobrala vazne a furt do neho a do neho 😀
No naraz so susedou sa nam to takto tazko podari, kedze oni uz snazilkuju.... 🙄
@riana12 aby motyka nevystrelila....
@katrenka111 sny sa niekedy zahadne prudko zmenia na realitu 😉

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 no skusm sa popýtat este v lekarni ci nie je nieco....

milluska
27. aug 2010

@katrenka111 inak ta moja suseda ma nieco podobne ako ty, teda s tym, ze ona vysadila antiko a uz mesiac nemala M, ale ona sa furt k dr nehrabe, testy si uz robila viackrat a negat...
To ale akoze co, to ma byt pomoc, ked ako riesenie navrhne homeopata? Ja ti neviem... 😖

riana12
27. aug 2010

@milluska ale ved kto vravi, ze susede sa musi zadarit hned? nikto... takze nezufaj hned...

zatial motyka nevystrelila, takze stale si zastavam nazor, ze tu skysnem dozabudnutia 😅 🙄

katrenka111
27. aug 2010

@milluska ale ja už serem na to....už ma nic nebaví...a co bude aj ked budem nahodou tehotna ake rizika....
kaslem na to už nechcem byt ani tehu aspon teraz....zacnem si užívat života,budovat peknu karieru a hotovo .....
aj tak zacinam pochybovat aj o mojom partnerovi niekedy ci je to normalne....proste depka jak hovado...

riana12
27. aug 2010

@milluska suseda to bude mat asi zblbnute z HAK... ja som mala prednedavnom 69-dnovy cyklus, ale kym som stihla dosjt na vyvolavacku, tak mi MS dosla sama 😅 🙂

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 si tuk-tuk 🙂 ver tomu že posledný tu bude niekto iný nie ty!!!

katrenka111
27. aug 2010

@milluska diky moc kuknem to 😕

milluska
27. aug 2010

@katrenka111 nestracaj nadej, postuduj na internete, ci nieco nie je, uvidis, mozno pride ovulka ani nebudes cakat 😉
Bud optimistka a preco o svojom chlapovi pochybujes?
@katrenka111 @riana12 baby vy ste neni ani jedna vydata?? 😨

milluska
27. aug 2010

@riana12 fuuuha, to je riadne dlhy cyklus, to mavas takto rozhadzane?? 😲

riana12
27. aug 2010

@milluska len tam v tej teme som si hladala infosky aj ja, ale to su len take obyc. veci, z ktorych mi ani jedno nezabralo... bo pokial je chybajuca MS sposobena vykyvom hormonov, tak nic nepomoze... teda take vinko, sex, sport...

milluska
27. aug 2010

@riana12 a Propycil, alebo teda vystrenie na endokrinologii??

katrenka111
27. aug 2010

@milluska nie nie sme vydate....
a mne sa to vobec nepaci....
No tak proste s nicim neni spokojný,ak ho o niečo poprosim všetko len ofrfle, nemame si co povedat nejak v poslednom case...dost sa zmenil.....a vobec sa to nelepsí tak mam niekedy doslova chut vypadnut....a ked sme sa o tom bavili aký je,tak proste že on ma lubi a neviem co že to ma z práce,že je podraždený a tak...lenže už 2krat som mu povedala nech to zmení...ale je to horsie.....

katrenka111
27. aug 2010

@milluska no to som este neabsolvovala...ale myslim že to s tým nebude mat suvist....

riana12
27. aug 2010

@milluska no toto su take extremy... zvacsa mavam celkom pravidelne cykly tak 26-29 dni, ale len maly pocet z nich mam ozaj pekny - sledujem sa, takze mam prehlad zhruba, co je v pohode, co uz velmi nie a co je otras...
minuly cyklus som mala super, dufam, ze aj tento aktualny bude ok...

@katrenka111 nasla som jednu stranku, sice je urcena pre tehulky, ale urcite si z toho mozes nieco vziat pre svoje potreby - su tam rozdelene potraviny podla rizika potratu... a myslim si, ze ak by si si vybrala nieco z tych najrizikovejsich a skusila dalej patrat, tak mozno by si nieco vymyslela, aby si to mohla pouzit ako prirodnu vyvolavacku...
a dokina ti nechcela urobit hormonalny profil?

katrenka111
27. aug 2010

@riana12 ja neviem mi zobrala krv do 7skumaviek....takže neviem.....

riana12
27. aug 2010

@katrenka111, ze to takto musim skaredo povedat 😅 chod niekam 😅 (za vyraz sa ospravedlnujem, ale toto je reakcia na to tuk-tuk 😉 😀)
mne sa nikdy nic nedari v tom, po com tuzim a cakam na to vzdy dlho... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre