Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
11. apr 2008

veru tych serialov je neurekom a dnes vraj zacina na markize nejaky novy - vrak kriminalny podla skutocnych udalsti ... mozno kuknem a uvidim, co to zase vymysleli

aknellita
11. apr 2008

kocice... aj ja dnes kuknem Mesto tienov... robi to produkcna spolocnost, pre ktoru pracuje moj ex... spravuje im PC a ja som im tiez hrala epizodne ulohy v serialoch 😀 ja uz som staaaar, len skoda, ze o tom este nikto nevie 😝
na mastalira xem ist do divadla, ale furt je vypredane.... isto len zenske kupuju listky 😠
dnes som bola za diplomovou veducou, aj nejaka ta pochvala padla... ale bude to kopa roboty, riadna makacka... dorobit ten vyskum, takze netusim, ci to stihnem do toho 28.4. a sa neviem rozhodnut, ci sa na to rovno vykaslat a nechat tu obhajobu na august a ucit sa na statnice alebo skusit ci to vyjde.... co myslite?

zuzanockamt
11. apr 2008

leni ... no takze ty si takato serialova hviezda ... no toto 😉
ved do 28.4. mas este 2 tyzdne, takze to by si hadam mohla stihnut, ja viem, ze je toho kopec, ale mozno by si to mohla zvladnut ... ja som tiez na poslednu chvilu diplomovku robila ... aj som uz mala obavu, ze to nestihnem ... a vy mozete robit statnice, aj ked nemate este odovzdanu a obhajenu diplomovku? ... my sme museli najprv obhajjit a az potom sme mohli robit statnice, ale mali sme to v jeden den

mexx
autor
11. apr 2008

Aknellitka, dam ti radu do zivota - 😉 - urcite to aspon skus, nemas co stratit. A ked sa to podari na prvykrat (co verim, ze ano), tak sa budes tesit, ze to mas za sebou a zbytocne to nenatahujes. Ja som diplomovku odovzdala nacas, ale bohuzial sa jednej z mojich oponentov nepacila a zdrbala ma statocne...a nakoniec som isla obhajovat a statnicovat v auguste. 😒 Cele leto som mala nervy a lutovala som, ze to nemam za sebou ako polovica mojich spoluziakov... 😔
No a k tej star - by si nam mohla vyzdradit, v akych castiach a koho hras, aby sme mohli pozerat, a potom machrovat, ze - aha, ja ju poznam, ved my spolu kecame na Konikovi... 😉 🙂

aknellita
11. apr 2008

Babky... no hram v jednej casti kriminalnych pripadov, v jednej casti osudom skusani a v jednej casti zahady.sk ... mam to vsetko na CD,ale momentalne neviem kde 😝 v osudom skusani som skoro hlavna hrdinka, hram tam nemku, ktora schovavala zidov a mala som aj dieta... zive mimino 🙂

no, skusim to s tou diplomkou, ked mi tak radite... snad sa mi to podari... a my mozme statnicovat bez diplomky... za obhajobu mi daju Fx a pojdem obhajovat v auguste... ako na opravny... chvalabohu, ze sa to da takto, inak by ma nasi uz teraz rozfranforcovali a inak obhajobu mame tiez v jeden den s jenou statnicou

jerryjanka
11. apr 2008

teda že aká stár z teba

aknellita
12. apr 2008

veru veru... len keby ten honorar tiez byval taky hviezdny 🙄

jerryjanka
12. apr 2008

leni - to chce čas kym budeš ako Jennifer Aniston 😵

aknellita
12. apr 2008

😀 tak to sa asi este nacakam... ale herecku karieru zatial nechystam... este stale ma neobjavil ziadny hollywoodsky producent... nechaaaaapem 😝

aknellita
13. apr 2008

hej kocice... ta vidim, ze vikend, bo nikde nikto... ta verim, ze ste dobre pooddychovali 😎

jerryjanka
13. apr 2008

ba houby. kuchyna svokrovci navšteva - išla som spať asi o 4 v noci 😅

zuzanockamt
13. apr 2008

no ja sa tiez necitim velmi oddychnuta ... vcera som si troska pocestovala ... bola som u nasich cely den ...az vecer som prisla a vecer som este prala ... dnes chcem robit poriadok s pradlom ... zehlit a upratovat troska a pomaly zacat balit, aby som to do stredy vsetko stihla

aknellita
13. apr 2008

jeeeeejda babky zabky... ta co vy mate take perne vikendy???? ja tukam do pc... nahadzujem databazu, vyhodnocujem dotazniky... tie decka su fakt 😖 no... ehm... Marek siel domov, takze mam teraz kopeeec casu na tu diplomku, tak mi drzte... nieco mi drzte 😀

zuzanockamt
13. apr 2008

leni...tak len pekne pracuj, aby si vsetko stihla v riadnom termine a my ti teda budeme drzat 😀
ja tu beham po nete a kukam pracovne ponuky a moznosti v leeds a tak ... a este asi pojdeme ku svokrovcom

aknellita
13. apr 2008

zuzi ... jaaaj, ake mas pocity takto par dni pred odchodom?

mexx
autor
13. apr 2008

Aknel, to vies, mozno je s tou tvojou slavou chyba hlavne v PíáR...a reklama robi svoje. 😉 Takze to mozno len potrebuje poriadne roztocit, a zrazu budes slavnejsia ako vsetky Jenniferky dohromady... 😉 😀

aknellita
13. apr 2008

mexx - 😀 jeeejda, no ale nemam z coho platit nejaku managerku viiis jako to je

mexx
autor
14. apr 2008

No ved ked uz nebudes vediet, kam z konopi, nieco vymyslime. Musime nejako rozbehnut tvoju karieru... 😉 😀

aknellita
14. apr 2008

mexx - ale mala by si si najprv pozriet ten moj vykon... aby si nesla naslepo 😉

aknellita
14. apr 2008

zuzi a ty kde si? anglicko caka, tak na nas kasles, coooo?

zuzanockamt
14. apr 2008

leni ... no kukla som tie foto ... vy dvaja ste teda poriadne modelky 😀 ... behali sme este po uradoch s manzelom a aj tak sme nic nevybavili ... potrebujeme odhlasit auto z evidencie a motorku, ale zistili sme, ze manzel nemama v technicaku adresu zmenenu, tak zase starost navyse .... hruuuuuuuza ... tak to ide este poriesit a ja idem zehlit a chystat veci .... uz ma chyta depka od vcera, ze ako to tam zvladneme, ci najdeme robotu a tak

jerryjanka
14. apr 2008

zuzi neboj sa všetko bude ok.

zuzanockamt
14. apr 2008

jerry ... vdaka ... ja som taky vystresovany typ ... v 40-ke si asi infarkt dozeniem 😀

aknellita
14. apr 2008

zuziii - nebooooj, myslim na teba, nech vsetko pekne povybavujete 🙂

aknellita
14. apr 2008

inak ak budes mat chut... tak dojdi do tejto temy, je to tu super.... 😀 http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

mexx
autor
15. apr 2008

Na a toto co, zase sa tu nic nedeje? 😕 🙂

mexx
autor
18. apr 2008

No a nasla som nas az na tretej strane. Holky, ozite... 😉

aknellita
19. apr 2008

mexx - draha... no nestiham ja veru prispievat vsade 🙂 tam klebetim v babskom klebetniku... a vidim, ze zuzanocka sa neozyva... tak verim, ze sa jej v uk dari... je tam vlastne len par dni... hmmm a ja sa ucim na statnice 😝

mexx
autor
20. apr 2008

Jaaaj, tak to ucenie nezavidim...si pamatam moje... 🙄 😉

zuzanockamt
20. apr 2008

ahojte ... tak uz sa teda hlasim z UK ... zatial sa snazime zvyknut si na prostredie, jazyk a tak ... nasli sme aj nejaku pracu na zaciatok,aby boli nejake peniazky ... robime v jednom zavode, co spracuvava zeleninu ... riadna drina, tak ale treba nejako zacat ... som zvedava ako dlho to vydrzime 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre