• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@zuzanockamt ahoj,17 mesiacov zasa nie je až tak veľa,ale tak zasa nie je to ani málo.Ja zasa nečakám,že to pôjde na prvýkrát i keď manžel vraví dačo iné :grinning: .Pozerám,že ty už máš termín pôrodu čo nevidieť,plánujete aj ďalšie ? :slight_smile: .Aj ja sa potom asi opäť vrátim ku nej,ale to je ešte ďaleko nad tým uvažovať,veď potom uvidíme
29. aug 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova no 17 mesiacov je dost, hlavne ked uz nemame 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dalsie dieta neplanujem ... zatial
29. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt tak dnes mi písala jedna kočka,že sa snažili 7 rokov,tak to ako fakt že klobúk dolu :slight_smile: .Tak budete mať len jedného Jurka :wink:
29. aug 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova tak ja by som si vzhladom na moj vek a na vek MM nemohla dovolit cakat 7 rokov ... keby som zacala v 20-ke, tak v pohode sa snazim aj 10 rokov ... ale takto nehrozi
29. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt myslím,že ona mala cez 30,ako fakt obdivujem takéto páry.Ja by som asi bola s nervami v koncoch
29. aug 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ako sa mavate dneska? :slight_smile:
30. aug 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 cauko...no dnes strasneeee na hovno :angry:
30. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 fiiha, co tak hned zrana "namichnute" ? :fearful:
30. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no staci sa pozret von oknom :angry: a este k tomu niečo a ...
A ty ako??? ako si výkendovala???
30. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 no pocasie si nevsimaj... to len zbytocne depkuje...

ja som mala vikend celkom pohodovy, s priatelom, bolo fajn :slight_smile:
30. aug 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no tak to veru hej...neznasam taketo upršane pocasie to je horor pre mna...
Tak to je fajn,my sme si od seba trochu oddýchli...
30. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 no my si zas pooddychujeme az az cez pracovny tyzden, ked spolu byt nemozeme... takze vikend je veeelmi ziaduci v nasom pripade :sweat_smile:
30. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, môžem sa pridať? :slight_smile:

počujte mám taký divný pocit...menzes som mala pred týždňom a len 3 dni aj to mi prvý deň meškal / beriem HAK takže mi to chodí presne na deň a teraz meškalo - prvýkrát za 6 rokov, potom sa to len tak slabo pustilo...a teraz som už týždeň po menzese a pobolieva ma podbruško a vkuse chodím cikať aj keď práve nejak veľa nepijem...pomoooc :astonished: Nemyslím si, že by som mohla byť v tom, ale čert nikdy nespí, asi pre istotu kúpim test, čo myslíte?

Inak s priateľom sa plánujeme posnažiť až budúce leto, teraz v decembri by som chcela vysadiť antik. dúfam, že bude všetko OK :pensive:
30. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu ked spominas caste cikanie a bolest v podbrusku, moze to byt aj mechur... :unamused: skus viac pit a pripadne vit. C... to neuskodi... a ak si nie si ista, tak pre istotu skus teda aj testik :wink:

a kludne sa k nam pridaj a napis potom kludne castejsie :slight_smile: :wink:
30. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ďakujem :slight_smile: no máš pravdu môže to byť aj mechúr, tiež ma napadlo, len vtedy ma zvykne aj tak páliť pri cikaní - vieš určite každá z nás to pozná, ale teraz nič také. Ale najskôr to bude niečo také, tento týždeň idem aj na gyndu na preventívku takže keby aj niečo bolo, tak sa to zistí :wink:
Ja som ten test chcela kvôli tomu, že sa bojím lebo beriem antik. tak keby som náhodou ostala tehu tak nech čím skôr prestanem jesť to svinstvo :confounded:
30. aug 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu ale ak HAK beries tak ako sa ma, tak tehu nebudes :wink:
30. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu no ahooojj :slight_smile: ale žeby tehulka???
30. aug 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt aj ja si myslím, beriem normálne... :slight_smile: to sú len tie stavy, že čo keby lebo som už celá žhavá na to, čo sa bude diať budúci rok :grinning:
30. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ahooooj :slight_smile: ale najskôr asi nie, len malé pochybnosti, ale ja si ten test aj tak urobím :grinning: aspoň to vyskúšam..
30. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu tak to doverne poznam :grinning:
30. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tolko penazi pominala na testy, este aj ked som brala HAK :grinning: ... tiez mi to nedalo :sweat_smile:
30. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu ved skus zato nic nedas...daj vediet ako dopadne...
a inak ako,co nove???
30. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 tak ja ho dnes kúpim a ráno urobím, tak zajtra napíšem, ale už teraz viem, že napíšem že nič :wink:
inak kopec roboty, teraz sa ulievam - nič sa mi nechce :sunglasses:
ale veď už som sama sebe šéfkou tak sa môžem ulievať je to veľká výhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt zlatááá :grinning: a ty už máš detičky, či ešte sa len chystáš na prvé alebo si tehu?
30. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ja cakam este stale na ovulku... sakra, snad sa mi to zase neserka :rolling_eyes:
30. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu kuk do pasu :wink: ... malo by sa cochvila babo vyklut na svet :slight_smile:
30. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu sama sebe sefkou??? no toto....Ti je fasa :slight_smile:
30. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt áno, už som mrkla, tak držím palce nech to dobre dopadne...aké máš pocity pred prvým pôrodom?
30. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no ja som sa docitala že su nejake bilinne vytažky Agnucaston,Femigard,Climasol na nepravidelný MS tak skusim vyskusat....
30. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu zatial si to moc neuvedomujem :sweat_smile:
30. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok