Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

ypsinkova
29. aug 2010

@zuzanockamt ahoj,17 mesiacov zasa nie je až tak veľa,ale tak zasa nie je to ani málo.Ja zasa nečakám,že to pôjde na prvýkrát i keď manžel vraví dačo iné 😀 .Pozerám,že ty už máš termín pôrodu čo nevidieť,plánujete aj ďalšie ? 🙂 .Aj ja sa potom asi opäť vrátim ku nej,ale to je ešte ďaleko nad tým uvažovať,veď potom uvidíme

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ypsinkova
29. aug 2010

@zuzanockamt tak dnes mi písala jedna kočka,že sa snažili 7 rokov,tak to ako fakt že klobúk dolu 🙂 .Tak budete mať len jedného Jurka 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ypsinkova
29. aug 2010

@zuzanockamt myslím,že ona mala cez 30,ako fakt obdivujem takéto páry.Ja by som asi bola s nervami v koncoch

riana12
30. aug 2010

dobre ranko, ako sa mavate dneska? 🙂

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 cauko...no dnes strasneeee na hovno 😠

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 fiiha, co tak hned zrana "namichnute" ? 😨

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 no staci sa pozret von oknom 😠 a este k tomu niečo a ...
A ty ako??? ako si výkendovala???

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 no pocasie si nevsimaj... to len zbytocne depkuje...

ja som mala vikend celkom pohodovy, s priatelom, bolo fajn 🙂

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 no tak to veru hej...neznasam taketo upršane pocasie to je horor pre mna...
Tak to je fajn,my sme si od seba trochu oddýchli...

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 no my si zas pooddychujeme az az cez pracovny tyzden, ked spolu byt nemozeme... takze vikend je veeelmi ziaduci v nasom pripade 😅

mishuu
30. aug 2010

Ahojte baby, môžem sa pridať? 🙂

počujte mám taký divný pocit...menzes som mala pred týždňom a len 3 dni aj to mi prvý deň meškal / beriem HAK takže mi to chodí presne na deň a teraz meškalo - prvýkrát za 6 rokov, potom sa to len tak slabo pustilo...a teraz som už týždeň po menzese a pobolieva ma podbruško a vkuse chodím cikať aj keď práve nejak veľa nepijem...pomoooc 😲 Nemyslím si, že by som mohla byť v tom, ale čert nikdy nespí, asi pre istotu kúpim test, čo myslíte?

Inak s priateľom sa plánujeme posnažiť až budúce leto, teraz v decembri by som chcela vysadiť antik. dúfam, že bude všetko OK 😔

riana12
30. aug 2010

@mishuu ked spominas caste cikanie a bolest v podbrusku, moze to byt aj mechur... 😒 skus viac pit a pripadne vit. C... to neuskodi... a ak si nie si ista, tak pre istotu skus teda aj testik 😉

a kludne sa k nam pridaj a napis potom kludne castejsie 🙂 😉

mishuu
30. aug 2010

@riana12 ďakujem 🙂 no máš pravdu môže to byť aj mechúr, tiež ma napadlo, len vtedy ma zvykne aj tak páliť pri cikaní - vieš určite každá z nás to pozná, ale teraz nič také. Ale najskôr to bude niečo také, tento týždeň idem aj na gyndu na preventívku takže keby aj niečo bolo, tak sa to zistí 😉
Ja som ten test chcela kvôli tomu, že sa bojím lebo beriem antik. tak keby som náhodou ostala tehu tak nech čím skôr prestanem jesť to svinstvo 😖

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
30. aug 2010

@mishuu no ahooojj 🙂 ale žeby tehulka???

mishuu
30. aug 2010

@zuzanockamt aj ja si myslím, beriem normálne... 🙂 to sú len tie stavy, že čo keby lebo som už celá žhavá na to, čo sa bude diať budúci rok 😀

mishuu
30. aug 2010

@katrenka111 ahooooj 🙂 ale najskôr asi nie, len malé pochybnosti, ale ja si ten test aj tak urobím 😀 aspoň to vyskúšam..

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
30. aug 2010

@mishuu ved skus zato nic nedas...daj vediet ako dopadne...
a inak ako,co nove???

mishuu
30. aug 2010

@katrenka111 tak ja ho dnes kúpim a ráno urobím, tak zajtra napíšem, ale už teraz viem, že napíšem že nič 😉
inak kopec roboty, teraz sa ulievam - nič sa mi nechce 😎
ale veď už som sama sebe šéfkou tak sa môžem ulievať je to veľká výhoda 😝

mishuu
30. aug 2010

@zuzanockamt zlatááá 😀 a ty už máš detičky, či ešte sa len chystáš na prvé alebo si tehu?

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 ja cakam este stale na ovulku... sakra, snad sa mi to zase neserka 🙄

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
30. aug 2010

@mishuu sama sebe sefkou??? no toto....Ti je fasa 🙂

mishuu
30. aug 2010

@zuzanockamt áno, už som mrkla, tak držím palce nech to dobre dopadne...aké máš pocity pred prvým pôrodom?

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 no ja som sa docitala že su nejake bilinne vytažky Agnucaston,Femigard,Climasol na nepravidelný MS tak skusim vyskusat....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre