Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mishuu
30. aug 2010

@katrenka111 pred tým som pracovala vždy v administratíve a popri tom robila to čo ma baví, no a teraz to prerástlo konečne do uživenia-schopného stavu, tak som prácu nechala - resp. oni nepredĺžili zmluvu mne 😠 a ja som si povedala, že kašlem na to a skúsim sa živiť sama...tak som inú prácu už ani nehľadala a zatiaľ sa dá.

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 climasol podla nazvu nie je na klimaktericke tazkosti? 😨 ked sa rozhodnes pre bylinky, tak potom naraz uzivaj len jeden druh, aby sa ucinky nebili...

katrenka111
30. aug 2010

@mishuu a cim sa teda živis ak to nie je tajne....

zuzanockamt
30. aug 2010

@mishuu a v akej oblasti pracujes? ... ja by som tiez rada nieco vlastne, aby som sa mohla v pohode venovat malemu a aj pracovat

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 no ved skusim ist do lekarne a popýtat sa ale ževraj tie kvapky Femigard su dobre...tak skusime to

katrenka111
30. aug 2010

@zuzanockamt to by chcel každý... 🙂

mishuu
30. aug 2010

@katrenka111 baby jasné, že to nie je tajné, ale nechcem sa o tom veľmi baviť, aby si náhodou niekto nepomyslel, že si idem robiť reklamu...som fotografka 🙂
zuzanockamt - ja tiež dúfam, že toto budem môcť aspoň v malej miere robiť pri bábätku ... uvidíme vyvinie sa to nejak samo hádam.

katrenka111
30. aug 2010

@mishuu no supis...to može byt fajn biznis....

mishuu
30. aug 2010

@katrenka111 pre mňa je podstatné to, že ma to baví. V žiadnej robote som nevydržala dlho, max 3 roky pretože ma to proste po čase prestalo baviť a uberalo energiu...potrebovala som vždy po čase zmenu. No a takto je to paráda.

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 no ked ti smiem poradit, skus najprv Femi kvapky od Valovica... tam jedna mala flasticka stoji okolo 6€, mas to cca na 6-8 tyzdnov... Femigard je tusim 300ml, cena okolo 15€, ale obsah ti vystaci cca na 3 tyzdne a treba to uzivat okolo 8 tyzdnov...

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 a tie Femi kvapky su tiež na to??

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 ano, su podobne Femigardu... ja som vyskusala davnejsie Femigard... ale ten ide dost do penazi, ak mas dodrzat davkovanie... aj Femigard aj Femi kvapky su na podobnom bylinnom zaklade... takze tak 🙂

zuzanockamt
30. aug 2010

@mishuu to by aj mna bavilo 🙂 ... ja mam tiez viacere linie rozbehnute v hlave, len si musim najskor spravit prieskum trhu, aby sa tym dalo aj zivit 😀 ... ale za rok bude dost casu nad tym rozmyslat

mishuu
30. aug 2010

@zuzanockamt prieskum trhu je fajn nápad, urob a pusť sa potom do toho 🙂 držím palce

riana12
30. aug 2010

tak ja som si dneska kupila este mineralku magneziu... mam od piatku aj magnezium v tabletkach, dam tomu tak tyzden a uvidim, ci to zabera...

zuzanockamt
30. aug 2010

akurat som dopozerala tlacovu konferenciu na STV aj na TA3, no hroza, co sa tu uz na tomto svete robi 😝 😠 🙄

mishuu
30. aug 2010

@zuzanockamt čo sa deje? ja sedím v robotke a nie som v spojení so svetom, len s koníkom 😀
ale myslím, že ide o tú streľbu v BA, či?

zuzanockamt
30. aug 2010

@mishuu hej ide o tu strelbu 😔

mishuu
30. aug 2010

@zuzanockamt dočítala som sa niečo na FB je to hrozné, človek sa bude pomaly báť vyjsť na ulicu 😖 sme už ako v nejakom americkom gete

zuzanockamt
30. aug 2010

@mishuu ja som si citala aj spravodajske portaly, ale pockam este na neskorsie spravodajstvo v TV, uz budu hadam vediet viac

katrenka111
30. aug 2010

no veru to je sila už co sa deje...vides von a zrazu ta nejake psychopaticke nafetovane individuum odstrelí.....
s tým by mali niečo robiť.....

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 ale zas aj ten Agnucaston to je homeopatikum može pomoct....

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 ale to nie je homeopatikum...

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 ten Agnucaston a Mastodynon je...

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 mastodynon ano...
ale agnucaston nie, je to iba na prirodnej baze... ale nie homeopatikum...

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 jaka informovana...no diky dobre vediet..... 😉

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 no uz som si ja kadeco postudovala... nevies, ako je to teraz s agnucastonom? ci je este stale na predpis alebo uz volnopredajny?

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 tak to netusim teda....este sa len chystam do Apothek poinformovat o tom a som zvedava co mi odporucia....

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 ja som si to teda tiez nezistovala, nesnazila som sa o to teda vobec, lebo som ho este nechcela velmi skusat... ze az neskor, ak by nieco...

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 ale tebe aspon MS chodí,ale mne nieee ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre