Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 no a co ta pupalka, co som ti vcera radila? pripadne alchemilkovy caj? to neskusis?

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 teraz chcem aby sa to dalo doporiadku koli zdraviu,koli nicomu inemu,zistujem že s mojim partnerom zacinam byt na zlej adrese.... ☹

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 uvidim,možno vyskusam

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 ved to, mysli teraz v prvom rade na seba a postaraj sa o zdravicko, aby si fungovala co najlepsie 😉
a priatel neposlucha stale? este je taky divny a nepirjemny k tebe?

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 no joo....nejak to prestava fungovat,možno kriza neviem....uvidime....ale zaujímave je to že absolutne mi to žily netrha....

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 mozno len potrebujete vypnut, oddychnut si od seba...

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 asi ....vobec sa nemame o com rozpravat a ked už tak vždy to skonci hadkou....
chlapec si je mnou asi prílis istý... 😠

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 chod k vasim na par dni, ak mozes, mozno pomoze...

katrenka111
30. aug 2010

@riana12 asi to aj urobim a proste odidem a nepoviem mu ani kam idem ....

riana12
30. aug 2010

@katrenka111 ja by som aj aj povedala, ale len tak medzi recou, aby zas nemal dovod ti to vycitat a urobit ta zlou... 😒

mishuu
31. aug 2010

čavte baby,

tak tehuša nie som - ako som predpokladala 😝
dnes som bola aj na preventívke u ženského vraj mám krásnu maternicu
a ukážkové vaječníky 😀 že je všetko OK a to bolenie bruška je zvýšená peristaltika čriev 😅 ooops 😀
na časté cikanie mi dal nejaký prášok čo si mám rozpustiť vo vode a vypiť.
Povedala som mu aj naše plány na budúci rok, tak mi povedal, že antiku nemusím skôr vysadiť, len vtedy keď
sa už nechceme chrániť, že to nie je potrebné neviemkoľko mesiacov dopredu. Ale na druhej strane že môže trvať zhruba 3-6 mesiacov kým sa plodnosť ocitne na takej úrovni ako bola pred začatím užívania antik., aká to bola úroveň samozrejme nikto nevie 😉 takže proste vysadiť a sexíkovať bez obáv a čo sa má stať sa stane...no a ešte keď vysadím antik. tak sa mám zastaviť a poradí mi aké vitamínové doplnky by som mohla užívať, ale netváril sa, že by bol nejaký výnimočný zástanca vitamínových tabletiek a kyseliny listovej, na margo tej mi povedal, že našou bohatou stravou prijímame kopec kyseliny listovej a ani o tom nevieme a telo keďže ju nejak extra nepotrebuje tak ju vylučuje, akonáhle ostane žena tehotná, telo ju začne využívať kde treba..tak toľko moje dnešné zážitky 🙂

katrenka111
31. aug 2010

@mishuu No super...tak možes byt pokojna že mas všetko ok a možte zacat snažilkovat... ci este predsa pockate do buduceho leta???

mishuu
31. aug 2010

@katrenka111 ja by som najradšej hneď teraz 😀 ale predsa len ešte počkáme do leta, aj kvôli dobrovoľnému nemoc. poist. ktoré si začínam platiť od 1.1.2011 a musím si to platiť 6 mesiacov + 270 dní aby som dostala tú najvyššiu materskú, niečo cez 500 € takže po júly 2011 môžeme aj z tohto hľadiska 😉 treba predsa to bábo aj finančne vedieť zabezpečiť keď nebudem pracovať tak intenzívne ako teraz.

katrenka111
31. aug 2010

@mishuu tak to je pravda...rozumnééé,treba pozerat aj na to co všetko bude potrebovat a aby si mu mohla všetko dopriat.... 🙂 prachy,prachy,prachy....bez nich to je ťažke veru.....

mishuu
31. aug 2010

@katrenka111 veru je to tak, dnes nič nie je jednoduché bez prachov 😒 takže ešte našetriť, pracovať pracovať a potom môžeme detičkovať 😉

zuzanockamt
31. aug 2010

@mishuu podla mna nic specialne pred tehu uzivat netreba ... je to len dobry reklamny tah na minanie zbytocneho mnozstva penazi ... ale tu kys.listovu by som si naordinovala ... ja som ju brala aj pred tehu a aj pocas prvych troch mesiacov ... a teraz v tehu len zelezo, lebo som mala zly krvny obraz, horcik a vapnik ... ale horcik som uz davnejsie vysadila

mishuu
31. aug 2010

@zuzanockamt súhlasím s tebou...tá kyselina listová mi iste neuškodí, tú si naordinujem ešte pred otehotnením veru 😉

riana12
31. aug 2010

ahojte, ja len na maly skok 🙂

zuzanockamt
31. aug 2010

@mishuu no to urcite neuskodi ... znizuje az o 70% vyvojove vady a razstepy, tak si myslim, ze ked sa da, treba uroboit vsetko pre zdravie maleho ... ale zase ziadne calibrum a materna by som neuzivala, zbytocne drahe 😝

mishuu
31. aug 2010

@zuzanockamt kyselinka je OK tú chcem brať určite, ale tie baby plan a podobné ma nelákajú, to nebrali naše staré mamy ani mamy a aké sme zdravé a krásne 😝 😀
ja som jednoznačne za zeleninku, vlákninku, ovocie, dobré mäsko, proste normálna zdravá strava...

indonal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaira1407
1. sep 2010

@mishuu ahoj 🙂
Ahojte baby...ako sa mate ?
To je ale smutne pocasie ....fuka o sto sest....a to sme boli s MM este dnes na ryby 😕 ...severni vitr je kruty ... 😀
zajtra idem na kontrolu ku gynekologovi ...som zvedava co mi povie 😕 ..ale mam pocit , ze je to fajn 🙂 ...no a kupim si listovku ...pockame 2 mesiaciky a 😀 .....
no viete ako som vyhadzana ..same akne horsie ako v puberte ..toto som v zivote nemala ...

katrenka111
1. sep 2010

@zaira1407 cauky.... no ja som jak to pocasie....otras volaco...celý den ma bolí hlava a je mi zleee,dufam že sa to troska umudri 😕
Z coho vyhadzana??? Si vysadila ATK alebo??

zuzanockamt
1. sep 2010

Ahojte 🙂
ja som dnes aktivna ... upratala som kupelnu a ciastocne aj kuchynu + navarila obed ... a este som stihla aj nejake vecicky pre maleho poobjednavat z bazarika ... ale uz take väcsie, malych mam kopec ... dufam, ze neporodim skor ako pridu, aby MM nemusel mat este aj s tym starosti a chodit na postu 😅 😀

zaira1407
1. sep 2010

@katrenka111 ahoj ...no ja som HAK vysadila uz pred rokom...tak myslim , ze to uz zrejme nebude z toho ... 🙄

riana12
2. sep 2010

ahojte 🙂 ako sa mate? vcera som vobec na nete nebola... a ani mi to nechybalo 😀

mishuu
2. sep 2010

Ahojte kočky 🙂 nám dnes v LV svieti slniečko, takže nálada konečne fajn 😉
včera aj mne bolo na prd, bola som si zlepšiť náladu - detičkami 2,5 ročnými chalanmi - moji bratrančekovia, sú fantastickí 🙂 maľovali sme jesenné listy na okno - celí zababraní všetci 😀

mishuu
2. sep 2010

@riana12 to veru ani mne...nič sa mi nechcelo. Bola som trošku v robote, ale po 4 hodinách som sa na to vyprdla a išla domov 😀

riana12
2. sep 2010

@mishuu jaaj, mala si sa na to uuuuplne vyprdnut a byt doma pekne cely den 😉 😀

zuzanockamt
2. sep 2010

Ahojte 🙂
tak u nas ziadne slnko, len zamracene a zima 🙄 ... a to ideme s MM do mesta, nechce sa mi, ale treba ... musim este dokupit synovcovi oblecko na narodky a MM si musi dat spravit fotky do prace 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre