Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
14. sep 2010

@katrenka111 mne nepomaha nic... skusila som Femi kvapky, homeopaticke Hormeel (pomohli na 3. a 4. MS, co som ich uzivala, teraz sa k nim neviem dopratrat), dlhodobo som uzivala pupalku, pred MS a pocas MS caj gynastan, teraz som riskla pocas MS 1000mg horcika denne... pred MS som mala vyse 2 tyzdne 500mg denne...
a neboj, ja dobre viem, ze sa to s tym ibalginom takto neda dokolecka... ale mam snad inu moznost, ked mi je zle na vracanie, krce take, ze revem od bolesti... raz mam zimnicu, potom navaly... takmer nic nejem, vkuse ma prehana...
je to sice taketo zle jeden, dva dni... ale hrozu mam z toho stale... skusila som aj pozitivne mysliet, ze ci to nie je aj o psychike... ale ani to velmi nepomohlo... 😔

katrenka111
15. sep 2010

@riana12 tak asi sa musis naučit s tým žit.....
Alebo si možno velmi citliva na bolest,to je u každeho ine.... a psychika tak ta hra velmi velku rolu tiež,možno sa až prílis zaoberas tými bolestami v podbrusku,sledujes pravidelne ovulku no neviem.... ťažko povedat a doktor co ti povedal na to že mas taku bolestivu MS???

riana12
15. sep 2010

@katrenka111 ja sa snazim s tym zit, lenze su to fakt silne bolesti... cez vikend som bola z toho asi trocha viac mimo, lebo som cakala, ze ked si dam algifen, ze nebudem nic citit... je to velmi silny liek a ja som sa citila ako keby som nic neuzila... 😔 inac bolesti v podbrusku sa vyrazne zlepsili a nie je to ani sledovanim ovulky... to by musela kazda zena merajuca BT podobne problemy...
doktor ma najskor odbil tym, ze si mam davat obklady... potom na moju ziadost mi predpisal algifen, ale len minimalne davkovanie... a pre info - mne v nedelu nezabrali ani maximalne davky...
takze ja si nadalej budem uzivat magnezko, vratim sa k ibalginu a viac neriesim 😝 😔

katrenka111
15. sep 2010

@riana12 a neuvažujes o zmene lekara???

katrenka111
15. sep 2010

@riana12 no je dost smutne ked tie tvoje silne bolesti nejak nerieši....

riana12
15. sep 2010

@katrenka111 uz mam vybraneho ineho, ked k tomu pride, potom si pojdem k nemu vybavit prestup...

katrenka111
16. sep 2010

ahojte babulky...kde ste vsetky???? 🙂

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 nikomu sa tu uz asi nechce chodit... 😒

katrenka111
16. sep 2010

@riana12 noo cauko...nejake je to tu fakt biedne... a co ty co mas nove???

mishuu
16. sep 2010

čaute babyyy ja pozerám albumy...som prítomná 🙂
škoda, že tu nie je také niečo, že by sme videli, ktoré z nás sú online...zišlo by sa

katrenka111
16. sep 2010

@mishuu no caves....noo to by nebol zlý napad.... ako sa mame???

mishuu
16. sep 2010

ďakujem celkom fajn, len ma pobolieva hrdlo, tak čajíkujem...dnes mi prišli knižky čo som si objednala z jedného bazáru, tak študujem - tehotenské samozrejme 😎
dnes som sa pýtala kamošky či som divná, že už teraz ma tak bavia tehotenské knihy, články...vraj nie, vraj všetky jej známe ktoré sa chystali otehotnieť takto dopredu boli pobláznené, tak ma celkom upokojila, že asi mi ešte neprepína 😀 ste na tom aj vy podobne?

A vy baby, čo nového?

katrenka111
16. sep 2010

@mishuu fuha žeby nejaka viroza??? No už to zacne pomaly aj v robote sa nám začínaju akosi tie PNky kopit..... roboty jak na kostole....
No to je celkom v pohode aj ja si rada čitam take veci pre tehotne a pre mamicky dokonca aj casopis Mama a Ja si zvyknem sem-tam kupit.... ale v poslednej dobe ma to ani nezaujíma....kedže baby je este vo hviezdach.....
Inak pomalicky,ja som sama,mladý je v Barcelone 2týzdne.... inak nic,stale cakam na MS jak sibnutá..... 😀

mishuu
16. sep 2010

moja zlatá...to čakanie je asi o nervy čo?! Stále som zvedavá čo sa udeje v mojom tele keď po 6 rokoch vysadím antik. veď uvidíme čo to bude...
a ty len čakaj čakaj - veď ona mrcha príde... 😠 🙂
môj drahý momentálne "zalomil" pri telke, tak ja si tu čítkam na koňovi fórum...

mishuu
16. sep 2010

@katrenka111 jáj no vyróza snáď nie, skôr som prechladla, boli sme s drahým behať a prefúklo nás spotených, takže teraz ma bolí hrdlo soplím trochu.. 😒

katrenka111
16. sep 2010

@mishuu no dufam že dorazí už budu 2týždne co mi pichla injekciu na vyvolanie a stale nic.... ja už neviem a mam strasne nizku hladinu estrogenov ☹
No budes to mat možno zaujímave po vysadeni a kedy chces vysadit???

Tak vy takto sportujete....no pekneee.... my sme tiež jeden cas chodili behavat ale ja s mojím chromým kolenom akosi som nezvladala a potom ma dost bolelo kedže ho mam 2krat operovane.... aj som cvicievala,no ale akosi som zlenivela nejak sa mi neceee 😀

mishuu
16. sep 2010

@katrenka111 teda 2 týždne po vyvolávačke a nič?? Hmm dúfam, že ti príde, že budeš OK! Buď statočná...

Vysadiť chcem v marci 2011 a ešte do konca leta dávať pozor, ale zbytočné je plánovať, pretože čo sa má stať sa stane, takže v marci vysadím a uvidíme. Veľmi si prajem aby sa podarilo takto na jeseň o rok 😅

K tomu športu - mňa behanie nebaví, priateľa áno, má na to nejaký talent, vydrží bežať vkuse dlhé trate 🙂
ja idem len sem-tam keď mám chuť. Ale chodím na step aerobic, to ma baví a má to na mňa aj pozitívne účinky - čo sa postavy týka, ale hlavne musí u mňa platiť CICA NEŽER! a to je len veľmi ťažko dodržím 😀 hehe

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 ja nic extra... v podstate stale to iste... len pred malou chvilou so prisla z vonka... robila som trocha okolo domu... idem nieco zlopnut, zbalit sa na vikend, okupat sa a spat... 😅

ahoj @mishuu 🙂

mishuu
16. sep 2010

@riana12 ahoj 🙂 a kam sa chystáš na víkend?

katrenka111
16. sep 2010

@mishuu No preto ja už radčej nic a nikdy nebudem planovat lebo potom to tak aj dopadne....
No ja teraz po lete tiež len furt žrutim,musim s tým už prestat a tiež sa riadit CICA NEŽER,lebo len priberam a kedže len sedim pri PC v práci tak to teda nieeee......
asi sa aj ja pustím znova do cvicenia.....

katrenka111
16. sep 2010

@riana12 jaka včielka pracovita 😉 ideš k drahemu???? Jaaaaj Tebe je dobreee.... ja budem vykend riesit asi s kamoskami by sa patrilo po dlhšom case.....

riana12
16. sep 2010

@mishuu klasicky k priatelovi a v neelu idem na intrak, idem v pondelok rano asi na hodku a pol do skoly... tak sa mi nechce, ale musim... asi budem mat uz potom jednu skusku z tohto zimneho semestra z krku... teda dufam, ze nam to to tak profka urobi...

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 no ez tyzden som viac.menej hnila, tak nech aspon teraz daco urobim... lebo do buduceho tyzdna sa k nicomu nedostanem, ked nebudem doma.. a to este rozmyslam, ci sa na cast prac. tyzdna nenasackujem k priatelovi 😅

katrenka111
16. sep 2010

@riana12 jaaaj,si pamätam ja som tiež takto niekedy chodievala na výkendy,nabalena 😀 alebo on ku mne... aaaach to su casy..... bola sranda.... ozy,nelezie Ti to sem-tam na nervicky,to pendlovanie hore-dole???

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 no zatial to zvladam v pohode... 🙂 uz som mu oznamila, ze buduci vikend chcem byt u nas doma... takze sme sa dohodli, ze vtedy bude zase on u nas na vikend... inokedy som radsej ja u nich, lebo bud ma poobednu alebo nocnu... a kym by sa on k nam dovalil, tak by to trvalo, ze strach 😀 😝 kupovidu, mne sa lepsie k nim cestuje, ako jemu k nam 🙂 teda co sa tyka autobusovych/vlakovych spojov...

katrenka111
16. sep 2010

@riana12 jaaaj užívajte si to takto kým možete...to je este taký bezstarostný život.... 🙂

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 no hej... len obcas to cloveka nebavi, ked sa vidame len takto cez vikendy... cakam na to ako kura na sopel.. a hlavne je to o nicom, ked mi byva cez tyzden smutno a nemozem sa k neu pritulit a pod...
ked sme boli spolu 3 mesiace kazdy den, aj som si pripadala, ze sa nudim, ze sa kazdy stara o seba alebo nieco take... proste taky stereotyp... ale potom, ked sme zase zacali byvat takto iba cez vikendy spolu, je mi po tych 3 spolocnych mesiacoch smutno, ze predsa to len nieco malo do seba... ze sme kazdy vecer spali pri sebe, ked som potrebovala ja alebo on, tak sme sa pozalovali, pritulili sa... nebol to len taky vikendovy vztah...

katrenka111
16. sep 2010

@riana12 presne tak.... ked užbudete spou na stalo je to o inom....ale ja mavam tiež niekedy taký pocit že sa mi nevenuje chyba mi taka romantikus...ale to predsa nejde vždy,ked príde unavený z práce,ja niekedy tiež tak sme radi ze sme spolu a ideme haji.haji.....ale zas su dni kedy je fajn...je to už ine....a teraz som tiež sama tak mi chýba...tak je doma prázdno,ticho a ja samucicka.... ☹

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 no presne, ked sme boli spolu, tak to bolo take, ze ja som nieco poupratovala... on si posedel pri PC, vecera, sprcha... troska sme pomedzi to porozpravali, ako bolo cez den a pod. a hned spat...
a kolko est ebude prec... ci ln teraz ti odisiel na tie 2 tyzdne? ci uz je to menej?

katrenka111
16. sep 2010

@riana12 no buducu sobotu sa vrati...takže este dost dlho ale aspon sa budeme na seba tešit...teda dufam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre