Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
16. sep 2010

@katrenka111 tak to uz skoro polovicu mate za sebou 🙂
a aj ste takto cez telefon/internet v kontakte? neboj, isto sa bude priatel na teba tesit a aj ty na neho, ved tebe je uz teraz smutno...

mishuu
17. sep 2010

No čavte baby, dobré ránko... zarezávam 🙂

riana12
17. sep 2010

@mishuu ahoj 🙂 no ja tiez... len akosi je to zatial pozvolna a nie a nie sa nakopnut 😒 😔

mishuu
17. sep 2010

daj si kafíčko...ja si idem uvariť teraflu, lebo ma stále pobolieva to hrdlo...
to pozvoľné štartovanie poznám...ja tak do 11 pozerám blbosti na nete, som facebooku a podobne a potom začnem makať ako divá, aby som všetko čo chcem porobiť stihla 😀 no a čo, nikto nado mnou nestojí, našťastie...len vlastné svedomie a to je niekedy ešte prísnejší šéf ! 😅

riana12
17. sep 2010

@mishuu no kavicku dam o chvilu... ale ta je v mojom pripade skor spomalovac... 😅 vzdy som po nej unavena este viac... na mna kofein opacne ucinkuje 😀

katrenka111
17. sep 2010

@riana12
@mishuu caute baby... no tak to Vám zavidim že mate cas v praci sledovat veci na nete...ja sa celý den nezastavim a niekedy ani obed nestiham....jaaaj tusim sa vratim k tomu co som robila pred tým.......
Rius no jo,sme na telefone ale nie často,väčšinou večer,ale my sme zvyknutý takto lebo ja som chodievala do Rakuska na 2týždnovky.....ale teraz vidim ako to je ked je 1 z nas preč......

mishuu
17. sep 2010

baby môj priateľ tiež chvíľu mal prácu kde stále cestoval (našťastie fakt len chvíľu) robil šoféra a za tých pár mesiacov prešiel celú Európu / UK, Francúzsko, Nemecko, Holandsko a čo ja viem čo ešte a to boli muky...či sa mi vráti celý. Neznášala som keď bol preč a navyše blbý pocit, že ktovie čo sa na cestách môže stať 😒 ešte že tá firma skrachovala a teraz ho mám pekne tu pri sebe. Baví ho šoférovanie, ale jamu už nedovolím takú prácu ...

viem si predstaviť aké to je Kati, keď si takto sama a čakáš a čakáš...

katrenka111
17. sep 2010

@mishuu no je to ťažke...doteraz zvykol byt každe 2týždne on sam,ale potom som bola zas 2týždne doma...predsa v zahranici su ine platy....neviem ako ale zvažujem že este by som isla znova....no neviem uvidime co a ako.....sa vyvinie.....

zaira1407
18. sep 2010

Ahoj ...
Dnes ideme na svadbu ... 🙂 MM sesternica sa vydava...
Jaj a co sa nam stalo ... "kamos"...sa stratil...... jednoducho sme ho "po" nevedeli najst ...a bol vo vnutri .... co teraz ? Samozrejme MM ze nech "nestresujem" 🙄 ..no ale ja mam 13 dni od zaciatku menzesu a vcera som mala neskutocnu bolest vajecnika...cize ovulku ....zrejme 😖 ..no budem cakat ...takto som to "neplanovala" 😀 ...........teraz neviem ci sa mam smiat alebo plakat ....
no a co zuzanockamt ...Jurko je uz medzi nami ?
pa baby idem zehlit...
inak ma asi porazi 😲

riana12
18. sep 2010

@katrenka111 no ja aj na nete sice som, ale netrcim na tej stranke furt... hlavna je robota a ked som obcas nervozna z prace, tak potom idem aj sem, aspon na par minut mysliet na nieco ine ako je praca 🙂

@zaira1407 uzite si svadbicku 😉 s priatelom ideme tiez na svadbu, ale nas to caka az o 3 tyzdne 🙂 priatelovi sa zas zeni bratranec 🙂 pozri, co ma byt, stane sa... a aj tak sa chcete od novembra snazit, nie?

a Jurko sa uz narodil 🙂

riana12
20. sep 2010

ahojte, kde steeeeee??? 😲 ☹

mishuu
20. sep 2010

ja som dnes makala ako drak 🙄 ani som sem nenakukla...už sa mi nechce, idem domov pekne s drahým...

katrenka111
20. sep 2010

caute žienky....akesi sme zaneprazdnene co..... no ja tiež v praci,kopec práce.... a nejak neni cas..... 😒
co mate nove???? A naša Zuzanka už tusim aj porodila 🙂

riana12
21. sep 2010

ahojte, tak ja som mala den dovce a roboty tu je jak na kostole po tom jednom dni... ked som v robote, tak za den dojde mailov ani nie 10... vcera ich doslo hadam aj 40 😒

katrenka111
23. sep 2010

Ahojte babule.... tak ako sa mame???? kde steeee???
Poculi ste už co schvalili??? jednotný RP 190eur??? 😀 no hanba svetu....a este chcu znižovat platy uradníkom a neviem co este..... jaj normalne zuuurim 😠

zaira1407
23. sep 2010

@katrenka111 no ahoj 🙂
pocula som o tom a vrazdila by som ...hlavna vec , ze slubovali pred volbami lepsiu buducnost mladym rodinam ...jasne ved bude lepsia - uz je to vidiet....a potom su otazky . ze preco sa rodia deti ludom po 30-tke ....aby si na to dietatko NASETRILI toto je špinavost na n-tu ...
co spravis... ? so ženami je stale vydzubavane ....po ukonceni skoly nemame ziadnu prax....potom sa rozhodneme mat dieta- takze to je pre zamestnavatelov pekazka (casto bude chore ) a potom sme "stare" ....takze ...mame smolu 😀 ..........špinavci špinaví ! 😲 ...ale polemizovala by som tu okolo toho cely den a ja to aj tak nezmenim zial Bohu .......
ale v novembri zaciname !!! 😀 ....ak uz sme nazacali 😕 😎

katrenka111
23. sep 2010

@zaira1407 cauko... no presne tak, asi sa neda nič robiť.... jednoducho si asi na to dieťa a na život našetrit a fakt asi začat v 30ke...lenže potom je to už aj riziko v dnešnej dobe počať dieťa.....
Mna sere to že robíme jak blbci pre tento stat a nič z toho....potom kam idu tie prachy by ma zaujímalo.....hentým tam hore do gágora 😠 😠 😠

riana12
24. sep 2010

@katrenka111
@zaira1407 😲 😲 😲 no teeeda, to je mi novinka... za ten RP su slahnuti na hlavu? 😲 😠 😠 😠

tak som ja nakoniec rada, som sa rozhodla hned po mature zacat pracovat a dialkovo si skolu robit... aj tak to vidim biedne, ked takto osklbavaju o peniazky... hlavne, ze sebe neznizia podla mna nic... 🙄

katrenka111
24. sep 2010

@riana12 no co už zmožeme v tomto state.... vždy zhrabnu aj to malo co mame,ved to je fakt almužna pre tie matky a pre tie co nemaju dobre zarabajucich mužov sa z toho asi neda vyzit .....
Ale to ich nezaujíma,hlavne že oni nevedia co s našimi prachmi.....

Inak ako Rius??? co mate nove???

riana12
24. sep 2010

@katrenka111 veru... skoda spominat, len sa clovek rozculuje 😠 😔

no celkom v pohodke, nove velmi ani nic... mozno za zmienku, ze vcera som mala skusku, ale este nviem vysledok... inak vsetko po starom...

a ty ako? 🙂

katrenka111
24. sep 2010

@riana12 no tak ja som prave prisla z prace...konečne piatok, lenže co z toho som chorucka,hrdlo ma bolí,kaslem,soplim....jak naschval....chcela som ist na Vinobranie ale asi nic z toho.....
MS stale nedorazila,nic mi nepomaha proste ja už neviem preco......

No aj mne už začína buduci týžden skola.... ty tiež koncis bakalara tusim že...pocuj,pocula som že sa chystaju nejake zmeny Bc.prac že môžu byt len na 30stran.....nevies o tom niečo?????

zaira1407
24. sep 2010

ahojte zeny 🙂
fu no ja mam dnes taku kyselinu 😝 ...co toto moze byt ? Prisla som z roboty ...a teraz idem do zahrady ....aspon nieco porobit kym neprsi ...ale nechce sa mi 😖 aspon ze je Piatok 😀
( ked si spravim test tak mi nic neukaze ...vsak 😕 , este to je skoro - 6 dni ). co poviete ?

riana12
24. sep 2010

@katrenka111 no tak to nejak vylez aspon dnes, aby si si vikendik uzila... a na vyvolavacke si bola zatial len raz?
no o bakalarskej praci neviem nic... u nas v skole sa ohanaju stale len 40 stranami... ale sak ked maximalne 30 stran, nie je to jednoduchsie? 😅

@zaira1407 6 dni od ovulky je malo... tam treba tak 12-14 dni... a pokial nevies presne, ktory den si ovulku mala, tak od sexiku vydrz este dlhsie...

zaira1407
24. sep 2010

@riana12 no ono je to 6 dni od styku a ovulka mohla byt taak 2-3 dni pred tym ...bazalnu teplotu si nemeriam takze neviem presne ...

katrenka111
24. sep 2010

@riana12 no veru bolo by to jednoduchsie....nam hovorili doteraz 60-80 stran.....no netusím o com by som tolko pisala.....
Dnes som fakt jak mrcina....nic sa mi nechce.....
No zatial len raz a asi aj posledný kedže nemožem tie hormony.....neviem co budu so mnou teda roiť...už začínam byt akasi depresívna zo všetkeho..... ☹

@zaira1407 no co žeby ste už zamiesali??? 😀 No pockaj este týžden a potom skus testnut....

riana12
24. sep 2010

@zaira1407 no takze ovu si mala skor ako sexik, ak to tak chapem? lenze vajicko je oplodneniaschopne len 12-24 hodin po ovulke...

zaira1407
25. sep 2010

@riana12 😒 no tak to potom je asi mala sanca ...ale je ...nuz ktoho vie 😕 ..uvidime ....ved vam dam potom urcite vediet , a aj keby nie , nic sa nedeje v novembri zaciname na ostro ..aspon uz nebudeme musiet davat pozor .... 😀 a kto vie kedy to vide ...zeny ja uz sa neviem dockat , ten oktober bude pre mna asi nekonecne dlhy ...musim vela robit , robit a este raz robit .... 🙂 aby rychlo ubehol ...
no a Jurko ake mal miery a aky bol priebeh porodu nevies @riana12 ?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zaira1407
25. sep 2010

@zuzanockamt no tak Jurko bol hotovy chlapisko 🙂 , no pane boze ...fu co na to napisat ...citala som s otvorenymi ustami ....no mame sa na co tesit ženy ...ale aj tak by som su bolest obetovala kvoli vlastnemu babätku ...raz dufam pride 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre