Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

aknellita
20. apr 2008

zuzi - myslim na teba a drzim palce, nech sa rychlo aklimatizujete a ozyvaj sa... nech vieme, ze zijes 🙂

jerryjanka
21. apr 2008

ahojky zuzi za chvilu tam budeš ako domáca neboj
ako sa mate kočky ?

zuzanockamt
22. apr 2008

no neviem,ci sa aklimatizujem uplne, ale tak zatial sa aj s manzelom snazime ... vcera sme boli zase v praci, dnes mame volno, uvidime,ci nas zajtra zavolaju, robime totiz cez agenturu a oni nam davaju vediet vzdy den vopred prostrednictvom sms, kedy mame ist do roboty, zatial nam to vychadza nastastie tak, ze chodime obidvaja s manzelom

mexx
autor
24. apr 2008

Ahojte babule, ako sa mame?
Zuzanocka, aklimatizujes sa? 😉

mexx
autor
24. apr 2008

A Aknel tusim poctivo diplomkuje, ked sa tu nezjavuje...alebo ta mam zas hladat v Babskom klebetniku? 😀 😉

oriesok
24. apr 2008

ahojte baby.. som sa tu dlho neukázala... pozerám, že ste sa rozpísmenkovali.. 😀 ja som mala posledné týždne toľko roboty v práci, že som vás nestíhala sledovať..

aknellita
25. apr 2008

mexx - nic nestiham... diplomka je uz odlozena na august, ale dopisat ju budem musiet po statniciach... a inak som furt v robote, alebo daco vybavujem a ucit sa uz musim... do kelu... ja som taky lenivec... ☹

mexx
autor
27. apr 2008

Aknel, a coze si to nakoniec prelozila? 😕 Hoci, kazdy ma svoje dovody, no..., 😔

aknellita
29. apr 2008

mexx - no musela som to prelozit, lebo som to nestihla napisat... teraz drtim na statnice takze uz som aj tak nemala kedy pisat 😕

mexx
autor
7. máj 2008

Caute babiky, nikde nikoho, ale nevadi, snad sa zase vratite... 🙂
Aknel, veru, sama najlepsie vies, ako stihas a ako vladzes...a veci sa vacsinou deju len tak, ako sa maju, takze vsetko je na poriadku... 😉

supolienka
7. máj 2008

caute baby, kedze na modry konik chodim len sem tam lebo este nie je pre mna aktualny, tak tato tema je celkom ok 🙂 . Ani my este nesnazilkujeme, svadbu sme mali v oktobri 2007 a celkovo sme spolu 6,5 roka. Niekedy mavam take pocity, ze jeeee babo, ale to skor take teoreticke, ak by sme sa mali rozhodnut na pevno, ze teraz, tak by som sa asi zlakla 🙂

aknellita
8. máj 2008

ahojte zabky... no ako ide zivot? ja mam statnice za rohom, ritku stisnutu... hups 😅 ale inak fajn... slniecko svieti, s drahym nam je super... no zivot je kraaaaaaaaaasny 🙂
kto vie ako sa dari zuzanocke... 😕

mexx
autor
10. máj 2008

Aknel, no tak to ti treba drzat paluchy, aby vsetko dopadlo najsamlepsie... 😉 Takze drzim. 🙂 😉

Veru, ktovie ako Zuzanocka...a ved vlastne vsetky baby, ved nas tu predtym tolko byvalo, a zrazu sme nejak zmenili a stencili zostavu... 😅 🙂

Supolienka, vitaj, a prid kedykolvek, my sa len potesime... 😉 🙂

zuzanockamt
10. máj 2008

ahojte ... tak ja usilovne chodim do roboty, stale do tej istej - cistim cibulku a inu zeleninu ... po mojej predchadzajucej praci na slovensku je to celkom dobre ozivenie ... zatial to beriem ako relaxacy pobyt 🙂 ...len neviem ako dlho ma tto este bude bavit ... tej ich anglictine zatial rozumiem velmi malo, co ma pekne stve ... aj by som isla naspät domov, ale manzel nechce, ze musime zarobit aspon to co sme do toho vrazili ... no a minule ma uplne dorazil, ked povedal, ze po prichode domov si za nasetrene peniaze kupi motorku, lebo to na byt aj tak nebude a hypoteku si brat nechce, lebo nechce do konca zivota zivorit a tym padom nebude ani dieta ... povedal, ze zit sa da aj bez neho ... no ma ide porazit ... hlavne, ze do roboty tu väcsinou chodim len ja ... aj tento tyzden som bola od pondelka do piatku a on bol iba v utorok, lebo na ostatne dni nedostal sms-ku ... takze tak ... no dufam, ze sa to zlepsi 😉

jerryjanka
10. máj 2008

zuzi - tak to uplne chapem tvoje rozhorčenie mna by porazilo
isť niekam mimo sk opustiť rodinu kamaratov sny aby si si tie dalšie mohla splniť a on to dorazi motorkou. to ako aj tvoje peniažky vezme a kupi si za to sebe motorku?
ako auto by som ešte pochopila lebo to sa zide aj tebe ale motorku? za vaše spoločne zarobene peniažky ktore mali byť na byt a dieťatko? ☹ mna by porazilo asi ale snad sa umudri... ved nebudete žiť bez detí snád 😨

zuzanockamt
10. máj 2008

jerry ... no veru je to na porazenie ... on je do motoriek blazon ... jednu ma doma, je to ale stary stroj - JAWA 350, ak ti to nieco povie a on chce nieco lepsie a silnejsie ... motorky bavia aj mna, ale zase odtial - potial .... hovoril mi, ze budeme chodit na dovolenky a uzivat si zivot ... tym padom nam ani väcsi byt netreba ... no musim povedat, ze nikdy sa do dietata nehrnul, ale toto je fakt o nicom, ked kazdy vastne chceme nieco ine 😒

zuzanockamt
10. máj 2008

no peniazky si nedelime na jeho a moje,ale su spolocne ... a on to berie tak, ze aj ja budem mat z toho uzitok ... ked budeme chodit na dovolenky

jerryjanka
10. máj 2008

tak to ja som dovolenky odložila asi tak na 5 rokov. nikdy som more nevidela ale radšej budem mať babo no - ja som taka rodinne založená.
bez dieťatka si neviem prestaviť život 😢

zuzanockamt
10. máj 2008

jerry ... no ved ani ja nie ... bez dietata si to ani ja neviem predstavit ... ale on asi ano a to ma uz 33 rokov, no co uz ... asi sa s tym musim zmierit ☹

jerryjanka
10. máj 2008

zuzi zmieriť??? ty? to snad nie? prepana jana ved to treba rozobrať nie?

zuzanockamt
10. máj 2008

jerry ... ja uz nemam chut nic rozoberat, lebo ked sme boli doma, tak ma presviedcal, ze na to nie su peniaze a mame maly byt a ten nazor som mala aj ja ... ale tu v UK na byt nezarobime, lebo tej roboty nie je az tak vela, lebo je tu vela poliakov ... takze ja sa chcem vratit domov niekedy v lete alebo na jesen, ale on nechce ... doma by som sa zamestnala a nejako by sme to museli zvladat s malym aj v jednoizbaku, ale manzel ani pocut a mna to uz riesit nebavi

zuzanockamt
11. máj 2008

ahojte ... nikde nikoho?

supolienka
11. máj 2008

caute baby, mexx dik za privitanie. Zuzanockamt citam si tvoje prispevky, no poviem ti, nie su velmi vesele. Inak ja som byvala s drahym - teraz uz manzelom minuly rok v MT, v jednoizbaku v Zaturci /manzel je z MT/, tiez sme odisli za pracou, ale nie do zahranicia, len do BA. Tu akurat vybavujeme hypoteku, ako inak, tiez na jednoizbak 🙂
Chceme tu pobudnut tak 5 rokov a potom naspat bud do Turca alebo na Spis - ja som odtial.
Ak dlho ste spolu chodili pred svadbou? O babatku ste sa predtym nerozpravali?

moncika15
11. máj 2008

ahjte moje byvale kolegynky 🙂 aka je statistika tehotnyx a snazilkujucix?

zuzanockamt
11. máj 2008

supolienka ... my sme tiez rozmyslali o BA, ale to byvanie je tam tiez hrozne drahe a my jednoizbak uz mame , takze nam treba nieco väcsie ... chodili sme pred svadbou spolu asi 3, 5 roka a vyse roka sme spolu byvali ... o dietati sme sa rozpravali aj predtym, ale ja som zo zaciatku velmi nechcela, to len teraz asi rok ma take stavy chytaju, takze uvidime ako to dopadne nakoniec, lebo uz aj roky mi pekne utekaju - teraz mam 26 a clovek nevie, ci by sa to hned podarilo ... no uvidime 😒

mexx
autor
11. máj 2008

Caute babule,

Monci, no neviem, statistiku sme tu zatial nerobili, za seba mozem vyhlasit, ze stav sa nezmenil. Ostatne baby nech povedia same... 🙂

jerryjanka
11. máj 2008

zuzi no nemaš ešte vela rokov ale ten pristup manžela je hrozny :(

mexx
autor
12. máj 2008

No veru, Zuzi, neznie to najlepsie. Ja by som to asi len tak nerozchodila, keby moj chlap mal taky pristup... ☹ Ale nechcem sa v tom vrtat prilis, lebo ti to asi nie je prijemne...prepac... 😔

Cim mame blizsie k tej svadbe, tym viac by som to male aj prijala... 😉 Ibaze problem je s tou mojou pracou nestastnou, stale nic prevratne, takze by sme sa nemali ani ako zivit, tak neviem, ci to tak skoro na dieta vyzera. Hoci, keby v tom neboli financie, tak idem do toho trebars aj okamzite. 🙂

oriesok
12. máj 2008

baby tak naše podkrive sa už pomaly stáva realitou.. do konca týždňa by sme mali mať plány, potom ich daťu už iba na mesiac na úrad na schválenie a môže sa začať.. a uvidíme podľa financií kedy sa môže začať pracovať aj na mimi..

mexx
autor
12. máj 2008

Juuuj, Oriesok, tak ti normalne zavidim... 😅 Ale ti aj prajem, nech sa vsetko vydari. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre