Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 no ja nezvyknem takto niekam chodit... nie som navyknuta... 😒
a jasne, vieme o co ide 😉

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 No ani ja nie...ale raz za cas ked sa dlho s kamoskami nevidíme tak si vyrazíme.... a poviem ti že je to celkom fajn,trosku príst na ine myslienky,poklabosit a tak.... ale vravím že nie je to casto a určite by ma to ani stale nebavilo...ja už som tak domenka,s rodinkou,sem-tam niekam výst s drahým a tak.... 🙂

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 ked si chcem vyvetrat hlavu a prist na ine myslienky, tak si naplanujem taky vybavovaco-nakupny den iba ja sama...

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 tak to je tiež dobrý napad 🙂 to aj ja rada podniknem ale fakt výlucne sama nakupy a tak.... vtedy vždy najlepsie nakupim,vybavím..... 🙂

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 veru, nikto ti nekafre, nikomu sa nemusis prisposobit, ak aj on chce nakupovat... a ja vravim, ze vsetko rychlejsie obeham, ako ked by som mala ist s niekym dalsim, lebo sa nezastvujem zbytocne vselikde...
jaaaj, aka spokojna vzdy dojdem domov po takom dni 😵

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 veru tak to je najlepsie.... síce ja som dosť nerozhodná ale vždy lepsie akokeby mi niekto do všetkeho frflal.....

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 vsak jeden raz omrknes, doma popremyslas a na dalsi den, raz kupis uz konretne, aj tak sa da 🙂

riana12
5. okt 2010

ahojte, tak moja "kamaratka" MS dorazila... 😖

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 ahooj,no gratulujem.... a ja nic vobec nic!!!! to je už nehorázne,ako si to moje telo predstavuje ☹ 😔

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 len mi negratuluj, nie je k comu... lieky od bolesti mi takmer vobec NEZABERAJU 😔 ani ten poondeny algifen ☹

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 nechapem... ako to že nezaberaju?? ved to su dost silné anlgetika... si nejaka výnimka pocuvaj... a skusala si aj Mig 400???

zuzanockamt
5. okt 2010

@riana12 ber to ako pripravu na porodne kontrakcie ... ver tomu, ze tieto MS bolesti je nic oproti kontrakciam 😝 ... len skoda, ze ta to takto trapi kazdy mesiac ... porod raz prezijes a mas pokoj

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 ani ja nechapem... ☹ mig 400 nie, ked uz algifen nic neurobil, pochybujem, ze mig bude lepsi... 😨

@zuzanockamt no vsak ja to beriem stale tak, ze to mam pripravu na porod 😅 a to ma vzdy zaujimalo, porodne bolesti su take ako menstruacne? aspon ten zaciatok? alebo ako to vlastne citis?

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 no podla toho co som pocula porodné bolesti su ovela horšie ako tie menstruacne takže mame sa na čo tesit...

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 ja skor myslim typ bolesti... o intenzite nepochybujem...

janeisha
5. okt 2010

ahojte... ja stale bez mrchy 😒 sice s miernymi bolestami brucha a poriadnou unavou ale inak nic...

avy co mate nove?

b.bardyova
5. okt 2010

ahojte ...chcem sa k vam pridat ...snazime sa s manzelom o babo ..tento mesiac intenzivnejsie ako minule..viete mi nieco poradit ...ake vitaminy mam uzivat beriel kyselinu listovu a ake vitaminy ma brat manzel

riana12
5. okt 2010

@b.bardyova ahoj, vitaj 🙂 no tebe staci kys. listova a ak chces podporit muzikove spermijky, tak su napr. Selezin ACE (selen, zinok, vit. A, C, E) 🙂
zatial by to malo stacit, pekne sa snazte, podla chuti, neupinajte sa hned na to, ze sa to musi podarit co najskor...

paloma29
5. okt 2010

@b.bardyova ahoj,my sa teraz sanzime o druhe babo a ja uzivam calibrum baby plan ten obsahuje aj kyselinu listovu,ale ak mas dostatocne vyvazenu stranu tak by som vytaminy neriesila maximalne tu listovku,ja beriem vitaminy,lebo od porodu co uz su dva roky ma ovocie ani zelenina neoslovila,tak to aspon trosku dohanam vitamynmi

b.bardyova
5. okt 2010

a este sa chcem spytat, ze ako to je ci sa mame snazit na 14 den ked mam plodne dni alebo kazdy druhy den alebo aj kazdy den ....

b.bardyova
5. okt 2010

paloma 29 mam velmi dobru stravu teda myslim, lebo robim v skolke a dostavame jedlo co aj deticky ...tak by mala byt vyzivna a aj ovocie a zeleninu jem

riana12
5. okt 2010

@b.bardyova snazte sa hlavne podla chuti... 😉 ked si to takto nastavis, ze len urcite dni, moze ta to casom omrziet, vies, aby ste si nepripadali ako roboty...

janeisha
5. okt 2010

@b.bardyova vitaj🙂

b.bardyova
5. okt 2010

janeisha ahoj

b.bardyova
5. okt 2010

praveze sa pytam ci to nevadi aj kazdy den xixi nenastavujeme sa len som pocula, ze by sa malo aspon kazdy druhy den ...co si myslim, ze je hlupost

kvietocek55
5. okt 2010

@b.bardyova xi xi no asi aj podla toho ako budete mať chuť nie? 🙂 odporúča sa ani nie príliš často, ale ani nie príliš zriedkavo.. určite skúšajte cez plodné dni a potom hocikedy inokedy keď budete mať chuť 😀

b.bardyova
5. okt 2010

kvietocek 55 ved tak robime len som citala na fore, ze je najlepsie kazdy druhy treti den ..co neuznavam ...a vy sa uz kolko snazite

riana12
5. okt 2010

@b.bardyova ak mate chut kazdy den, kludne 😉

b.bardyova
5. okt 2010

riana12 dakujeme a chcem sa stytat koko sa uz vy pokusate otehotniet

riana12
5. okt 2010

@b.bardyova ja som tu prave ta "buduca snazilka", neviem, kedy sa budeme my snazit... uvidime 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre