• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@riana12 no supeeer tak bude s teba ina žena... :slight_smile:
6. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 no veru, toto som este na sebe nemala... a ani mlademu sa nepochvalim, ze ci si vsimne a ci neskolabuje v piatok, ked sa budeme vidiet :sweat_smile: zajtra bude "predohra" v praci, uvidim, ake hodnotenia budu od kolegov :grinning:
6. okt 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za experimentovanie ale vzdy skoncim pri blond
7. okt 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No babeny ....ako na potvoru ....mne tie kramy ani nemeskali ...takze po novom budem mavat prsia pred tym o cislo väcsie :confounded: ............takže na baby budeme este cakat ....mno neva ...vsetko ma svoj cas ....
a vy sa ako mavate ?
no ja mam vlasy uz asi 3 roky tmave hnede skoro cierne ....cokoladova hneda...mala som aj cervene ze vraj ticianove .... :sunglasses: aj hnede ale tmave vyhravaju ....
no idem dat papat mojmu mužickovi ....lebo chlap je spokojny len ked ma plne brusko a prazdne .... :grinning:
ahoj :wink:
7. okt 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 :grinning: tak to si teda dobre napísala.... :grinning: nevadí ved všetko ma svoj čas a všetko príde skor ci neskor....
U mna tiež asi ta cierna farba vlasov vyhrava... zvykla som si dosť na nu....
7. okt 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no co ake boli pochvaly????
7. okt 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 ahoj, ta veta o chlapovi, za 1* :grinning: :grinning:

@katrenka111 no pacilo sa im, hlavne velke prekvapko, lebo rozdiel vo farbe dost... :slight_smile: jeden kolega dobehol hned z vedlajsej kancelarie, v prvom momente zevraj si myslel, ze to niekto cudzi, iba od chrbta ma videl a potom sa dosiel povypytovat co a ako :slight_smile:
najviac som zvedava na zajtra :slight_smile: n mladeho reakciu, snad ma z domu za to nevyhodi :grinning: :grinning:
7. okt 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ty si radikalne zmenila farbu vlasov ? necitala som to tu cele ....
8. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 ahoj, nie je to nic radikalne, ze z blond na ciernu... ale z bledohnedych vlasov som isla do dost tmavej hnedej, s cervenymi odleskami...
8. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: Ahojky ...
no dnes mam dost smutnu naladu ..... :unamused: a to vonku svieti slniecko ..... :confused: je tak krasne (len nech to nezakríknem ! )
no idem nieco robit ....asi pojdem do zahrady ....pa pa

@riana12 no moze to byt pekne ...a to je v tom melir?
ja MM stale plasim , ze pojdem na blond :grinning: ked ma bude hnevat (ale on nehneva ) no ale mne by sa to totalne nehodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 a z coho mas smutnu naladu? :pensive: nemam melir, len to je taka farba, co sa na slnku takto odraza... :slight_smile:
9. okt 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..mna dnes potesil moj manzelik ..rano sme isli do shopingu a kupil mi kabat a cizmy co som uz davno chcela...
zaira1407 mrzi ma ale mozno na buduce....
ja mam vraj teraz plodne dni a tak tiez uvidime ci sa nieco pritrafi ...
9. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.... tak ako vykendujete???? My sme boli včera celý den na nakupoch...no sranda taaak sme dobre nakuuupili....a ideme variiit spolu.....dlho nebola takato idilicka naladicka..... :slight_smile: :grinning:
@riana12 rius včera som bola v takom obchode s prírodnou medicinou a odporucila mi ta pani GYNEX, nevies nic o tom??
zevraj to je na všetko a hlavne aj na ten moj problem :frowning2:
10. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ahoj, no su to kvapky, nieco ako Femi, ale osobnu skusenost nemam... skus tu na konikovi vyhladat, urcite o tom vela zmienok najdes :slight_smile:
10. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes prezila krasny dnik ..boli sme na krstinach alexii pelumy bolo to nadherne a teraz s manzelom oddychujeme
10. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja opat v robotke, tento vikend bol straaasne kratky :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no tak dneska som cez net objednala mlademu darcek k narodkam, co mal min. vikend, dufam, ze zajtra ho budem moct ist zobrat :slight_smile:
14. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky....tak ako sa mate??? co mate nove??? dlho sa tu nikto neobjavil....
16. okt 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ahoj! kazdy den to tu sledujem a veru to tu zacina nejako utichat... asi je malo nas planujucich buducich snaziliek :slight_smile:
u mna nic nove, bola som konecne na preventivke, vsetko v poriadku, len este cakam na vysledky z vyteru a cytologie, tak hadam bude ok aj to. moj priatel sa trosku uvedomil, asi tym, ze som sa na to vykaslala a neriesim, ale dnes som zasa trosku ostala sklamana, tak uvidim ako sa to vyvinie.
a vy sa mate ako baby?
16. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi ahojky, no co už to len my s Rankou tu stale snorkame :slight_smile: A co sa stalo??
No u nas prevlada teraz celkova harmonia...neriesime žiadne veci ani baby ani svadbu ani nic zatial....le mna stale trapi te neprrichadzajuca ms :frowning2:
16. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 citam citam, ze stale neprisla :frowning2: , hadam sa coskoro umudri. ale nestalo sa zasa nic take, len mi niekedy dojde, ze on asi este buducnost neriesi, mozno nejake vseobecne plany, len to mne nestaci a potom ostanem smutna, ze ako dlho toto este chcem ,,trpiet,,
16. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile:
Ako sa mavate ? U nas všetko po starom ....včera škola :confounded: a MM bol tiez v praci , dnes si isiel oddychnut na ryby :slight_smile: a ja idem varit , teda snazim sa vstat od PC dala som si kafe a nieco spapam a idem pracovat ...no z vikendu mam velku figu borovu vcera som prisla az podvecer.
Ja odpadavam, ako ten cas leti ved je polovica oktobra za nami a ja by som mala zacat pisat tu slavnu bakalárku ....a nemam literaturu ...no asi odpadnem :angry: .....
no babeny idem , vsak este pridem ....pa pa
17. okt 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 mi hovor o tej bacalarke... ja detto, ziadne matrose ani chut ani cas sa do toho pustit...... :frowning2:
17. okt 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som sa neukazala.. s mojou meskajucou menstruaciou som bola u dr.. 9.10 som dostala injekcie agolutinu a agofollinu., dnes konecne dorazila mrcha.. cizebuduci tyzden kontrola u dr.. potom endokrinologicke vysetrenie a pravdepodobne laparoskopia :pensive:
nestiham prispievat zdravotne problemy, praca, skola..
snad sa vy mate dobre:slight_smile:
17. okt 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no po vikende sa cloveku ani do prace nechce :rolling_eyes: klasicky, cez vikend som tu takmer vobec nebola...

@katrenka111
@zaira1407
ja som na tom takisto s bakalarkou... uz by som sa konecne veducemu mala prihlasit a pomaly s tym asi aj zacat... nastastie (sice tlacenu literaturu nenajdem takmer ziadnu) na nete je toho pozehnane... :slight_smile:
18. okt 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

ako sa máte? čo nového?

ja ponorená vo víre pracovných povinností už ani nemám čas myslieť na bábätká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dnes sa mi opäť vynorila myšlienka "chceme mať bábo, teším sa...aké to bude..." tak sa teším na február, kedy vysadím antik. :sweat_smile:

19. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja som prave dnes bola na komplet gynekologickej prehliadke, pytala som sa aj, kedy vysadit antikoncepciu pred planovanym tehotenstvom (ak planujeme v lete) a vraj tak vo februari. Ako citam, tak aj Ty
@mishuu planujes vysadit tiez tak. A dala mi aj letacik na Femibion - ze tri mesiace pred planovanim mam zacat brat - vraj v tom je vsetko co treba. Juj tesim sa uz na leto :sunglasses:
19. okt 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ahooj, tak sme na to presne rovnako :slight_smile:
tiež vo feb. vysadím a v lete si prestaneme dávať pozor a femibion mi zatiaľ neodporučil lekár, ale tiež ho chcem začať užívať tak cca. v apríli ... teším sa aj ja :sunglasses:
19. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu No parada, tak mozno budeme mat aj v rovnaky termin ak sa zadari :wink: Vy ste si stanovili leto, aby bolo jarne babatko?
19. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 @mishuu aj ja som planovala zacat niekedy v lete a mat jarne babatko.. ale posunuli sme to uz na januar :grinning: takze ja uz som zacala Femibion uzivat, tiez mi lekar povedal, ze idealne tak 3mes. predtym.. hak budem vysadzovat v decembri a pokusat sa zacneme hned po vysadeni..ja ma hak nasadenu ako formu "liecby" momentalne.. a vraj ziadnu pauzu robit medzitym nemam..
19. okt 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok