Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
6. okt 2010

@riana12 no supeeer tak bude s teba ina žena... 🙂

riana12
6. okt 2010

@katrenka111 no veru, toto som este na sebe nemala... a ani mlademu sa nepochvalim, ze ci si vsimne a ci neskolabuje v piatok, ked sa budeme vidiet 😅 zajtra bude "predohra" v praci, uvidim, ake hodnotenia budu od kolegov 😀

b.bardyova
7. okt 2010

aj ja som za experimentovanie ale vzdy skoncim pri blond

zaira1407
7. okt 2010

Ahojte 🙂
No babeny ....ako na potvoru ....mne tie kramy ani nemeskali ...takze po novom budem mavat prsia pred tym o cislo väcsie 😖 ............takže na baby budeme este cakat ....mno neva ...vsetko ma svoj cas ....
a vy sa ako mavate ?
no ja mam vlasy uz asi 3 roky tmave hnede skoro cierne ....cokoladova hneda...mala som aj cervene ze vraj ticianove .... 😎 aj hnede ale tmave vyhravaju ....
no idem dat papat mojmu mužickovi ....lebo chlap je spokojny len ked ma plne brusko a prazdne .... 😀
ahoj 😉

katrenka111
7. okt 2010

@zaira1407 😀 tak to si teda dobre napísala.... 😀 nevadí ved všetko ma svoj čas a všetko príde skor ci neskor....
U mna tiež asi ta cierna farba vlasov vyhrava... zvykla som si dosť na nu....

katrenka111
7. okt 2010

@riana12 no co ake boli pochvaly????

riana12
7. okt 2010

@zaira1407 ahoj, ta veta o chlapovi, za 1* 😀 😀

@katrenka111 no pacilo sa im, hlavne velke prekvapko, lebo rozdiel vo farbe dost... 🙂 jeden kolega dobehol hned z vedlajsej kancelarie, v prvom momente zevraj si myslel, ze to niekto cudzi, iba od chrbta ma videl a potom sa dosiel povypytovat co a ako 🙂
najviac som zvedava na zajtra 🙂 n mladeho reakciu, snad ma z domu za to nevyhodi 😀 😀

zaira1407
8. okt 2010

@riana12 ty si radikalne zmenila farbu vlasov ? necitala som to tu cele ....

riana12
8. okt 2010

@zaira1407 ahoj, nie je to nic radikalne, ze z blond na ciernu... ale z bledohnedych vlasov som isla do dost tmavej hnedej, s cervenymi odleskami...

zaira1407
9. okt 2010

😢 Ahojky ...
no dnes mam dost smutnu naladu ..... 😒 a to vonku svieti slniecko ..... 😕 je tak krasne (len nech to nezakríknem ! )
no idem nieco robit ....asi pojdem do zahrady ....pa pa

@riana12 no moze to byt pekne ...a to je v tom melir?
ja MM stale plasim , ze pojdem na blond 😀 ked ma bude hnevat (ale on nehneva ) no ale mne by sa to totalne nehodilo 😝

riana12
9. okt 2010

@zaira1407 a z coho mas smutnu naladu? 😔 nemam melir, len to je taka farba, co sa na slnku takto odraza... 🙂

b.bardyova
9. okt 2010

ahojte kocky..mna dnes potesil moj manzelik ..rano sme isli do shopingu a kupil mi kabat a cizmy co som uz davno chcela...
zaira1407 mrzi ma ale mozno na buduce....
ja mam vraj teraz plodne dni a tak tiez uvidime ci sa nieco pritrafi ...

katrenka111
10. okt 2010

Ahojte babulky.... tak ako vykendujete???? My sme boli včera celý den na nakupoch...no sranda taaak sme dobre nakuuupili....a ideme variiit spolu.....dlho nebola takato idilicka naladicka..... 🙂 😀
@riana12 rius včera som bola v takom obchode s prírodnou medicinou a odporucila mi ta pani GYNEX, nevies nic o tom??
zevraj to je na všetko a hlavne aj na ten moj problem ☹

riana12
10. okt 2010

@katrenka111 ahoj, no su to kvapky, nieco ako Femi, ale osobnu skusenost nemam... skus tu na konikovi vyhladat, urcite o tom vela zmienok najdes 🙂

b.bardyova
10. okt 2010

aj ja som dnes prezila krasny dnik ..boli sme na krstinach alexii pelumy bolo to nadherne a teraz s manzelom oddychujeme

riana12
11. okt 2010

ahojte, tak ja opat v robotke, tento vikend bol straaasne kratky 😒 😝

riana12
14. okt 2010

ahojte 🙂
no tak dneska som cez net objednala mlademu darcek k narodkam, co mal min. vikend, dufam, ze zajtra ho budem moct ist zobrat 🙂

katrenka111
16. okt 2010

Ahojte babulky....tak ako sa mate??? co mate nove??? dlho sa tu nikto neobjavil....

sisisi
16. okt 2010

@katrenka111 ahoj! kazdy den to tu sledujem a veru to tu zacina nejako utichat... asi je malo nas planujucich buducich snaziliek 🙂
u mna nic nove, bola som konecne na preventivke, vsetko v poriadku, len este cakam na vysledky z vyteru a cytologie, tak hadam bude ok aj to. moj priatel sa trosku uvedomil, asi tym, ze som sa na to vykaslala a neriesim, ale dnes som zasa trosku ostala sklamana, tak uvidim ako sa to vyvinie.
a vy sa mate ako baby?

katrenka111
16. okt 2010

@sisisi ahojky, no co už to len my s Rankou tu stale snorkame 🙂 A co sa stalo??
No u nas prevlada teraz celkova harmonia...neriesime žiadne veci ani baby ani svadbu ani nic zatial....le mna stale trapi te neprrichadzajuca ms ☹

sisisi
16. okt 2010

@katrenka111 citam citam, ze stale neprisla ☹ , hadam sa coskoro umudri. ale nestalo sa zasa nic take, len mi niekedy dojde, ze on asi este buducnost neriesi, mozno nejake vseobecne plany, len to mne nestaci a potom ostanem smutna, ze ako dlho toto este chcem ,,trpiet,,

zaira1407
17. okt 2010

Ahoj 🙂
Ako sa mavate ? U nas všetko po starom ....včera škola 😖 a MM bol tiez v praci , dnes si isiel oddychnut na ryby 🙂 a ja idem varit , teda snazim sa vstat od PC dala som si kafe a nieco spapam a idem pracovat ...no z vikendu mam velku figu borovu vcera som prisla az podvecer.
Ja odpadavam, ako ten cas leti ved je polovica oktobra za nami a ja by som mala zacat pisat tu slavnu bakalárku ....a nemam literaturu ...no asi odpadnem 😠 .....
no babeny idem , vsak este pridem ....pa pa

katrenka111
17. okt 2010

@zaira1407 mi hovor o tej bacalarke... ja detto, ziadne matrose ani chut ani cas sa do toho pustit...... ☹

janeisha
17. okt 2010

ahojte dlho som sa neukazala.. s mojou meskajucou menstruaciou som bola u dr.. 9.10 som dostala injekcie agolutinu a agofollinu., dnes konecne dorazila mrcha.. cizebuduci tyzden kontrola u dr.. potom endokrinologicke vysetrenie a pravdepodobne laparoskopia 😔
nestiham prispievat zdravotne problemy, praca, skola..
snad sa vy mate dobre🙂

riana12
18. okt 2010

ahojte 🙂
no po vikende sa cloveku ani do prace nechce 🙄 klasicky, cez vikend som tu takmer vobec nebola...

@katrenka111
@zaira1407
ja som na tom takisto s bakalarkou... uz by som sa konecne veducemu mala prihlasit a pomaly s tym asi aj zacat... nastastie (sice tlacenu literaturu nenajdem takmer ziadnu) na nete je toho pozehnane... 🙂

mishuu
19. okt 2010

Ahojte baby,

ako sa máte? čo nového?

ja ponorená vo víre pracovných povinností už ani nemám čas myslieť na bábätká 😝

ale dnes sa mi opäť vynorila myšlienka "chceme mať bábo, teším sa...aké to bude..." tak sa teším na február, kedy vysadím antik. 😅

katie1
19. okt 2010

Ahojte. Tak ja som prave dnes bola na komplet gynekologickej prehliadke, pytala som sa aj, kedy vysadit antikoncepciu pred planovanym tehotenstvom (ak planujeme v lete) a vraj tak vo februari. Ako citam, tak aj Ty
@mishuu planujes vysadit tiez tak. A dala mi aj letacik na Femibion - ze tri mesiace pred planovanim mam zacat brat - vraj v tom je vsetko co treba. Juj tesim sa uz na leto 😎

mishuu
19. okt 2010

@katie1 ahooj, tak sme na to presne rovnako 🙂
tiež vo feb. vysadím a v lete si prestaneme dávať pozor a femibion mi zatiaľ neodporučil lekár, ale tiež ho chcem začať užívať tak cca. v apríli ... teším sa aj ja 😎

katie1
19. okt 2010

@mishuu No parada, tak mozno budeme mat aj v rovnaky termin ak sa zadari 😉 Vy ste si stanovili leto, aby bolo jarne babatko?

minila
19. okt 2010

@katie1 @mishuu aj ja som planovala zacat niekedy v lete a mat jarne babatko.. ale posunuli sme to uz na januar 😀 takze ja uz som zacala Femibion uzivat, tiez mi lekar povedal, ze idealne tak 3mes. predtym.. hak budem vysadzovat v decembri a pokusat sa zacneme hned po vysadeni..ja ma hak nasadenu ako formu "liecby" momentalne.. a vraj ziadnu pauzu robit medzitym nemam..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre