• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@zuzanockamt no tak to tiez nie je vyhra, ked sa nevie ulozit... ale stale lepsie, ked ti aspon v noci potiahne par hodiek vkuse :slight_smile:
19. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ulozit sa vie, ale iba na rukach :grinning: ... to ho vezmem, spravim dva kroky a ma oci zavrete, ale akonahle si sadnem, tak oci roztvorene a mrnci :grinning:
19. okt 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt nooo, to máš veru pravdu, asi to je namáhavé a poriadne...hmm nejak si budeme musieť poradiť, keď to vyjde na zimu :wink:
19. okt 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ja som tiež ten typ, že rada plánujem, zapisujem poznámky a podobne, je to asi choroba z predošlých povolaní (administratíva, organizovanie...) :grinning: čo už s nami .. :wink:
19. okt 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 :pensive: musíš zvládnuť, čo iné nám ostáva, sme ženy zvládneme všetko :wink:

drž sa :frowning2:
19. okt 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no ulozit, myslela som akoze spat :grinning: ale tak to uz mas jedno :slight_smile: :wink:
asi si takto cez den len rad hovie u maminy :wink:

@mishuu v pohode, normalne to beriem v pohode, len mi obcas dojde smutno, ze nech som v akejkolvek teme, nemam v nej co robit, lebo velka cast pokecu sa ma netyka osobne... a potom zacnem nadtym premyslat a premyslat a vidim sa, ze sa nikdy k tomu nedopracujem... stale som len iekde na zaciatku a nie a nie sa pohnut dalej...
19. okt 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, bavili ste sa uz so svojimi polovickami ake mena pre dieta by sa vam pacili? lebo ja som tuto temu vcera nacrtla a teda hrozne, kazdy mame uplne iny vkus na mena :grinning:
19. okt 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minila, neboj určite sa na nejakom zhodnete. My sme mali pre dievčatko vybrané hneď a obidvom sa nám páčilo.
19. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minila hehe o menách sme sa už aj my bavili, ale zatiaľ len veľmi okrajovo, ešte je to ďaleko. Chlapček bude v našom prípade jasný Števko, pretože priateľ, jeho otec aj starý a prastarý otec sú a boli Štefanovia, takže musí byť a ja mám to meno (našťastie) rada :slight_smile:

Na babskom mene sme sa zatiaľ zhodli len na Timei, ale to sa mi už prestáva páčiť.

Teraz frčím na Tamarke a na Hane...na to by som ho možno ešte ukecala, ale taká Nela - čo sa mi tiež veľmi páči u môjho drahého neprešla ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

On chce Mišku - po mne...aj to meno mám rada :sunglasses: ale netrvám na opakovačke aj pre babu.
19. okt 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zatial ista, ze nechcem, aby sa deticky volali po rodicoch... to aby najskor clovek pri rozpravani zistil, o koho sa bude jednat a az potom zapocal debatu... :unamused:
19. okt 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ja som toho isteho nazoru, co sa mien tyka :wink:
19. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minila Ano bavili sme sa aj o menach - som zvedava ako to dopadne :grinning: Po tatinkovi uz ma meno priatelov syncek, takze chlapec asi Alex...neviem... A dievcenskych je viac mien, ktore sa nam paci. Mne sa najviac paci Melisa, priatelovi zas Melania a kompromisom by bola asi Sofia :sweat_smile:
19. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
@mishuu Ahojte babulky..... noo pekne ste sa tu rozkecali ja som tak pracovne vyťažená že nemám vobec cas na nic.... a ani sa mi nechce ked celý den musím cumeť do PC a makať....
19. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 Ale nebud smutná, neboj ono to počká aj na nas všetko raz.....
Ja som teraz v takom stave že je nám dobre tak ako je uživame si jeden druheho a na babo akosi teraz ani nemám čas myslieť.....
19. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu no s tým organizovaním a planovaním je to super vec ale v iných veciach ,podla mna babo planovat??e, eee :wink:
19. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt veru :slight_smile: vsak je dost inych mien v kalendari, na co sa opakovat? :slight_smile: potom z toho nebodaj neskor vzijde nejaka tradicia... ako ked mame v rodine minimalne zo 10 Jozefov, kazdy musi mat svoju prezyvku, lebo inac nevies, o koho sa jedna... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 s plánovaním máš pravdu, to sa na 100% nedá, resp. dá ...dá sa naplánovať, ale čo sa naozaj stane ... pekne to má zuzanockamt v profile..."Ak chceš rozosmiať boha, tak mu začni rozprávať o svojich plánoch"... a bude na tom veru niečo. Naplánovať si môžem akurát to, že kedy vysadím lieky a kedy si prestaneme pri sexe dávať pozor, ale čo sa stane následne, je niekde medzi nebom a zemou :wink:

@riana12 no s tým menom to ja až tak neberiem. V podstate mi nevadí, keď sa deti volajú rovnako ako rodič, ak sa to niekomu páči, alebo napríklad z takého dôvodu ako je to u nás, že bude Števko - dedičné meno :sunglasses: ,
toto meno ako také mám rada a nebudem im kaziť tú radosť, keby chceli Dežka alebo Feriho, tak ich určite zruším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kým sa mi meno páči a mám k nemu vzťah, tak je to u mňa OK :slight_smile:

20. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu ja nie som zase za dedicne mena... bohate staci, ze mame tolko tych Jozefov, nemusime sa opakovat aj s dalsimi... :sweat_smile:
20. okt 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 :grinning: jasné, chápem ťa
ja som zase opačný prípad, rada zachovám túto tradíciu :sweat_smile:

Ale na dievčenskom mene sa môžem realizovať, no to sa celkom teším...
20. okt 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu ja sa chcem reqlizovat pri vybere oboch mien, pre dievcatko aj chlapceka a pokial mozno, aby sa to v blizkej rodine neopakovalo... aby to bolo jedinecne meno, ale zase nic exoticke... urcite nieco pekne slovenske alebo aspon co v nasich koncinach co najprirodzenejsie zneje, ze to k slovencine pasuje :slight_smile:
a mozno by som sa kludne vrhla aj na 2 krstne mena naraz :slight_smile: pre dievcatko uz nejaku kombinaciu mam, ale to by potom muselo pasovat aj k novemu priezvisku :slight_smile:
20. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 mne sa chlapčenské ešte páčia Matej a Michal :slight_smile:
20. okt 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu s chlapcenskymi to nemam vymyslene, asi aj dievcenske sa budu potom vymyslat... ktovie, ci by sa potom aj muzovi zapacili :slight_smile:
20. okt 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuto noc sa mi snivalo, ze som si priniesla z porodnice domov dievcatko a ze sme dva dni spekulovali ako sa bude volat - hehe. Takto zivy sen o babatku som mala prvy krat :dizzy_face:
21. okt 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 mne sa volakedy davno, pradavno snivavalo, ze som bola tehu a s velkym bruskom som sa vydavala :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ženy :wink:
No ja som tak neskutočne čakala na tento štvrtok .... :slight_smile: konečne ...som doma :slight_smile: ...po tej sobote ...idem sa vrhnut na upratovanie a nejake tie veci si porobit do školy a hadam sa mi podari aj viac ...musim sa k tomu prinutit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...inak ...my sme začali tento mesiac .... :grinning:
21. okt 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 ahoj :slight_smile: no super, uz mas tu to vysnivane snazenie... len si ho pekne uzivajte :wink:
21. okt 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 no tak uz len nech mas stastie a podari sa to co najskor :wink:
21. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste ostatne? zase tu bude ticho par dni? :sweat_smile:
juuj, ako sa tesim, ze je uz stvrtok... tento tyzden celkom pekne odsypa :slight_smile:
21. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 fakt sa ti snívalo? Aj mne sa dnes snívalo o bábätku, že som ho mala, bolo malinké ako bábika, nemala som v tom sne ale dobrý pocit...ale viem čím to bolo, večer sme s drahým pozerali horor Orphan o dieťati, kt. je vlastne dospelý človek...aaaa nočné mory potom :confounded: treba mi blbosti pozerať :grinning:
21. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407 jeeej tak nech sa Vám zadarí :wink: informuj nás potom :slight_smile:
21. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok