Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

minila
21. okt 2010

mne zatial ked sa snivalo o dietati.. uz 2x to bol sen, ze sa nam narodili dvojicky 🙂 tak, len dufam, ze to nieje predzvest niecoho 😀

katrenka111
21. okt 2010

caute kočky... tak vy tu o snoch... a mne sa nedavno snívalo že som rodila,mala babo a každyma odcudzoval a nikto ho nechcel ☹ potom som sa nastatsie zobudila a bolo po sne.... ja mavam skoro vždy take hororove sny ☹
A s tymi menami??? mne sa paci Marko, Maxim, Tobias a dievčenské Liliana, Ela, Laura...... ja už mam aj vybrate.... 😀 lenže babätko v nedohladne 🙂

katie1
21. okt 2010

@mishuu jeej aka nahoda, ze sa Ti tiez snivalo 🙂 Ja som mala presne ten isty pocit - bolo take krasne, malinke, lubila som ho, ale nemala som dobry pocit, lebo nemalo meno - heh, no haluz 😀 Ja horory vobec nepozeram, videla som mozno jeden - Chucky babiku - potajomky ked som mala cca 12 rokov a tak mi potom z toho niekolko noci sibalo, ze som si uz nikdy viac ziadny horor nepozrela - a ani mi to nechyba - dokonca aj z niektorych thrillerov som dosrana 😅 Ale ja celkovo TV nepotrebujem k zivotu... Priatel ju ma rad pustenu ako kulisu, ja ani to nie.

katie1
21. okt 2010

@katrenka111 Laura sa aj mne velmi paci, ale dala to uz kamoska dcerke...

riana12
21. okt 2010

@katrenka111 neboj, to je len sen... tiez sa mi snivalo asi zoparkrat okrem tych velkobruskatych snoch aj take, ze som zistila, ze som tehu a kvoli niecomu som plakala... ale uz si nepamatam, co...
inav v snari som citala, ze ked sa s niva o tehu, tak to neznamena o tehu v skutocnosti... ale podla toho, s cim/s kym je to spojene, podla toho sa to vyklada... alebo sa teraz len podvedome niecoho bojis... ale urcite to neznamena, ze sa to stane 🙂

katrenka111
21. okt 2010

@riana12 no neviem moc neverím tým vykladom snov mne sa toho už moc zleho posnivalo...
Doteraz som mala fajn obdobie ale včera sme sa strasne pohadali s mojim a odisiel a doteraz sa neozval...no možem si za to sama...stes z prace, aj ja aj on,nervozita,proste nam praskli nervy, no co už sme strasne tvrdohlaví....
Zajtra idem na vysetrenie na hematologiu tak som zvedava ako dopadnem...drž palce....
A inak ty ako s mladým???

riana12
21. okt 2010

@katrenka111 a bola to nejaka hlupost ci nieco ozaj velmi vazne? 😒
budem na teba mysliet, kedy ides?
no my dvaja s mladym celkom fajn, klop klop 🙂 troska som smutna, lebo fakt chodi vela do roboty, ale zase apson bude mat viac peniazkov, takze je to plusom pre buducnost 🙂

janeisha
21. okt 2010

ahojte. ja stale nijako bez mrchy bez vsetkeho.. nechapem uz 😔

katrenka111
21. okt 2010

@riana12 no bola to uplna somarina.... ale to je už jedno, proste som ho strasne vytocila,bola to moja chyba,mala som nervicky,on teraz trucuje jak male deco.....
No hned rano idem o 7h. na krvicku a asi budem cakať aj na vysledky a som zvedava co bude...hlavne koli tej meskajucej MS a tým modrinam.....tak uvidime co bude....

katrenka111
21. okt 2010

@janeisha ahoj kolko bez MS????

riana12
21. okt 2010

@katrenka111 ved on sa ti isto coskoro ozve a potom sa mu ospravedlnis a bude to opat v pohodke 😉 potom podaj hlasenie, ako si dopadla, ako ti vysla krv 😉

katie1
21. okt 2010

Ja som mala v praci dnes a vcera velmi zly den v praci.. Je nieco vo vzduchu?
@katrenka111
@riana12
Kocky, zijete sami s Vasimi drahymi?

riana12
21. okt 2010

@katie1 my este spolu nebyvame

katrenka111
21. okt 2010

@riana12 no neviem už som sa mu ospravedlnila, nereaguje....ako male deco co už.... cez výkend to budeme riešit asi 🙂 ok dam vedieť....

janeisha
21. okt 2010

@katrenka111.. 48dni priblizne..

riana12
21. okt 2010

@katrenka111 tak asi si este potrebuje vyvetrat hlavu... potom si to vklude vysvetlite a bude zase dobre 😉

zuzanockamt
21. okt 2010

jaj baby, nas jurko mrauci uz od siedmej a chce sa len nosit na rukach ... tak sa prechadzam po izbe hore - dole 😝 ... vcera takto potiahol do pol druhej v noci, esteze ho MM vlacil po polnoci ... a ja som si trosku pospala ... som zvedava dokedy dnes potiahne 😝

riana12
22. okt 2010

ahojte, ako sa dneska mavate?
@zuzanockamt a ako ste dopadli s Jurkom vy vcera?

zuzanockamt
22. okt 2010

@riana12 no nejako pred dvanastou konecne zatvoril oci 😝

riana12
22. okt 2010

@zuzanockamt to dobre dlho potiahol 😒 a do kolkej potom vydrzal spinkat?

katrenka111
22. okt 2010

@riana12 No ahooj , no práve som prišla z BA od lekarky, total unavená.... KO v poriadku, len trošku nmalo železa a ostatne sa dozviem v pondelok ale nevyzera to moc dobre.... môže to byť všeličo, možno aj niečo so štítnou žlazou alebo niečo iné ☹
Tak zasa čakať do pondelka a potom sa uvidí co a ako dalej....

riana12
22. okt 2010

@katrenka111 to je mi luto, ze si prisla z vysetrenia z nie prijemnymi spravami... ale zase je lepsie, ked budes vediet, v com je problem a budes ho moct riesit a liecit sa 😉 ked bude treba lieky, zacnes ich pekne brat a ono sa to da isto do poriadku 😉
a aj ti nieco odporucili, aby si si zelezo doplnila? ci to zatial nechali tak, kym budu kompletne vysledky?

katrenka111
22. okt 2010

@riana12 no nesmiem brat teraz Anopyrin vobec, železo a vitamíny možem naďalej a v pondelok sa dozviem viac...zatial tolko.....

riana12
22. okt 2010

@katrenka111 a v pondelok ides tiez nejak zavcas rana alebo to ti uz len napr. po telefone povedia?

zuzanockamt
22. okt 2010

@riana12 no prvykrat sa zobudil o pol stvrtej a potom o pol osmej a uz bol hore do jedenastej

riana12
22. okt 2010

@zuzanockamt a teraz ti spi, ci uz je zase hore? 🙂

zuzanockamt
22. okt 2010

@riana12 teraz spi, lebo sme boli vonku, tak vtedy zaspi celkom dobre a hlavne na dlho, ale pocitam, ze bude za taku polhodinku a mozno aj skor hore, lebo jedol o pol druhej, tak bude asi o chvilu hladny

katrenka111
23. okt 2010

@riana12 no mam volat a povie mi co dalej na ake vysetrenie alebo ci to je dobre alebo co fakt neviem...

riana12
23. okt 2010

ahojte, dneska som hore od 5:22, bez budika 😅 skoda, ze to tak nefunguje cez prac. dni 😝 mlady mal este tuto noc nocnu a pred jeho odchodom do prace som mu povedala, ze ked dojde rano, ja uz budem hodinu kuvikat a cakat nanho... ja som to povedala zo srandy a ono to bola pravda... dosiel domov takmer na minutu presne, co som sa zobudila 😅

a co mate nove vy? 🙂

zuzana_1
23. okt 2010

@katrenka111 ahojky.len sa chcem spytat, mala si nejake problemy s tehu, prip. mas po nejakom zakroku? pytAM SA preto, lebo vidim, ze ides na vysetrenia,ako hematologia a mozno stit.zlaza...mna caka to iste...

katrenka111
23. okt 2010

@zuzana_1 aho no nie este som nebola tehotna zatial, vzdy som mala všeliake zapaly a problemy zacali na jar, proste krče v nohach modriny, žiadna MS už 5 mesiacov, vypadavanie vlasov a tak....
Mam však trombofiliu,preto to je o dost komplikovane....
Skor do bude asi niečo z endokrinologickeho hladiska..... no dufam že to nebude nic vazne.....
A ty co mas ake problemy???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre