Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

moncika15
8. jan 2008

no veru ja neviem podla coho si baby tie temy vyberaju ked sem ziadna nepride 😒 .no a co my si vystacime 😎 ale ja vas uz coskoro "opustim" a prejdem k snazilkam 🙂 konecne so sa toho dockala! nebojte to ja len tak, budem sa sem k vam xodit vyzalovat 😀 az vam luto bude 😝

oriesok
8. jan 2008

samozrejme.. a zasa mi niesme obmedzené nejakou témou.. ako niektoré témy, ktoré tu sú.. (teda dúfam..)

oriesok
8. jan 2008

monči.. tak už idete začať so snažílkovaním?

moncika15
8. jan 2008

ano uz sme mali zacat hned od 1.januara ale dosla mrxa 😒 a teraz musim cakat kym sa drahy vrati zo zahranicia.xvalabohu xodi domov kazdy vykend 🙂

oriesok
8. jan 2008

tak teda keď sa vám to podarí, tak nám aspoň budeš predávať svoje skúsenosti.. 😀

oriesok
8. jan 2008

oki babenky.. ja sa s vami pre dnešok lúčim.. už mi končí pracovná doba a konečne idem domov.. tak teda papa zajtra.. dúfam, že sa tu stretneme osobne..

moncika15
8. jan 2008

ahoj oriesok 🙂 tesim sa zajtra..

moncika15
8. jan 2008

☹ tusim dnes tu stovku neprekoname ☹ mexx kde siiiii? ak sa nikto neozve do 5 min tak idem podriemkavat.drzte palce na nocnej nex ma tam neporazi 😔

mexx
autor
8. jan 2008

Mexx je späť, ale neviem, ako ste tu vy... 🙂 Mi na chvíľu vypadol Koník, potom som musela na chvíľu odbehnúť, a potom sa mi na chvíľu pustila krv z nosa... Ale teraz som tu. 😀

moncika15
8. jan 2008

aj ja este cakam a dufam 😀 aj tebe sa znicoho nic pusti krv? ja som cele sviatky krvacala z nosa.zacalo to tak ze ked sme sa s priatelom valali po sebe tak mi dal riadnu pecku do nosa 😀 😀 😀 sa divym ze mi este neodpadol tak ma boli 😅

mexx
autor
8. jan 2008

Mne sa nepustí len tak z ničoho nič, toto sa mi stalo po veeeľmi dlhej dobe... Ale nebolo to nič hrozné, takže už je to OK.
A inak všetky holky sú tuším niekde fuč...sme tu osameli... Ach, tieto debaty... 😀

moncika15
8. jan 2008

idem aj ja uz tak papa zajtra 😉

rosi
8. jan 2008

Caute babule, hlasim sa na vecernu sichtu 😀 Vasu odpoludnajsiu som v praci nestihala.. 😒
Takze kto sa prida? 😉

rosi
8. jan 2008

luzzie: vsetko najlepsie k narodeninam 😉 si tusim spominala, ze dnes slavis 😉

inac kocky, dost ste popisali, aj som sa k vam poobede chcela pridat, ale konik bol fakt pomaaaaaalyyyyyy a ja som mala kopu roboty a potom by som sa v robote ani o pol noci nevyhrabala. Ked uz tu kydame o robote: ja mam sice dobry job a celkom ok zaplateny, ale strasne vela nadcasov, ktore mi nikto nezaplati 😠 tak sa snazim cez pracovnu dobu makat, aby som o 17 mohla vypadnut...lebo niekedy tam sedim aj do 19.. 😅 a to uz robit nechcem- to je moje novorocne predsavzatie 😉

didanka001
8. jan 2008

Ahojte....nevedeli by ste mi poradiť dobrého gynekológa v Trnave. Môj je hrozný, nič mi nepovie, iba mi dá lieky a nikdy neviem prečo...........minule som sa dočítala, že veľa infekcii spôsobuje neplodnosť..............a ja iba jem lieky a ani neviem prečo. 😢

oriesok
9. jan 2008

dnes sa tu nikto nenachádza? o koľkej si dáme rande dnes? 😀

moncika15
9. jan 2008

ahoj oriesok,ja so tu ale ako vidim tak sama ☹ . zajtra dojdem tak okolo 15tej zatial pa

juventik
9. jan 2008

ahojte babenky, mozem sa k vam pridat? super, ze sa vytvorila tato tema, lebo do tych snazilkovskych som nemala odvahu zapojit sa ☹

moncika15
10. jan 2008

aho juventik,vitame ta u nas 😉 . aj ty si taka snazilka nesnazilka?fiha ty si tusim uuuplne nova,vidim ze mas len 1 prispevok 😕
tak ja teda dojdem o tej 15tej majte sa zatial 🙂

leteku
10. jan 2008

Ahojte dievčatá ako sa máte? Ja sa trochu trápim s depkou ale snáď to prejde. Dnes sa chystám s malou do škôlky pre prihlášku (tá depka je trochu aj z toho, že ju čaká škôlka a mňa práca - joj ako sa mi nechce). No raz to muselo prísť.

juventik
10. jan 2008

ahojte, moncika 15 ja som snazilka-neznazilka 😀 a preto som sa nepridala do ziadnej temy... radi by sme uz mali babatko, ale koncom roka mame v plane stahovanie do noveho domceka, takze snazilkovanie vidime tak na koniec roka, alebo az jar-leto 2009... ale uz teraz sa velmi tesime 🙂

leteku
10. jan 2008

Juventik aj ja sa chystám snažilkovať až na jar 2009 takže možno budeme spoločne tehuľkovať. Joj ale to je ešte ďaleko (aspoň mi to tak pripadá).

livi
10. jan 2008

ahojte budúce snažilky 😉 som rada, že je tu taká téma.
ja by som sa už aj rada snažila, ale manžel chce ešte počkať. teraz nás čaká prerábanie bytu, no a potom uvidíme. manžel sa s tým nejako nechce ponáhľať, no len neviem, kedy sa rozhodne. myslím, že máme na to aj vek - obaja budeme mať tento rok 26. v mojom okolí je teraz kopec párov tehotných alebo už majú dieťa a ja čím ďalej tým viac nad tým tiež uvažujem.
nemôžem ale manžela do ničoho tlačiť a tak mi ostáva len čakať. bola som aj u veštice, ktorá mi vravela, že by som to nemala dlho odkladať, lebo budem mať zdravotné problémy. len dúfam, že sa to aj naozaj nestane

jahoda
10. jan 2008

ahojte kocky, dobra tema🙂 myslela som, ze aj my sa zacneme snazit az buduci rok, ale cele vianoce sme stravili s detmi (sesterka ma dve krasne deticky) a tak sme si povedali, preco nezacat hned...trochu ma vydesila aj mama, lebo ta mi povedala, ze to v nasej rodine nie je take jednoduche...tak uvidime. Teraz som z toho nadsena...ale ked pride menses, pride asi aj sklamanie...budem mat takmer o mesiac 27, to je taky spravny vek...snad ale nebudu ziadne problemy...

livi
10. jan 2008

asi netreba hneď myslieť na to najhoršie a nechať tomu voľný priebeh 😉
mojim známym sa tiež podarilo až po troch rokoch snaženia a dokonca sa im po čase podarilo hneď aj druhé a ani to nečakali

rubinka
10. jan 2008

Tak my sme začneme snažiť až na jar 2009 a vy ste na tom ako?

livi
10. jan 2008

ja som vždy dúfala, že to príde tak nejak samo, no uvidíme 😉
zatiaľ poctivo beriem hak, vlastne už dosť dlho, takmer 7 rokov.

rubinka
10. jan 2008

No my sa mamé brať až v máji 2009 no a o bábätko sa chceme snažiť prakticky ihned, hoci aj mesiac alebo 2 pred svadbou. To už je vlastne jedno. Môj manžel bude mať vtedy skoro 30 rokov a ja 24 takže to sa mi zdá na prvé dieťa uz správny čas. Tak akurát. 🙂
Livi skús manžela nejako nalomiť na to mimi, neni sranda brať HAK tak dlho. 😒

livi
10. jan 2008

mažela nechcem do ničoho tlačiť, aj keď si myslím, že by bol určite rád, aj keby to prišlo teraz.
a tiež neviem, či už neberiem hak dlho, ale chystám sa k lekárovi a chcem sa ho na to opýtať, či by nebola vhodná nejaká pauza.

rubinka
10. jan 2008

A ako dlho ste už manželia? On sa na bábo ešte necíti, či ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre