Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
23. okt 2010

@riana12 no pekne ja dnes pekne krasne do 8:15 v posteli.... už som tak čakala na sobotu že sa konecne vyspinkam... som sama s drahým už vše ok len pracuje... ja idem nakupit, upratat a varit a chcem piecť štrudlu..... 😀

katie1
23. okt 2010

@riana12
@katrenka111
Ja som sa tiez dnes zobudila ako do roboty - 5:30h - bez budika. Ale zaspala som este, no a maly je o tej 7h uz hore, takze som vstala, prichystala ranajky, isla so psom von, prave varim svieckovicu a vcera som urobila take akokeby fornetky plnene nivou - mnam. Dnes pride k obedu priatelova mama... Vy co budete dnes robit?

zuzana_1
23. okt 2010

@katrenka111 ja som po kyeret pre anembryomolu, tak tiez som bola na krv a pojdem aj na endokrinologiu, ci nemam nieco so stitnou.... :(

riana12
23. okt 2010

no ja som este v pyzame pri pc, sme sami, ja a mlady, ten este bude par hodin spat, mozno k obedu urobim daco (navarene je od mladeho mamy, takze velke vyvaracky netreba...) a asi sa pustim do manikury 😅 take klidanko doobeda 😵

katrenka111
23. okt 2010

Caute babule...co porabate??? Ja som dopiekla, doupratovala,este pojdem asi trosku požehlit a potom cakat na draheho.....
A vy aký mate dnik???

katie1
23. okt 2010

My mame prave poobedny spanok (teda ja som sa prave zobudila na strasnu chut na sladke 😀) a v programe je este nakup v Tescu. Babina si zobrala do zajtra maleho, tak rozmyslam, ze si kupime s drahym vinko a dame si 🙂
@katrenka111 Strudla sa podarila?

katrenka111
23. okt 2010

@katie1 no pekne... mna zas ten pobedný spanok chyta vždy v týzdni v praci.... 😀
No jasne chvalabohu... zachvilu príde svokra koštovať.... 🙂
No tak vam je fajn... ked ste sami..užite si to 🙂

riana12
24. okt 2010

ahojte, no uz mame nedelu... a zase vikend v cudu... 😝
co mate dnes noveho? 🙂

katrenka111
24. okt 2010

@riana12 ahojky, no veru už nedela.... ja som straaasne zleee spala tuto noc, ma bolel strasne chrbát.... drahý varí takže ja mam veget no pojdem asi žehliť trosku... akasi som leniva dnes 😉 A vy ako?? co porabate???

riana12
24. okt 2010

@katrenka111 no viac-menej sme este v pyzamach 😀 ale uz by sa patrilo zdvihnut sa, o necelu hodku odchadzame k mladeho neterke na oslavu narodenin 🙂 tak utekam, aby mlady nebrblal, ze som sa este nesla chystat 😅 😀

katrenka111
24. okt 2010

@riana12 no tak príjemnu oslavu prejem 🙂

riana12
24. okt 2010

@katrenka111 dakujem 😉

mishuu
25. okt 2010

Ahojte, my sme mali cez víkend návštevu z KE s malinkou ročnou bábikou Karinkou 🙂 tak som si to deculo užila...pekný víkend, len rýchlo ubehol.

A zase robota, veľa roboty, najviac roboty 😖

riana12
25. okt 2010

ahojte 🙂

@mishuu no vidim, ze si rovnako nadsena zo zaciatku tyzdna... 😅

mishuu
25. okt 2010

@riana12 no to teda som 😀

ale dnes mám aj príjemnú prácu, z ktorej sa veľmi teším, takže je to vyvážené 😉

riana12
25. okt 2010

@mishuu a co mas dneska na praci teda? 🙂

katrenka111
25. okt 2010

@riana12 ahojky, no veru hnusny pondelok a este k tomu upršaný....eštšže je už skoro po ňom.....ja tiež hrooozne veeela prááce.....

riana12
25. okt 2010

@katrenka111 no uz je fakt skoro po nom... jaaj, bodaj by uz vikend bol, ten dalsi mame predlzeny 😵

mishuu
26. okt 2010

@riana12 jeeej predĺžený víkend bude a faaakt, ej či sa teším 🙂

riana12
26. okt 2010

@mishuu no veru... uz aby to tu bolo 😵 😅

katrenka111
26. okt 2010

@riana12 ahoj, co noveho??? no ja som dnes na nervy total na depku ☹

sisisi
26. okt 2010

@katrenka111 ahoj! a coze ta trapi???

katrenka111
26. okt 2010

@sisisi a tak všeobecne nejaka som chora a furt po lekaroch no proste na nervy....

sisisi
26. okt 2010

@katrenka111 treba si nejako urobit radost, bud dobrou cokoladkou alebo novym kuskom do satnika. urcite prisieva aj toto hnusne pocasie, no neboj, bude dobre 🙂

riana12
26. okt 2010

@katrenka111 no novinka tak, ze idem zajtra rano na hormonalny profil, trapi ma to hnusne spinenie... inak den som mala celkom ok... 🙂
a ty nieco nove? kludne do IP, keby si sa chcel vykecat 😉

katrenka111
26. okt 2010

@riana12 zasa to spinenie??? to je je tiez zvlastne ze sa ti to stale opakuje.... sme my ale nestastnice... jadna vacsia nez druhaaa 🙂

katrenka111
26. okt 2010

@sisisi no ja cokoladku nelubim.....skor na mna plati to druhe..... 🙂
A ty ako inak?

janeisha
26. okt 2010

ahojte. ja uplne nestiham prispievat 😔 jun 2011 bude pravdepodobne nas mesiac- sice je to skor ako sme predpokladali a je to take neuveritelne teda aspon pre mna.. ale vsetko bude asi tak ako ma byt..

sisisi
26. okt 2010

@katrenka111 ja po starom, nic take neriesim a uvidim ako sa zachova priatel po statniciach v maji. ci mu trkne v hlave, ze by sme mali ist spolu byvat lebo ja pochybujem, ze budeme mat na seba cas, ked budem mat robotu v mojom meste. tak zajtra vybehni do obchodov a kup nieco na seba 🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha gratulujem ku babatku!!! vy ste teraz este neplanovali? uz stracam prehlad, ked citam vsetko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre