Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

janeisha
26. okt 2010

@sisisi chlapy maju stale na vsetko cas🙂 ale take spolocne byvanie nie je zle🙂
a dakujem🙂 neplanovali sme najblizsi rok dva .. ale nejako sa "to" podarilo skor🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha to je ako nejako??? lebo ja by som sa takemu nejaku potesila, ale viem, ze lepsie je to, ked je vsetko zariadene, pripravene, z iniciativy dvoch. veru byvanie nie je zle, tam sa vsetko ukaze, ci ma byt vyznem spolu dalej alebo nie... nie takto sa roky vlacit za ruky jak pubertaci 😀 😀

janeisha
26. okt 2010

@sisisi ja som cez vikendy "doma" a cez vikendy u priatela🙂 a takto sa aj spoznavame ale aj si budujeme doveru kedze vecsinu tyzdna nie sme spolu🙂
a ja mam aj nejake zdravotne problemy.. a akosi nie su podmienky este spravne na babo.. a v septembri kedy bolo nase babo pravdepodobne splodene sme sexovali len dva krat...uplna nahoda a stastena🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha a ma vlastny bytik?lebo ten moj u rodicov a nejake plany do blizkej buducnosti osamostatnit sa nema... dost pohodlny co sa tohto tyka, na vsetko ma cas a ja som potom hysterka co vsetko riesi 😠 😀 😝
tak to je riadna naaaahodicka. ani netusi ci mu ,,uslo,,?alebo robit viac kol po sebe bez umytia? 😀 a ako sa teraz k tomu postavil, ked si povedala, ze cakate babo uz teraz?

janeisha
26. okt 2010

@sisisi ma vlastny bytik 🙂
a akeho stareho priatela mas?ste spolu dlho?.. nie je to velm idobre ze sa nechce od rodicov osamostatnit- sice mozno mu je tak lepsie lebo ma menej starosti ale tak ked ta ma rad mohol by premyslat aj o vasej spolocnej buducnosti a byvani.. alebo ho skus do toho trosku posunut nejako🙂
a netusime ako sa to stalo.. a bolo len jedno kolo🙂 a k tomu ze bude ocko- trosku vystresovany trosku prestraseny ale berie to tak ako je🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha to je celkom dobre, ze mate aspon svoje miestecko 🙂 on spomenie, ze pojdeme spolu byvat, ale kedy, to je vo hviezdach!!! a ked sa snazim vysvetlit mu to, tak len ze potom sa to poriesi a nech si uzivam zivot, nie si robim starosti, takze ho uz neposuvam.teraz mam taktiku nic sa nepytat a potom ked pojde na lamanie chleba pockat na jeho reakciu. ma 26, ja 23 a sme spolu skoro 3 roky, z toho sme sa cas stretavali a chodime spolu 1,5 roka. no tvoj nastavajuci ocino bude isto stastny prestastny!!! a hlavne babo pride vtedy kedy ma 🙂 vy mate kolko rokov a kolko ste spolu?

janeisha
26. okt 2010

@sisisi mozno sa ti oplati vyckat casu a navrhne ti to sam od seba🙂 ja som s priatelom cca 2-3 roky.. on ma 23 ja ehm 18- cize trosinku mladsia preto sme chceli aj pockat..

sisisi
26. okt 2010

no tak to ste fakt mladucki, ale bude dobre... tak to potom budu mat vacsi sok nastavajuci dedkovci 🙂 hej, mozno aj navrhne sam, len ja by som chcela mat aspon malinku istotu. a to je veru sikovny ked ma 23 a uz ma bytik 🙂

janeisha
26. okt 2010

@sisisi dedkovci babkovci pradedkovci budu asi sokovani poriadne.. ale co sa stalo sa uz neodstane ako sa vravi..
a on by bytik ani nemal.. byva v rodicovskom byte a jeho rodicia maju maly obchodik a pristavali si k nemu podkrovie a byvaju tam a jemu ostal ich byt🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha kedy sa chystate to oznamit? ty mas skolu dokoncenu?

janeisha
26. okt 2010

@sisisi maturujem toho roku.. a tento vikend-. kedze su dusicky- sme polovicku vikendu s jeho rodicmi a polovicku smojimi cize asi tento vikend.. uvidimE🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha tak to uz bude s bruskom 🙂 a mas strach?uz mate pripravenu aj nejaku strategiu ako im to vedat?

janeisha
26. okt 2010

@sisisi s bruskom.. a ustne maturity cca mesiac pred terminom.. ale ved uvidime to je este daleko🙂 a strach mam teraz asi zo vsetekho😅.. a strategiu nemame ziadnu- povieme im to ako to vyplynie zo situacie🙂

sisisi
26. okt 2010

@janeisha ale ci taka vobec nastane ked oni asi ani pri najmensom necakaju taku moznost ze by si mohla byt tehotna 🙂

riana12
26. okt 2010

@katrenka111 no je nejake podozrenie na nizsiu hladinu progesteronu, ale ved sa uvidi potom podla vysledkov, snad budu bud. tyzden potom uz...

janeisha
26. okt 2010

@sisisi staci aby boli nejak optimisticky naladeni a aby bolo nejako prijemne povedane si myslim.. ale uvidime🙂

riana12
27. okt 2010

@janeisha tak nech sa dari, aby tehu bolo v najlepsom poriadku a nech vam to cez vikend vyjde dobre s oznamenim 😉
a mozem sa spytat ohladom toho vasho sexiku? 😅 citala som, ze ste vtedy len 2x, a to ste sli na plno ci ste mali prerusovany?

riana12
27. okt 2010

a zabudla som 😅

ahojte 🙂

katie1
27. okt 2010

Ahojte baby, ako sa mate?
@janeisha Gratulujem k babatku a mas moj obdiv, ze v Tvojom veku myslis uz na rodinu....ja v Tvojom veku - ajajaaaj, to len diskoteky ma lakali 😵 Inak s tym spolocnym byvanim - neviem kto to tu spominal - ale velka pravda - velky rozdiel oproti ,,len" chodeniu. Su pary, ktore spolu chodia roky a ked zacnu spolu byvat tak zistia ci sa k sebe hodia... Takze ja jednoznacne odporucam - je to celkom iny rozmer. Kym som k priatelovi chodila na pol tyzdna, tak to bolo celkom ine ako kazdodenny bezny zivot. Ono sa to nezda, ale je to tak.

mishuu
27. okt 2010

@katie1 súhlasím s tebou, že spoločné bývanie veľa ukáže a veľa vo vzťahu zmení...fúú koľko sme sa my zo začiatku hádali 😅

a teraz po 4 rokoch spoločného bývania sme veľmi šťastní, spokojní a vôbec neľutujeme, že sme ako 20 roční išli spolu bývať...jednoznačne to odporúčam skôr ako začnete spolu plánovať bábätko alebo svadbu...treba sa najprv spoznať, oťukať, prejsť si tými prvotnými nervami zo spolužitia - akože pchá sa ti do kúpeľne keď sa maľuješ, alebo je už oblečený na chodbe a hučí do teba čo sa toľko češeš...necháva rozhádzané veci po zemi a pod. 😠 ... teraz po 4 rokoch ma to už vôbec netankuje 😎 ... na to všetko si zvyknete, skorigujete a je Vám super a potom, keď ste zvyknutí jeden na druhého, tak si môžete začať zvykať na myšlienku, že tento Váš príjemný a pokojný život naruší a zmení nejaký malý človiečik, ktorého si vyrobíte 😀

tak baby prajem veľa šťastia 🙂

zuzanockamt
27. okt 2010

@janeisha aj ja sa pripajam k blahozelaniu 🙂 ... zelam ti bezproblemove tehu a potom vela sily a trpezlivosti pri babätku 🙂

katie1
27. okt 2010

@mishuu Ani nevrav, akoby si pisala o nas hehe. Moj drahy ma este k tomu aj syna, o ktoreho sa staral sam (s pomocou jeho mamy) ked sme sa spoznali, takze som musela ,,prejst skuskou" aj ako matka. Nastastie som uz mala skusenosti s neterkou, s ktorou som dovtedy zila v jednej domacnosti 😲

mishuu
27. okt 2010

@katie1 tak to máš natrénované, šikulka 🙂

katrenka111
27. okt 2010

@riana12 no to nie je moc dobre... bože moja dufam že nebudes na tom ako ja.... mne sa hormony vobec netvoria asi žiadne ☹

katrenka111
27. okt 2010

No cautre babule... pekne ste sa tu rozkecali..... presne tak spoločné bývanie je už o inom..... fuuu a kolko sa aj my niekedy hadame.... ale to patrí asi k tomu ved aka by bola nuda bez hadok 😀

@janeisha gratulujem fakt držím palce, k tomu tvojmu veku aby si všetko zvladla 🙂

riana12
27. okt 2010

@katrenka111 no mne asi len hladiny kolisu... dneska som nakoniec nikde nebola, lebo co si teplotu meriam, tak mi dost klsla, co sa stava len tesne pred MS, to mi je potom cele HP nanic... sice MS dneska nakoniec neprisla, ale uz to ce den vyzeralio vselijak... 😝

janeisha
27. okt 2010

ahojte

@riana12 dakujem.. a sexik sme malu naplno 😅 🙂

@katie1 dakujem🙂 to byvanie sme vcera rozoberali ja s @sisisi ... a k diskotekam - ja som na diskoteke nebola ani nepametam😅 maximalne tak nejake ludove zabavy na dedine🙂

@zuzanockamt dakujem🙂

@katrenka111 dakujem🙂 ale podla mna je vek len cislo😉

sisisi
27. okt 2010

@janeisha tak uz vieme kde je pes zakopany, ked ste isli naplno 🙂 ja ze naozaj nevies ani ako...

veru babulky to byvanie je asi kluc ku tomu, ci ostat alebo hladat noveho potencionalneho tatu 😝 😝 😝 ja si este na spolocne hniezdecko musim pockat.

janeisha
27. okt 2010

@sisisi naplno ale tak nie vzdy je na to "spravny" cas.. asi sme trafili tie najlepsie dni😉
a neboj sa aj ty sa byvania raz urcite dockas🙂

riana12
27. okt 2010

@katie1 inac ani ja som nikdy diskotekam neholdovala... iba odkedy mam sucasneho priatela, tak som s nim bola parkrat, velakrat som ani ist nechcela, jeho som ale poslala.. takze nie vsetci su na tie diskoteky... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre