• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@jetta este nie... ani priatela s priatelom este nie sme spolu dlho, necelych 11 mesiacov...
28. okt 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 aha tak ešte len všetko plánujete však? :wink:
my sme svoji už 2roky :grinning:
28. okt 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta nejak sme sa k planom nedostali... nieco sme rozoberali, ale ja az tak vyrypovat nechcem... na nejake zavaznejsie plany pride cas neskor :slight_smile:
a kolko mas rockov?
28. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu hehe, zasa raz sme sa trafili jenda do druhej presne....ja mam tiez tento mesiac posledne balenie ATK a v lekarni mi minule uz aj opakovaci recept zobrali tak teda tento mesiac s ATK koncim....a pol roka sa budeme cistit od chemie :slight_smile: a tiez sa teda bojim co cyklus na to....tiez som zvykla mat silnejsiu menstruaciu s bolestami a cyklus nepravidelny....snad aspon ovulka bude ked uz ine nie...
28. okt 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 tolko ako ty :grinning:
28. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd jeej mi to máme všetko tak narovnako :slight_smile: tak si potom napíšeme aké máme stavy po vysadení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu dufam, ze budeme obidve rovnako v pohode :slight_smile: ja sa zatial zacinam tesit na to ze budem mat zasa vacsiu chut na milovanie :grinning: ATK totalne zabija libido...
28. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta no ty si teda sikovnaaaaa :grinning:
28. okt 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd ja som mala presne toto iste, preto som ju ani dlho neuzivala
@riana12 ja viem :grinning:
@katka.gzd Kati, tak na toto sa teším aj ja. Pred tým som mala väčšiu chuť na sex, teraz mám chuť, ale väčšinou ráno alebo cez deň a to nejde, keď sme v robote :grinning: a večer sa mi už veru nechce :confounded: a že by som bola nejak strašne "chtivá" to sa nedá povedať :sweat_smile:
takže dúfam, že toto sa zmení k lepšiemu po vysadení. Držím nám obom palce.
28. okt 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta teraz neužívaš teda HAK, neriešiš vysadenie a podobne? Nemala si nejaké problémy po vysadení s nástupom cyklu a podobne..?
28. okt 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu haha, toto uz neni mozne, este aj chut na sex mame podobne hehehe....presne takto fungujem aj ja....akoze jasne ze ked na to vecer dojde, on vie ako na mna a ja sa z toho tesim, ale urcite to nie je take ako ked som nebrala nic....tak snad bude pre tych nasich chlapov aspon nejake zlepsenie ked uz budu musiet pol roka vydrzat s kondomami rozmaznani po dlhej dobe co sa starat nemuseli :D
28. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishuu Tak drzim palce, aby sa ,,nesmyklo" :grinning: Ale nie, nic by sa nestalo, no nie :sweat_smile: Ja praveze neviem ci dodrzim ten februar - ja by som to nechala aj na neskor...tak 2 max 3 mesiace pred... No ved uvidim este. Ja beriem uz velmi dlho HAK, ale davam si tak raz rocne cca 1 mesacnu prestavku, tak mi povedala lekarka. Kazdy lekar inak, hm.
@jetta VITAJ, aj my planujeme od leta :astonished:
28. okt 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd :grinning: jaj smejem sa...rovnako aj u nás :slight_smile: môj drahý vymýšľa stále nejakú romantiku, masáž mi urobí - voláme to wellness :grinning: ale to na mňa zaberá, chlapec vie ako na to.

Budú si musieť na chvíľu zvyknúť na iné móresy chlapi :slight_smile:
28. okt 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ďakujem, ak sa šmykne nevadí, tešíme sa...ale nemuselo by sa :wink: stačí až v lete...to by som poprosila aby sa šmyklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ja ti do toho nechcem kecat, kazde telo sa chova inak, ale ked som tak citala temy o stavoch po vysadeni a davania sa tela do normalu, opatovny nastup ovulacie atd atd, vyslo mi ze cca tych 6 mesiacov je optimalna doba aby si si mohla byt "ista" ze vsetko by uz malo byt pripravene...takze ak sa chces zacat snazit v lete a nebyt potom sklamana ze to nejde este.... jasne ze sa tvoje telo moze spamatata aj po mesiaci, aj po dvoch...ale potom kolko skody urobi tych dalsich 4 mes. bez ATK? (teda okrem nepohodlnejsieho sexu za pomoci kondomov :grinning: ) to len tak....jasne ze sa zariad tak ako to tebe vyhovuje... ;)
28. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd Pravda, nieco na tom isto bude, mala by som to fakt asi dodrzat. Presne, ide tu len o pohodlnost, o nic ine... Minuly tyzden som si zabudla dat niektory den tabletku (neviem vobec kedy, mam ale jednu navyse) a ficime uz tyzden prerusovanym sexom - no...a...je to dost onicom :grinning: Ale je to iba sila navyku, ja viem. Dakujem za podporu :sweat_smile:
28. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja HAK neberiem, ani som nebrala a ani neplanujem... sice mam tiky obcas kvoli MS alebo tomu pohodlnejsiemu sexiku, ale vzdy som jej odolala :sweat_smile: bojim sa prave toho, ako by sa telo vysporiadalo potom s jej vysadenim a tak...
28. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babeny.... ako ???
28. okt 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd
@mishuu no babyyy co sa to deje???? Vy ste sa nejak poponáhlali,ved plany boli ine???? :wink:
28. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.gzd a to chcete este aj kondomy používat???? :grinning: :grinning:
28. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 neboli, stale sedi ze sa zacina so snazenim v lete 2011 :slight_smile:
28. okt 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ahooooooj :dizzy_face:
28. okt 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 no po vysadeni HAK urcite toho pol roka budeme pouzivat kondomy.....z viacerych dovodov sa necem zacat snazit skor ako v Juni a mrzelo by ma keby sa zadarilo skor hlavne kvoli skole...statnice a tak...nechcem stres v prvom trimestri
28. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 rius sledujes to???? no co na toto povies jak tu baby už začínaju planovat take veci......
To len my dve sme tu nejake zabrzdene nemyslís????? :wink: to je už choreeeeee :grinning:
28. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 ja nahodou teraz po skoro 11 mesiacoch, co sme spolu, zaciname brat s mladym do reci kondomy, ale ze nejake speci si kupime :grinning: :grinning: inac mam ku klasicky psychicky blok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka.gzd ,haaaa no neviem neviem.... stat sa može..... :grinning:
@riana12 caveeeees
28. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 jaaaaj, som rada, ze tu mam nejaku spriaznenu dusicku... :dizzy_face: :wink:
28. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok