Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
28. okt 2010

vy tu vsetky vysadite HAK a ja sa vrhnem na jej uzivanie 😀 ... lebo nic ine spolahlivejsie nepoznam a ziadnu "nehodu" si nemozem dovolit

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 psychický blok k comu??

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 noo len ja už som jak v prechode asi do kelu...... ☹

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 ku kondomom... pripustim ked tak nejake speci, take ze vrubkovane pre lepsi zazitok... ale uplne klasicke nie... uplne ma s tym znechutil byvaly... 😝 😝 😝 🙄 🙄

katrenka111
28. okt 2010

@zuzanockamt sterilizacia alebo podviazanie vaječnikov......alebo kondomiky.... 😀

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 bleeee my tiež sem-tam používame ale už som minule hovorila ze možme aj v klude napno ked som teraz v takom stave... ved ty vies..... ☹

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 nebud smutna, teraz nie je cas na depku... ja viem, nemas to lahke.. ale apson chvilku sa tu tes s nami... 😉

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 a priatel ako teda? privolil uz aj bez kondomu?

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 no nepoužívame ich stale len sem-tam ale v poslednom case malo sexikujeme..... ☹

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 jaaaj moja zlataa....vdaka za podporu... no ved aspon sa tu trosku rozveselím ako tu tie baby planuju a tak..... ktovie ako to bude u nas co...

zuzanockamt
28. okt 2010

@katrenka111 ved jasne, ale tie prve dve su velmi radikalne a kondomy nie su take spolahlive

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 vsak ja som ti vravela, kedykovelk potrebujes, obrat sa na mna, minimalne vykecat sa, vzdy to aspon troska pomoze... a stale som tu tiez este ako nesnazilka, u ktorej ani srnka netusi 😝 a som rada, ze tu nie som uplne sama, lebo potom ma mrzi, ze som tu skoro ako piate kolo u voza...
a velmi sa mi paci to "ani srnka netusi" 😀 to je take mile 😵 😵

katrenka111
28. okt 2010

@zuzanockamt no ani ATK nie je 100%. A je to humus.....

zuzanockamt
28. okt 2010

@katrenka111 no ved ja viem, ale inak sa neda momentalne

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 no tak to jooo.... ale dufajme ze to pride aj na nas... ved mame este povinnosti skolu dokoncit a vy najst spolocne byvanie, este si užit nejaký kus slobody a dat sa dokopy zdravotne a potom hadam.... 😉

katrenka111
28. okt 2010

@zuzanockamt tak to hej ja už keby som nechcela dieťa mne už by ostaval len ten zakrok nic ineee

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 ked ja by som chcela nieco z toho mnozstva co najskor... u mna asi v tomto poradi 😀 😀
zdravie, byvanie, skola, svadba, babatko 😀 😀 no ale tak je to momentalne v skupine "snivajte s nami" 😝 😅

riana12
28. okt 2010

co sa vam zverim - ze ma casto veduca v praci dojima - v utorok som jej spomenula, ze mozno v stredu by som musela skocit rano k lekarovi, hned si ma odborne v oblasti pasa prezrela, zamrkala ockom... a to mi robi vzdy, ked spomeniem lekara... akoby som mohla mat narok len na tehu 😖 🙄 😝 ale tak jasne, som mlada, zadana, deti ziadne, takze ona s tym rata odkedy som nastupila... ale stale neviem pochopit, ze to az takto potrebuje davat stale najavo... 😅

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 no u mna zdravie, MS, svadba, babo, skola ma teraz absolutne netrapi.... a viem prečo su dolezitejsie aj ine veci a mam byt v absolutnom klude takže skolu neriesim jak bude bude .....

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 no ja si uz musim dat na skole zalezat, lebo ja by som sa kludne kvoli kludu a dovci na nu vykaslala resp. by som si dala na rok pauzu pred dokoncenim Bc., ale tolko ludi ma do toho teraz tlacilo - mama, babka, krstny, veduca s riaditelom v praci... priatel ma stale nenormalne podporuje, tak uz by som nemala to srdce ich vsetkych sklamat... 😒

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 no u mna to je napodobneee

zuzanockamt
28. okt 2010

@riana12 no to poznam take uzasne prejavy nevhodnej pozornosti 😝 ... to sa mi stale v skole stavalo, ze kolegyne sa len na deti vypytovali a tiez, ked som isla k lekarovi, tak hned riesili tehu, aj ked nic nebolo 😝

riana12
28. okt 2010

@zuzanockamt
@katrenka111 no veru, mlada-zadana-bezdetna je nebezpecna kombinacia...

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 no bezdetna?? to je otazka aj do buducnosti??

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 ja myslim teraz, ze ked tak v praci vyrypuju... este z phovoru sa mi mari, ze veduca vtedy vyrypovala, ze kolko som z priatelom a ci nahodou svadba nie je na obzore... uz vtedy plasila, ci je o polroka nezdrhnem, ze som tehu... a to trva dodnes... vie, ze mam noveho priatela a cim sme dlhsie spolu, tak jej mozgove zavitky stle viac a viac tocia o tehu 😀 😝

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 to je choreee to aj mne sa stalo par krat už na pohovoroch že mali take trapne poznamky co si oni myslia že budeme mat deti v 40ke???

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 tak ich zaujmom je zamestnanec, ktory nebude vynechavat pracu, iba sediet a robit...

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 presneee presne tak.... ale zas na druhej strane maju pravdu...

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 lenze to clovek aby zil len pre pracu a rodina a volny cas nic? 😒

riana12
28. okt 2010

babulky, ja ficim na bus domov, navecer nakuknem 😉 zatial paa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre