Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
2. nov 2010

@jetta ahojky 🙂 no u mna pracovne a ty?

zaira1407
2. nov 2010

čavte baby 🙂
no dnes mi aspon uz svieti slniecko 😉 ,je to lepšie ...vcera som sa zatala , ze musim so sebou nieco robit ....tak robim USMIEVAM SA 😉 ...
dnes som behala po uradoch ,este ma jeden caka ...ale aspon sa to uz rozhýbalo....(bakalárka moja).... a tak ....
co mate nove?
@zuzanockamt Jurko rastie? posielam cmuky 🙂

zuzanockamt
2. nov 2010

@zaira1407 ahoj 🙂 ... no veru rastie, uz bude mat aj 6 kg asi a nosi uz velkost 62/68 🙂

riana12
2. nov 2010

@zaira1407 ahojky 🙂 super, ze je dneska lepsie aspon o troska 🙂 treba behat po vonku, slniecko urobi svoje... 😉

riana12
2. nov 2010

@zuzanockamt 😵 😵 😵

jetta
2. nov 2010

@riana12 ja tiez pracovne, uz len dve hodinky a ide sa domov 🙂

riana12
2. nov 2010

@jetta ja uz len asi 3/4 hodku 😅 ale aj tak musim este potom daco pracovne vybavit, takze ziadna ulievaren... ale aspon uz v praci na zadku nebudem sediet 😝

katrenka111
2. nov 2010

@zuzanockamt jakýý klaasny dlobeeeec jejoooo 🙂

katrenka111
2. nov 2010

Ja tiež pracovne...hruuzaaa furt vymyslaju nejake zmeny už to je na nervy......dnes som potiahla dlhsieee ale už som konečne domaaa 😉

riana12
3. nov 2010

ahojte, ako sa dnes mavate? 🙂

jetta
3. nov 2010

@riana12 ahoooj, ja celkom fajn, ty ako? v praci? 😉

riana12
3. nov 2010

@jetta ja tak v ramci moznosti, nejaka som bez nalady a samozrejme v praci 😀

jetta
3. nov 2010

@riana12 ja som na tom dost podobne, a strasne sa mi dnesny den vlecie

riana12
3. nov 2010

@jetta vcera popoludni som mala dost blby... takze ten dnesok uz je len taky dozvuk... snad bude popoludni a vecer lepsie 😔

ja to mam tak na polovicku, ani pomaly ani rychlo... uvidime este neskor... 🙂

jetta
3. nov 2010

a co sa vcera dialo nieco zle ze si ho mala taky? 😒

riana12
3. nov 2010

@jetta nejaka depka, kolega mal nejake blbe reci, vecer s mladym sme sa trocha pochytili...

jetta
3. nov 2010

@riana12 ahaa no ja poznam problemy v praci...teda skor takto medzi kolegami.
inak ja sa aj s mojim muzom casto hadam ale tak zvikla som si lebo hadky nikdy netrvaju dlho...niekedy sa pohadame a na to hned sa aj pomerime.. 🙂

riana12
3. nov 2010

@jetta no ja tak jedno s druhym, druhe s tretim a tak... ale vsak ono bude uz zase dobre 🙂 aspon nacas 😀

zaira1407
3. nov 2010

@zuzanockamt 🙂 ten je krásny cmuk ...

katrenka111
3. nov 2010

@riana12 ahooj , co ta trapi????

katrenka111
3. nov 2010

@riana12 ja sa vytesujem.... zajtra mam volno...idem na to CT.....

riana12
4. nov 2010

@katrenka111 vselico, ale to prejde... len ma mrzi, ze som teraz skrz toho nervozna, hnusna... 😔
inak to mas super, volno 😵
potom daj vediet, ako ti to dopadlo 😉

katrenka111
4. nov 2010

riana12 Ahooj. No ja este doma...aspon som sa vyhajala dnes.... No vysledky budu až o 1-2týždne,ale idem aj k doktorke tak som zvedava co sa vlastne so mnou deje...... 😒 Ja som mala v pondelok taku depku.....proste všetko sa akosi nakopilo a potom som vybuchla, nervy a tak zo všetkeho...a ked si v neistote a nevies co ta caka je na nervy ☹
Ale treba dufat že bude aj dobre....

riana12
4. nov 2010

@katrenka111 to tak dlho trva? 😕 myslela som, ze omnoho skor 😅
jaj, ako dobre, ze si mozes pochrapkat podla lubovole 😉

ja som aj vcera aj v utorok mala taku strasne debilnu (s prepacenim) naladu, ze si to mlady schytal, aka som hnusna bola 😔 aj som rozmyslala, ci nebude lepsie, ked aspon na jednu noc pojdem domov, ale nesla som... mozno to uz bude dneska lepsie...
tiez sa to na mna akosi nakopilo resp. par veci len tak vrie pod pokrievkou a sice by som sa mala jedovat na ine veci a ja sa potom totalne znemoznim pred mladym 😒 😠 😠 ☹

katrenka111
4. nov 2010

@riana12 No vysledky budu o týžden viac som Ti napisala do IP...... bojim bojimmm strasne bojiiim ☹

riana12
4. nov 2010

@katrenka111 teraz sa nestresuj, ved uvidis podla dalsich vysledkov... 😉 aj ked verim, ze to zatial nie je med lizat a asi ani nebude... 😒

riana12
5. nov 2010

ahojte babulky, ako sa tu dneska mavate? 🙂

duska1122
5. nov 2010

ahojte aby ja som tu straaasne dlho nebola vidim ze niektore tu este ste to je super co mate nove idem si trochu pocitat do zada stranky nech som v obraze

duska1122
5. nov 2010

pisem ako debil ale hadam ste to prelustili. zuzankamt uz ma babatko fiha tak to som tu uz fakt strasne dlho nebola. inak vsetko najlepsie aj ked s oneskorenim. a etuska uz sem nechodi?

riana12
5. nov 2010

@duska1122 ahooooj 🙂 no nejake skalne tu sme, mame aj nove babulky v teme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre