Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

duska1122
10. nov 2010

@riana12 tak my s frajerom sme ta najhorsia kombinacia byk a blizenec, ale on je posledny den blizenca tak dufam ze je viac rak ako blizenec.

riana12
10. nov 2010

@jetta ahojky 🙂 ako sa dneska mas?
@zuzanockamt obcas sa cinit treba 😀
@duska1122 to horoskop vravi, ze zla kombinacia? 😅

duska1122
10. nov 2010

@riana12 to sestra ma taku knihu ze laska podla znamenia alebo tak nejak.
a ze byk je vraj zemske znamenie ktore ma rado kludny zivot rodinu a tak a blizenec je presny opak

riana12
10. nov 2010

@duska1122 a vodnarovi a vaham co pisu? 😅

duska1122
10. nov 2010

vahy Vzdušný živel spája tieto znamenia do milého priateľského zväzku. Obaja majú radi umenie a sú spoločenskí. Vedia si dať voľnosť. To ich ešte viac zbližuje. Vodnár je doma nepraktický a je viac individualista. Prináša ale iskru do partnerstva. Váhy sa tiež venujú radšej intelektuálnym činnostiam. Ak si starostlivosť o domácnosť vezmú pod svoj patronát Váhy, budú fungovať dlho v harmónii a láske.

katrenka111
10. nov 2010

caute baby... tak konečne aj ja tu na skok....

katrenka111
10. nov 2010

@duska1122 a co skorpion a rak???

duska1122
10. nov 2010

Rak - Škorpión: Domácky založený Rak je verný, čo žiarlivý Škorpión ocení, lebo sa tak nenaruší jeho dominantnosť vo vzťahu. Rak potrebuje istotu a zázemie a to mu silný Škorpión poskytuje. K tomu ak pripočítame súhlasný živel vodu, máme tu veľkú nádej na dobrý vzťah. Ako všade v normálnom živote a nie v rozprávke, aj tu máme háčik. Partneri si majú dať pozor na lipnutie na svojom vzťahu. Trochu voľnosti občas nezaškodí.

duska1122
10. nov 2010

@katrenka111 aj to sedi ci ani moc nie? 😎

riana12
10. nov 2010

@katrenka111 ahoooj, ako si sa mala? 🙂

katrenka111
10. nov 2010

@duska1122 dakujeeeem no povedala by som že to aj sedí až na to že sme rovnako tvrdohlavý a ked je hadka nikto neustupi 😎

katrenka111
10. nov 2010

@duska1122 no a zas tej volnosti potrebujem trosku ja niekedy....

katrenka111
10. nov 2010

riana12 Ahoj Riuška 🙂 No dnes som bola dlllho v práci, vela klientov, vela práce.... inak celkom v pohodicke...idem si robiť makikuren...
A ty ako?? co nove???

katie1
10. nov 2010

@duska1122 no daj teda aj Baran a Kozorozec 😀 Joooj to je kombinacia rohata coo 😅

riana12
10. nov 2010

@katrenka111 no ja pomaly asi aj do postele... cely vecer som pri PC teraz travila, s mladym sme aspon na nete kecali, ked uz spolu byt cez tyzden nemozeme... ale uz len do piatku vecera a aspon na chvilku sa vidime - ma totiz este v piatok nocnu...

zajtra mame vymesacie - 11m. 😵

katrenka111
10. nov 2010

@riana12 oooo no gratulujeeeem nech Vám to este dlho vydrží.... 😉 Aj ja idem už hajať...K.O som už od 4:00 hore 😔

duska1122
11. nov 2010

@katie1 Baran - Kozorožec: Dve rohaté a tvrdohlavé znamenia sa stretli v súboji. Rýchlosť a akčnosť Barana Kozorožca vytáča. Barana rozčuľuje konzervatívnosť partnera. Medzi Slnkami je v horoskope kvadrát. Je potrebné preštudovať ascendenty partnerov. Ak budú v súhlasnom živle, potom bude možno nádej udržať vzťah.

no o tych ascendetoch nepisu ale tak ked vam to klape tak asi su v zhode 😉

duska1122
11. nov 2010

inak som zabudla pekne rano vam zazelat. akosi ma boli hlava snad na mna nic nelezie.
@riana12 vy sa s mladym vidite len cez vikend? aj my sme to tak mali prvy rok kedze sme byvali daleko od seba. aspom ste si vzacnejsi. inak vsetko naj k vasmu vymesaciu 😀

riana12
11. nov 2010

ahojte a dobre ranko 🙂

@katrenka111 @duska1122 dakujem 😉

no snad to bude takto pekne odsypat aj od teraz a take vyznamnejsie to bude az o mesiac (ked to vydrzime dovtedy 😅 😀) 😉

@duska1122 no zvacsa len cez vikendy, ale mlady mi stale prizvukuje, ze ked ma rannu (smeny sa mu obmienaju v tyzdnovych intervaloch), ze mozem vtedy ostat u nich - take sme si vyskusali minuly tyzden a celkom pohoda 🙂 ale ked ma inu smenu, tak mi je zbytocne byt u nich, bud by prisiel sa len vedla mna vyspat alebo by sme si takpovediac vymenili klucky 😅 kvoli dost vysokemu cestovnemu sa mi to neplati a aspon sme si aj vzacnejsi 😅

katie1
11. nov 2010

@duska1122 dakujem velmi pekne 😅 Jedno stastie je, ze poznam zopar baranskych povah, takze som ako tak vedela do coho idem. Ale ked sa uz chytime, tak nechceme ani jeden ustupit, takze toto formujeme cely nas vztah 🤐 Ako casto sa Vy s drahymi pohadate? My vsetko denne robime spolu...uplne vsade chodime spolu - jak dva cecky (co mi aj vyhovuje), ale tak raz za tyzden sa aj ,,chytime". Vy ako casto?
@riana12 gratulujem k vymesaciu 😵

riana12
11. nov 2010

@katie1 dakujeeem 😉

jetta
11. nov 2010

ahojteee preberate znamenia? zaujimava teema

riana12
11. nov 2010

@jetta ahojky, no troska sa to tu tak horoskopovym smerom zvrtlo 😀 a ty ako? nepridas aj svojou troskou do sudka? 🙂

jetta
11. nov 2010

@katie1 my sa tiez hadame s muzom raz tyzdenne mame taku riadnu hadku a niekedy mame aj take mensie co trvaju len chvilku..ale ja si myslim ze je to normalne...
niekedy mame taku hadku ze sa cely den nebavime a to je uz fakt vela...ale potom pride jeden z nas ze sa chce udobrit...aj ked vacsinou som to ja niekedy aj vtedy ked on bol na chybe lebo neznasam ked sme pohadany..
ale ked ma fakt riadne nahneval tak neustupim aby pochopil ze si nemoze vsetko dovolit... my sme obaja dost tvrdohlavy.

jetta
11. nov 2010

@riana12 ty si ake znamenie?

riana12
11. nov 2010

@jetta vodnar

katie1
11. nov 2010

@jetta takze to je asi normalne 🙂

jetta
11. nov 2010

@riana12 a tvoj priatel? ty si vodne znamenie ako ja 🙂

riana12
11. nov 2010

@jetta a ty si ake? mlady je vahy 🙂

jetta
11. nov 2010

@katie1 dufam ze sa nenahnevas ale na fotkach mi pripominas tu Lindu z vyvolenych 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre