Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
11. nov 2010

@riana12 ja som ryba 🙂

katie1
11. nov 2010

😀 jetta Fiha, to snad nie 😀 To mi v zivote nikto nepovedal. Mozno to je tymi tmavymi vlasmi, ktore mam na tych fotkach 😕 Bezne take tmave totiz nenosim, asi to bude tym 😀

riana12
11. nov 2010

@jetta a konretny datum? ale nebude medzi nami az taky velky rozdiel, teda tipujem... 😅
ja som 12.2.

jetta
11. nov 2010

@riana12 presny mesiac je medzi nami 😀

jetta
11. nov 2010

@katie1 mozno ano neviem ale aj crty tvare mas velmi podobne 😀

riana12
11. nov 2010

@jetta takze tiez 12? 😀

jetta
11. nov 2010

@riana12 ano 😀 sranda kto by to povedal

riana12
11. nov 2010

@jetta no tak parada 🙂 😉 lahko si zapamatame jedna druhu 😀

duska1122
11. nov 2010

my sa s frajerom hadame tak raz za mesiac tak poriadne a take male hadky mame dva krat tyzdenne. inak vacsinou su to sprostosti ked spolu varime alebo pri soferovani. vy sa preco hadavate najcastejsie?pravdou je ze hadky vyvolavam ja ale to sa pred nim nikdy nepriznam 😀 😀

katie1
11. nov 2010

@jetta
@riana12
No parada, tak sme vsetky 3 v podstate po sebe...
10.1.
12.2.
12.3.

riana12
11. nov 2010

@katie1 @jetta no nam to ako pekne vychadza, skoro presne na mesiac 🙂 😀 😉

jetta
11. nov 2010

@riana12
@katie1 tak to ano pekne nam to vyslo
katie ty sa kedy zacinas snazit o babo? alebo sa uz snazite?

jetta
11. nov 2010

@duska1122 u nas je to individualne...ale vacsinou sa hadame za to ze on je strasne vybusny...nieco mu poviem a jemu sa to nelubi a hned vybuchne a potom to uz ide...

riana12
11. nov 2010

u nas su "hadky" resp. dotahovacky zatial len kvoli sexiku a vikendovym vecerom - v podstate prkotiny na n-tu 😝

katie1
11. nov 2010

@jetta presne aj my mame taketo...
Planujeme zacat snazilkovat tak v juli po MS 🙂
Vy?

jetta
11. nov 2010

@katie1 my by sme chceli asi od augusta alebo na letnej dovolenke nevieme presne kedy to bude 😀

duska1122
11. nov 2010

@jetta @katie1 fiha takto to mate naplanovane. ja neviem ci by som to planovala mna by to asi stresovalo.

jetta
11. nov 2010

@duska1122 mna to nestresuje, my mame len obdobie od ktoreho si nebudeme davat pozor...to je vsetko 🙂

zuzanockamt
11. nov 2010

@duska1122 ja by som sa tiez divne citila, keby som mala presny datum 😀 ... my sme sa do toho pustili tak nejako spontanne a postupne, pomaly a cakali sme, kym to vyjde 🙂

duska1122
11. nov 2010

@zuzanockamt a kolko vam to trvalo kym sa podarilo?

katie1
11. nov 2010

ja to vnimam rovnako ako jetta - beriem to ako obdobie kedy si prestaneme davat pozor...
Ja by som totiz uz aj teraz vysadila HAK aj hned a zacala, ale drahy chce az v lete zacat, tak som povolila a dovtedy uz vydrzim 😅

zuzanockamt
11. nov 2010

@duska1122 HAK som vysadila v juli 2008 a maly sa podaril v decembri 2009, takze dlho 😝

duska1122
11. nov 2010

@zuzanockamt tak to dost dlho to neviem ci by ma to tolko bavilo 😀 ale tak ked ma clovek poriadnu motivaciu.

duska1122
11. nov 2010

@katie1 a preco prave v lete chce zacat ma na to nejaky specialny dovod?

katie1
11. nov 2010

@duska1122 no tak to obdobie je takym vzajomnym kompromisom medzi mojou nedockavostou a jeho potrebou este pockat 😀

duska1122
11. nov 2010

@katie1 🙂 tak to mate dobre za sa viete dohodnut. u nas je to komplikovanejsie to frajer chce babo niekedy ja neviem ci chcem tak sme to odlozili na neurcito 😒 ale tak on ma 24 tak mame cas nad tym uvazovat

zuzanockamt
11. nov 2010

@duska1122 keby si velmi chcela dieta, tak by ta to isto bavilo 😉 ... su ludia, co cakaju dlhsie

riana12
11. nov 2010

@duska1122 a ty mas kolko rokov? 🙂

katie1
11. nov 2010

@duska1122 tak to ano, vela zalezi aj na veku. Hovori sa, ze chlapi sa az okolo 30-tky rozhybu a prestavaju sa menej bat zavazkov. Ten moj mal zlu skusenost, takze je opatrnejsi, ale ja som potrebobala na rovinu vediet, ci so mnou planuje dieta a KEDY, neznasam neurcite veci a tym, ze dieta chcem, tak si v mojom veku nemozem uz dovolit zit s niekym, kto dieta uz nevie ci chce, nevie kedy chce alebo nechce...

jetta
11. nov 2010

ja si tiez hovorim ze nie je na co cakat. sme spolu par rokov, zobrali sme sa pred dvoma rokmi, tak na co cakat...my mame este nejake povinnosti do leta tak preto sa nechceme snazit uz teraz.. ja tabletky neberiem davame si pozor.
bola som aj u gynekologa vsetko mam v poriadku tak uvidime ako sa nam podari...ktovie mozno to bude aj pred letom nikdy nevieme....zalezi na muzovy nie na mne 😝

zuzanockamt
11. nov 2010

@katie1 to mas pravdu, ja som tiez tuto otazku riesila s MM dost dlho, lebo bol velmi nerozhodny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre