Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
11. nov 2010

nastastie moj muz tuzi po babatku tak nemame ten problem ze ja by som chcela a on nechcel... 🙂

duska1122
11. nov 2010

no ja mam 26 takze som starsia od neho. takze je divne ze on deti chce u chlapov v jeho veku to je neobvykle. mozno to mame naopak ze sa mne zacne chciet az v 30 -tke. 😀

jetta
11. nov 2010

@duska1122 mozno ano ktovie 🙂 ale mas pravdu mladsi chalani vela krat este nevedia co chcu v tomto veku..ale zas su aj vynimky...aj moj kamarat 22rocny uz ma dietatk s priatelkou ktora je starsia a nikdy by nemenil 🙂

zuzanockamt
11. nov 2010

@jetta to mas velke stastie 😉 🙂
@duska1122 ja som to chcela stihnut do 30-ky, lebo to uz je ozaj taka hranica

riana12
11. nov 2010

no u mna by bol ideal okolo/tesne pred 25r., ale uvidime, lebo takto do detailu sa to planovat neda... no mam este 2 aj 1/4r. casu 😀

duska1122
11. nov 2010

@zuzanockamt ja som myslela tak okolo 28 ale ta 30-tka uz je fakt pre mna hranica. ked si to do vtedy nerozmyslim tak uz to asi vzdam ale kto vie to je daleko

jetta
11. nov 2010

@zuzanockamt a syncek sa vola po ockovy alebo sa vam meno pacilo? 🙂

riana12
11. nov 2010

@zuzanockamt vsetko najlepsie k meninam
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

duska1122
11. nov 2010

@riana12 ja som tiez kedysi chcela do 25 ale uz som to troska presvihla 😀

riana12
11. nov 2010

@duska1122 no ja mam este stale troska casu... nejak sa mi v hlave mihotaju roky 2012 a 2013, neviem, mozno budu dacim vyznamne a mozno len dufam, ze sa vtedy daco stane 😀 😅 ale tak ked nic, no svet sa nezruti...

jetta
11. nov 2010

@riana12 ja si hovorim ze do 25 by som velmi chcela mat prve babatku a najneskor do 27 druhe...tak sna sa podari 🙂

zuzanockamt
11. nov 2010

@riana12 aka si ty vtipna 😀 😀 😀
@jetta nie, nie je to po MM, neznasam, ked sa dieta vola tak ako jeden z rodiicov ... bolo to jedine muzske meno, na ktorom sme sa zhodli

jetta
11. nov 2010

@zuzanockamt ja tiez nechcem dat meno po mm tiez sa mi to nelubi...u nas to bude zaujimave lebo sa nevieme zhodnut na ziadnom.

duska1122
11. nov 2010

@riana12 tak ty mmas este casu ved mas len 22? ten tvoj je starsi?

riana12
11. nov 2010

@jetta no ja rozmyslam len o tom prvom, to druhe sa uz nejak neskor vyvrbi.. chcem troska vacsi vekovy odstup, tak aj preto to prve okolo tej 25 by bol ideal... ale je to fakt len vo hviezdach... 😒

@zuzanockamt trocha treba byt 😀 😀 😀

riana12
11. nov 2010

@duska1122 ja nepozeram na to, ze mam 22 😒 aj ked mi bolo 20, rovnako som rozmyslala... lenze na babatko musia byt vzdy dvaja, takze tak... cakam, ze aj toho druheho chyti rovnaky pocit ako mam ja...

duska1122
11. nov 2010

@riana12 ved hej ale tak som myslela ze keby to aj nevyslo tak mas este kopu casu na novy plan aj v 25 kym to ja uz asi ne

riana12
11. nov 2010

@duska1122 tak ja to zase nemam ako striktnu hranicu, ze musim nieco stihnut, inak sa zblaznim... to nie, len to povazujem za, povedzme, ideal 🙂

zuzanockamt
11. nov 2010

@duska1122 a ty uz po 30-ke nechces deti vobec? 😕 😕 😕

duska1122
11. nov 2010

to neviem ale uz by som sa po 30 asi trochu bala. skor uz asi nie neviem. to su tazke uvahy na stvrtkovy obed 😀 nejak ma chyta migrena budem si musiet kupit ibalgin

riana12
11. nov 2010

kde ste vsetky zmizli? 😕

zuzanockamt
11. nov 2010

@riana12 my sme sa boli vonku satkovat, ale je dost chladno, tak len necelu hodinku, aby neprechladol

riana12
11. nov 2010

@zuzanockamt a svieti u vas slniecko? tu dolu hej 🙂 aspon to trochu vykompenzuje ten chladnejsi vzduch 🙂

zuzanockamt
11. nov 2010

@riana12 ano, slnko svieti, no je len 7 stupnov 😝

riana12
11. nov 2010

@zuzanockamt ale vzdy lepsie, ako by malo byt zamracene, prsat a tak... 😒

zuzanockamt
11. nov 2010

@riana12 ved hej, vcera bol tak divne, ani sme nikde neboli, vikend ma byt vraj extremne teply, tak som zvedava ... som rozmyslala, ze malemu objednam termo oblecko na zimu do satky, lebo ked budu mrazy, aby som ho nemusela obliekat do viacerych vrstiev, teraz mu davam len body s dlhym rukavom, pancuchy+ponozky a teplejsi overal a samozrejme ciapku, ale ked bude zima, tak to asi stacit nebude 😕
a ty si este v praci? ... uz budes ale koncit, nie?

katie1
11. nov 2010

@zuzanockamt to aj v minusoch budete chodit von v satke?

riana12
11. nov 2010

@zuzanockamt no hej, vcera bolo skaredsie, doma nam aj prsalo... tu v BA ani nie...
ja koncim tak o polhodinku, mozno aj o par minut skor...

no na zimu byvaju take zimne zateplene overaliky, brasko mal take, bol ako bambulka v tom 😀 ale fajnove teplucke to mal 🙂

zuzanockamt
11. nov 2010

@riana12 ja mam take overaly 3, ale to je skor do kocika a nie do satky, tam potrebujem nieco, co mu bude odvadzat pot a nebude mu v tom zima, lebo aj odo mna ma dost tepla, tak aby sa nepotil, na jednej stranke som to uz videla, len neviem, aka to bola stranka, tak musim googlit 😀 ... ale aj ta satka, co mam je dost tepla
@katie1 ano, aj v zime 🙂

etuska
11. nov 2010

@zuzanockamt
my mame flisovy overal-ten je teply a zaroven nie je hruby a urcite fajn aj do satky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre