Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
11. nov 2010

@zuzanockamt
http://cgi.ebay.com/COLUMBIA-fleece-snowsuit-SI...

nieco taketo len v modrej farbe-ma to aj kapucnicku kt. dobre drzi a take "zaklapky " na ruky aj nohy namiesto topanociek a rukavic

zuzanockamt
11. nov 2010

@etuska len mne sa zda, ze Jurko sa dost poti, tak sa bojim, aby mi taky spoteny neprechladol, hlavne na hrudniku, ked je tak natesno oprety o mna, tak neviem, lebo ja mam take klasicke hrube overaly - tie do satky nie su a 2 mam take flisove tensie, ale su teple - zatial mu davam tie - je to velkost 68 a ten druhy asi 74 ... ta 68 je este trosku velka, ale to nevadi

zuzanockamt
11. nov 2010

@etuska dobre vyzera, ja mam jeden taky super, je z bazaru kupeny, vyroba v USA, ale este mu je velky, no do zimy by mohol dorast

etuska
11. nov 2010

no ja davam Šimimu len body a natelnik a sup ho do overalu(toho flisoveho)-tento je fakt tenucky a zatial OK

etuska
11. nov 2010

@zuzanockamt
ja som tento Columbia (vel.9-12mes.) kupila na Ebay-i za 7libier+postovne

zuzanockamt
11. nov 2010

@etuska ja tiez len body, pancuchy a overal, zatial to staci, len ak bude brutalna zima, tak neviem 😖

etuska
11. nov 2010

@zuzanockamt
tak pouzijes kociar 😀

zuzanockamt
11. nov 2010

@etuska no len u nas v panelaku je to dost od veci, lebo kociar mame v pivnici a z pivnice ku vchodu je asi 10 schodov a to nemam sancu zvladnut s dietatom v kociku a inde mat kocik nemozeme, lebo tam nie je taky vhodny priestor, tak si ho vzdy musim zniest v satke, vytrepat kocik, maleho nalozit pred vchodom a ked idem spät, tak maleho dat pred vchodom do satky, strepat kocik dole ... no katastrofa

katie1
12. nov 2010

Bre ranko, dnes posledny den v praaaaci 😅
@zuzanockamt my mame schody aj medzi vytahom a vchodom, je ich 8.

riana12
12. nov 2010

ahojte, juchuuu, vikend sa blizi 😵

duska1122
12. nov 2010

ahojte konecne piatok sa tesim uz potrebujem niekam vypadnut , dufam ze ma drahy kamsi zoberie von

katie1
12. nov 2010

my ideme od nedele do stredy na chalupu, juuj ako sa len tesiiiim, vypadneme trosku do ineho prostredia....

riana12
12. nov 2010

@duska1122 ked nebude on teba, vytiahni ty jeho 😉

@katie1 zavidiiiiim v dobrom 😉 😵

katrenka111
12. nov 2010

Caute babulky..... ako sa mate??? Ja sa vytesujeeem... konečne piatok a v práci klud..... 🙂

riana12
12. nov 2010

@katrenka111 ahoooj, u nas sa zobednieva, o chvilu kolegovci vyhlasia utok 😀
tiez sa tesim, ze uz je piatok 🙂 co chystas na vikend?

zuzanockamt
12. nov 2010

@katie1 my v panelaku vytah nemame ... mame len 5 poschodi a byvame uplne hore 😝

duska1122
12. nov 2010

@zuzanockamt pani to musis byt riadne vo forme ked chodis kazdy den 5 poschodi.

zuzanockamt
12. nov 2010

@duska1122 no aspon mam poriadny pohyb a zvladla som to vyjst hore aj dole este asi 3 hodiny pred porodom s kontrakciami kazdych 5 minut 😀

katie1
12. nov 2010

@zuzanockamt fuha, no 5 poschodi je teda dost 😒

riana12
12. nov 2010

@zuzanockamt co si pre panajana este behala hore-dole, nestacilo len dole a rovno do porodky? 😅

zuzanockamt
12. nov 2010

@riana12 ja som ale bola u svokrovcov a svokor ma viezol do nemocky, lenze kufor som mala u nas doma, tak som si spolu so svokrom bola pon ... chcel ist len on ho zobrat, ale ja som si tam potrebovala hodit este nejake veci a on nevedel, kde to mam, tak som isla s nim hore

riana12
12. nov 2010

@zuzanockamt ahaa, no tak to je potom ina rec, myslela som, ze to nechces urychlit abo daco podobne 😅

katie1
12. nov 2010

pred hodinkou sme boli s kolegynkou v nedalekom obchode kuknut nejake darceky a kupila som aj sama sebe taky predlzeny svetrik...a myslim, ze sa bude hodit aj na rastuce brusko, je taky uni 😉

zuzanockamt
12. nov 2010

@riana12 mne teda urychlovat nebolo treba ... skor naopak 😀

riana12
12. nov 2010

no ja si najblizsie planujem kupit nove cizmy, uz take do riadnej zimy a novu kabelku... a mozno, ak bude nieco fajn, mama mi minule take pekne tensie pancusky kupila, tak k nim potrebujem tiez cizmicky 😀 ale take prechodne, tenucke 🙂

riana12
12. nov 2010

@zuzanockamt ale vsak ty si to mala casovo celkom ok... 🙂 mozno iba kvoli epi, ze ti ju nestihli dat... ale zase si to aj relativne rychlo za sebou mala... ved kolko prvorodiciek to takto stiha?

zuzanockamt
12. nov 2010

ja som si uz tak davno nic na seba nekupila, ze ani nepamätam ... asi si tak rychlo ani nic nekupim 😝
@riana12 no ved ano 😉

riana12
12. nov 2010

@zuzanockamt no vidis 🙂 a napis Jeziskovi, mozno nieco pekne ti prinesie 😉

duska1122
12. nov 2010

aj ja si chcem cizmy kupit ale nemozem najst ziadne pekne. @riana12 ty si si uz nejake vyhliadla?

riana12
12. nov 2010

@duska1122 ja budem pozerat az priamo pri nakupe 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre