Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katie1
12. nov 2010

@zuzanockamt
@riana12
bol to taky velkoobchod s damskym, panskym a detskym tovarom a mali tam aj kraasne babatkovske vecicky, juj 😲
Zas som v tom az po usi, musim to nadchnutie zas vypustat nasilu z hlavy 😀

zuzanockamt
12. nov 2010

@riana12 od Jeziska chcem mobil, ale neviem ci pprinesie, lebo sa mu to nejako nepozdava zatial 😀

duska1122
12. nov 2010

to ano tiez som pozerala uz som obehala vsetky obchody a nic stale cakam ze mi nejake padnu do oka a nic. asi som moc narocna.

duska1122
12. nov 2010

@zuzanockamt no teda ved si hadam posluchala tak musi doniest

zuzanockamt
12. nov 2010

@duska1122 ked nedonesie, tak si kupim sama 🙂

riana12
12. nov 2010

@katie1 hlboky nadych, hlboky vydych... ved este si kupovanie detskych veciciek uzijes 😉
@zuzanockamt treba aj Mikulasovi napisat, mozno to pomoze 😅 alebo jedneho vecera schytis Jeziska pod krkom a nejaku ucinnu vyhrazku pouzijes 😅 😀

ja by som chcela k Vianociam malinkaty NB, ale musim si ho len sama zaobstarat 😝

duska1122
12. nov 2010

ja ani neviem co chcem pod stromcek fakt toto je asi prvy rok co nic nechcem

zuzanockamt
12. nov 2010

@riana12 Jezisko je voci vyhrazkam vel mi odolny 😀

riana12
12. nov 2010

@zuzanockamt tak od vyhrazok k cinom prejdi 😎 😀 😀

riana12
12. nov 2010

@duska1122 mne je to tiez jedno... ja nikdy nic tiez neviem, ze naisto poviem, toto a toto na tie Vianoce mat musim... ale zase dokazem pri tolkych veciach pistat (kedykolvek pocas roka), ze by som to chcela, ze maju potom jeziskovci spustu veci na vyber... len ja mam vzdy problem s tym, co zase by chceli oni... ☹

duska1122
12. nov 2010

to ano pocas roka mi pridu na rozum vseliake veci ale na vianoce si nemozem na nic spomenut. tento rok ani pre frajera nemam darcek vymysleny. inokedy viem uz v auguste co mu kupim.

katie1
12. nov 2010

@riana12 aj mne by sa pacil od jeziska bud malinkaty NB, nove radio do auta (lebo sa mi kazi) alebo nekaku zimnu bundu. Vianocne darceky si vyberame (to co by sme chceli). Meniny a narodeniny zvyknu byt prekvapenia
🙂 Juj ale chlapom je tazko kupovat. Dnes som drahemu v tom obchode kupila boxerky s hrosikom 😀 Ale to je iba taky doplnok k darcekom...

riana12
12. nov 2010

@katie1 no mama a babka u mna vsetko najistejsie vybavia tak, ze mi davaju ku vsetkym sviatkom peniazky... mama zvykne k tomu este ako drobnost prihodit nejaku drobnost, aby mi pod tym stromcekom aj nieco lezalo 🙂

katie1
12. nov 2010

@riana12 ano ano, u nas to tak tiez bolo ked som byvala doma.

riana12
12. nov 2010

@katie1 u mna to tak bude asi stale, lebo sami od seba mi nemozu len tak nieco kupit, lebo hrozi, ze to ofrflem... ja sama mam problem si kupit daco, malo co sa mi paci, aby som to obliekla, obula, pouzivala... 😅

katie1
13. nov 2010

Bre ranko, dnes rano som vstala ,,ako do roboty" a tak sa trosku hram s fotkami a skusam aku dat sem do profilu 😀 Inak pijem kavicku a o chvilku pojdeme vencit hafanku.

katie1
13. nov 2010

@duska1122 ja si preto radsej uz zapisujem 😀 Vcera som uz drahemu povedala o tej zimnej bunde, aby som mu to ulahcila 🙂 Boli ste teda s priatelom niekde vonku?

riana12
13. nov 2010

ahojte 🙂

katrenka111
14. nov 2010

Dobre ranko žienky.... tak ako sa tu mate???
@riana12 Mam novinky..... viac v IP 😉

riana12
14. nov 2010

@katrenka111 ahooj 🙂 a ako inak vikendik prebieha? 🙂

ja som pri pc, mlady pri telke... robil zemiakovu kasu, furt sa vypytoval, co s nou, ci to moze tak ci onak... aj mi potom nedalo, volaco som sa mu viac do toho zamontovala a uz ma hnal, nech ho necham sameho... skoncila som teda pri pc, nech sa sam stara, co dalej (ja som vzdy taka, ze ked sa ma moc vypytuju, mam to radsej chut sama dorobit, ked uz to ma byt podla mojho gusta a ked sa mlademu nepacilo, nech to ma podla seba, na co sa mna vypytuje? 😠) teraz sme nejaki nafukani... 🙄

zaira1407
14. nov 2010

ahojte 🙂
vidim , ze pribudli dalsie buduce snazilky 🙂 ....vidno, ze som tu uz davno nebola 😕
my nemame nic nove ...pomaly som zacala riesit bakalarku a mam teraz plno prace v skole ... 😲
ako sa inak mate ?

katrenka111
14. nov 2010

@riana12 no my sme včera boli celý den na nakupoch a dnes dobeda varili, piekla som kolacik a trosku sme oslavovali moje narodky..... taka pohodicka...
Zajtra do robotky..... ale idem autíckom takže sa vytesujem... 🙂

riana12
15. nov 2010

@katrenka111 kedy si mala narodky? spominala si ich tu uz vopred? zabudla som na nieco? 😕 ☹

no vcera to u nas az take hrozne nebolo, iba mlady sa potom postazoval, co som ho vyse hodinu nechala spat... a to som ja ani netusila, ze on zachrnel 😅 no ale nakoniec sme mali pohodu vecer, tak bolo dobre 🙂 a to nafukanie trvalo mozno 5 minut 😀

jetta
15. nov 2010

ahojte, aky bol vikend? ja som len teraz zistila ze v stredu je sviatoook 😀

riana12
15. nov 2010

@jetta ahojky a ty si sa ako mala cez vikend? 🙂
mna vid vyssie 🙂

no pekne, ze az teraz si sa o sviatku a volne dozvedela, ale zase aspon mas o to vacsiu adost, no nie? 😎

jetta
15. nov 2010

@riana12 ja som mala taky oddychovy celkom fajn bolo, aj sme sa zabavili jeden vecer tak faaajn idem kuknut co si robila ty lebo som si nestihla precitat

riana12
15. nov 2010

@jetta aj my sme boli vonku, v sobotu vecer, ale len tak posediet ja s mladym... 🙂

jetta
15. nov 2010

@riana12 my tak isto 🙂 len som vypila trosku viac nez som chcela 😝

riana12
15. nov 2010

@jetta a co si mala? miesala si nieco ci len jeden druh? ja som zas len nealko pila - kofola, nealko miesany, latte 🙂

jetta
15. nov 2010

@riana12 nemiesala som..pila som fernet ale ja nan niesom zvyknuta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre