Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
16. nov 2010

baby ja mam huga bossa deep red ja tu vonu milujeem, ale inak sa mi lubi aj cervena puma 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta a ako vonaju? co ti pripominaju?

jetta
16. nov 2010

@riana12 no puma tak sladkasto ale citit v pozadi tej voni este nieco ine. a hugo boss tak korenisto ale veelmi zaujimavo a tiez aj trochu sladko, moj muz ked ju ovonia vzdy dostane chut na sex 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta no teda, to je dobre s bossom 😀 zeby mal take afrodiziakalne ucinky? 😅

jetta
16. nov 2010

@riana12 ja neviem ale moj muz je z neho vzdy mimo 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta no ja nemam teraz taku vonu, co by z nej bol mlady uneseny 🙄

jetta
16. nov 2010

@riana12 noo ale taku treba mat lebo to je velmi dolezite 😀

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 neboj sa, nie si sama ... MM vsetko povazuje za smrady 😀

jetta
16. nov 2010

jeeeee aka sranda prave nam vosiel do kancelarie chlapik co ponukal imitacie parfemov 😀 😀 😀

riana12
16. nov 2010

@jetta ale tazke je hladat... ved uvidime... teraz mi nieco, mozno, Jezisko u mladeho prinesie...
inak babulky, ako to mate so spodnym pradlom? nejaka pekna kosielka a tak, leti na to vas chlap?
mlady obcas povie, ze sa mu take paci... tak on skor asi na to leti 😅

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt no mlady nepovazuje vonavky za smrady... teda iba ak nie je priamo pri ich nanasani... ja mam totiz vzdy dojem, ze to na mne vsetko po chvili vyprcha, tak sa v poslednom case bohate "ostriekavam"... prvy potom fici ten alkoholovy odor, ktory dusi... 😀 😅

jetta
16. nov 2010

@riana12 ja mam taku ruzovo-ciernu kosielku tesne pod zadok a na prsiach je taka cipkovana takze vlastne presvita a vzadu je taka maslicka.. mojmu sa to straasne paci, on mi ju vlastne aj vybral 🙂
no moj chlap ma rad taketo veci dost ho to vzrusuje 😀

jetta
16. nov 2010

@riana12 preto sa ti zda ze ti rychlo vyprchaju lebo sa parfemujes svojimi oblubenimy vonami a kedze ich mas rada tak si na ne rychlo zviknes a preto ich necitis.. ale ludia tu vonu citia to len ty nie..ja som si tiez vzdy myslela ze to rychlo vyprcha ale nie je to tak.

riana12
16. nov 2010

@jetta no ja som este davnejsie citala nejaky clanok, ze preto sa to deje, lebo to pasuje aj tvojej pokozke... no ale tak nech mi tvrdia hocico, musim si toho frcnut viac, nech aj ja citim aspon o trochu dlhsie 😅

riana12
16. nov 2010

@jetta ja teraz okukam nejaku, lebo nejak nic take nemam... sice pekna podprsenka a veeela cipkovanych nohaviciek, aspon teda daco... ale ked minule som mala tielko s cipkovanou vlozkou oblecene, mlady bol hotovy... tak reku, zislo by sa aj nieco specialnejsie 😀

katrenka111
16. nov 2010

Ahojte.... tak ako baby??? pracujete???
@riana12 no vieš ked mi to pomery dovolili tak som si kupila aj drahe..... lenže teraz ked pracujem na Slovensku tak neviem...neviem ale na nete maju celkom dobre ceny....tak asi objednam 🙂

jetta
16. nov 2010

@riana12 anooo to mas pravdu ja tiez rada nosim taketo veci, rada ho sledujem ako sa tvari ked to mam na sebe 😀
inak aj ja som rozmyslala ze by som si nieco taketo este objednala

katrenka111
16. nov 2010

@jetta no moj na kosielky neni skor na nejake uniformy..... 😀

jetta
16. nov 2010

@katrenka111 haha alecoo aj take ste uz skusali 😀

katrenka111
16. nov 2010

@jetta no joooo 😀

zuzanockamt
16. nov 2010

baby a vy stihate aj pracovat, ked tu stale kvakate? 😀 😎 ... aj ja chcem taku pracu 😀 😀 😎

jetta
16. nov 2010

@katrenka111 aj ja chcem take skuusit 😀

@zuzanockamt noo ja nemam momentalne vela roboty 😎 😀

duska1122
16. nov 2010

@riana12 ano ano night a ta kylie bola ruzova dnes je tu nejak prazdno. drahy je dnes doma tak pojdeme na nakup. nejake darceky popozerat

riana12
16. nov 2010

@katrenka111 no som sa k takym veciam fakt este nedopracovala... za vymozenost povazujem nejaku drahsiu vonacku z avonu/oriflamu 😀 😅 😅
@jetta a ja som teraz daco cez obed kupila... taku satenovu kosielku, uvidime 😅 😅
@zuzanockamt no pokial si to vies zorganizovat "no problem" 😎 😀 😅
@duska1122 kylie aka? tmavsia ruzova alebo bledsia?

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 mne sa to v praci zorganizovat nikdy nedalo a nebude dat ... tam treba byt na 100% ... musim si uzit teraz doma co najdlhsie 😀 ... tazko sa mi bude vracat spät ... musim si vymysliet dovtedy nejaky domaci biznis 😖

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt tak jasne, ty si mala inak pracu zorganizovanu, tu som takmer nonstop pri pc s internetom...
a co si mala predtym pracu v CVC, nemala si to lepsie?

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 no tam som si pracovnu dobu tvorila sama, ale tiez nebolo casu na net ... iba pracovne ... ale cela organizacia uz od noveho roka konci, minule som ich bola kuknut aj s malym, tak to maju vselijako teraz 😖

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt no ja som nemala na mysli nejak specialne pristup k ntu, ale ked sa chces poobzerat po novej praci, tak ma napadlo akurat to CVC... a preco koncia? asi malo peniazkov, co? 😒

zuzanockamt
16. nov 2010

@riana12 no kvoli peniazom ... a pritom je to jedine mestske zariadenie tohoto typu v MT, ostatne su sukromne a mesto to zrusi ... no nechapem ... ja chcem nieco ine ako klasicku skolu, ale najradsej by som v tejto oblasti vzdelavania ostala

riana12
16. nov 2010

@zuzanockamt a nejaka skola ineho typu na okoli nie je?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre