• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
16. nov 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt nablizku nic?
16. nov 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 mozno v ZA nieco je, ale kvoli malemu nechcem uz dochadzat a hlavne pokial je trasa MT - ZA stale v takom stave ako teraz ... to je otrasne cestovanie ... a kym bude ten tunel hotovy, tak pojdem aj do dochodku :sweat_smile:
16. nov 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt a sukromne centra, tam by si nemohla?
16. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 waaaw to naozaj aka si rychla supeeeer :grinning:
16. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta no ja som to uz vcera obzerala, ale ked som tu o tom tak pisala, tak som cez obed nabehla a kupila :grinning: :sweat_smile:
16. nov 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 jasneee urobila si si chutky to je dobre tak to treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedy sa mu v tom predvedies? :grinning:
16. nov 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta no o predvadzani praveze neviem... ci v nedelu alebo az potom... neviem :frowning2: asi bude totiz mat aj v sobotu poobednu, ci budem mat potom naladu v nedelu cestovat krizom-krazom, dokolecka 3 hodky... fuu, neviem... potom pondelok-streda cakam MS... na slucku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasne, ono sa da aj pockat, ved to oblecko neutecie, ale teraz je to take blbe s vikendom... :frowning2:
16. nov 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 neviem nad sukromnymi som zatial nerozmyslala, lebo ako som uz pisala, chcem nieco ine, nie klasiku a najlepsie nieco svoje
16. nov 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no na zaciatok aspon nieco, nech sa troska rodinny rozpocet pozviecha... a zatial teda sondovat, v com by si sa mohla uchytit...
16. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no ved MM teraz pracuje, tak sa ponahlat do prace nemusim a mozem sa rozhliadat :slight_smile:
16. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt vsak ono uz mozes aj teraz rozmyslat :slight_smile: a co by tak pripadalo do uvahy, ze by si mohla robit? konkretne?
16. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 hej chapem nooo ved ako hovoris to oblecko neutecie :sunglasses:
ja by som mala to moje tiez vytiahnut uz som ho na sebe dlhooo nemala :unamused:
16. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no len to co viem - oblast vzdelavania, ale nic konkretne zatial nemam
16. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta len ma troska trapi, ze ich v robote maju potrebu drzat aj cez vikend takto... v podstate ma 6-dnovy prac. tyzden a nedbaju im strcit aj 7 dni vkuse, ale to zas mlady zatial takto odmietol...
toto neznasam - vsade sa musia vsetci nahanat, aby nejake blbe normy posplnali... nemyslim teraz len na mladeho robotu, ale kolkokrat aj ja mam perno kvoli takymto trubkam v praci... :rolling_eyes:
16. nov 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta ale teraz som spokojna, ze kupene mam :sunglasses: este rozmyslam, ze mu este nic neukazem, necham si to na lepsiu prilezitost :sunglasses: :grinning:
16. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 tak to ano inak aj muz takto sem tam musel robit a vtedy sa s tym neda nic robit...a to je take o nervy obaja sme nervozny ze sa nevidime poriadne a on este viac lebo si ani nema kedy oddychnut...tak viem o com hovoris
16. nov 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 heeej to ano urob nejake prekvapko :grinning:
16. nov 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta no my to mame este o troska blbsie, ze nebyvame spolu, len cez vikendy mozeme byt spolu a ked ma rannu, tak to risknem a do prace dochadzam od nich...

uz mam aj jednu prilezitost premyslenu :sunglasses:
16. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt a to chces ucit ci to moze byt aj troska ine?
16. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 hej to ti verim...ale raz ked budete spolu byvat bude to lepsie...ci to este tak skoro nebude...? :unamused:
aj ja musim vymysliet nejake prekvapko chcelo by to trochu okorenit hii
16. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 kludne aj ucit, ale nie v klasickej skole ... no uvidime, co bude ... Jurko mi uz spi skoro 3 hodiny v satke :dizzy_face: ... a nic mu nevadi aj som vysavala, riady utierala, polievku som dala varit a on stale pekne spinka a v postielke by bol hore raz-dva
16. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jetta no skor to vyzera tak, ze este to tak skoro nebude :frowning2: je to o drzku... :frowning2: :angry:
@zuzanockamt vsak este mas nejaky cas na rozmyslenie :slight_smile: jeeej, tak to je dneska aky poslusny drobec :dizzy_face:
16. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to dnes v praci nenormalne vlecie....ja uz chcem ist domov :frowning2:
16. nov 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no poslusny pokial je v satke ... doobeda som nic pri nom neurobila, co som sa mu stale musela venovat, lebo kazdu chvilu mrncal
16. nov 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt jaaaj aj ja by som uz chcela mat take malinke zlate mrncadlo doma :dizzy_face:
16. nov 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt ale aspon vdaka bohu za satku... no nie? :wink:
16. nov 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no to ano, ked je to uz take drahe, aspon to poriadne vyuzijem :slight_smile:
16. nov 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt a mozno by si to vyuzila, aj keby to malo byt za 5 korun :slight_smile:
16. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!!! :slight_smile:
jaj mna dnes zasa tak na ... ten moj :angry: ako som bola spokojna, ze sa celkom rozhybal do roboty a ma aspon ake take plany, tak dnes zas hovoril inak a bola som nutena mu v zlosti, smutku napisat tie srdcervuce, dusu si vyliavajuce sms, po kt. sa neskor citim trapne, ze som si nedokazala udrzat nadhlad. jaj!a mam prave ovulku, tak mozno na to vplyvaju aj tie hormony...
16. nov 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok