Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
19. nov 2010

@zuzanockamt ja som videla minule len kusocek aj to som nejako velmi nevnimala... tak skusim dneska kuknut 😀 som zvedava 😀 😀

jetta
19. nov 2010

@riana12 idete do kina? a co budu davat? 🙂 aj ja by som uz isla.

@zuzanockamt ja tiez neverim vlastnym ociam ked to vidim, a to je na tom to vtipne 😝

katie1
19. nov 2010

@zuzanockamt no je pravda, ze kazde dieta je ine...my vsade chodime/jazdime aj s nasou havinou a je pravda, ze aj ona vzdy deti zabavila uz len svojim bytim – deti radi sleduju zvierata...

katie1
19. nov 2010

my sme si tiez minule nahrali jedneho farmara a sme sa narehotali, ale nenahralo sa nam to cele, tak dnes si to uz poriadne nastavime a kukneme cez vikend 😀

zuzanockamt
19. nov 2010

@jetta mne to pride hrozne ubohe, ako sa tam tie zenske dokazu strapnit a ponizit 😝

katie1
19. nov 2010

@zuzanockamt no to ano, to je jasne, ze tie zeny nemaju vsetkych pat pohromade. Ved ani to nie je normalne, aby sa tam spoznavali v spolocnosti dalsich zien... No ale treba to brat s nadhladom, je to tak preto, aby to ludia sledovali, ze ano 😀

riana12
19. nov 2010

@jetta idem s braskom na Ja, zloduch 3D 🙂

jetta
19. nov 2010

@zuzanockamt mne to pride cele smiesne...ale asi aj preto lebo som vyrastala od malicka v meste, chodila som aj ku starkej na dedinu ale nikdy som nemala nejaky vztah k sliepkam, k prasatu a celkovo k hydine ... a oni o tom tak vazne ropravaju vsetko tam beru vazne.. aj to mi je smiesne aky bol jeden nahnevany za to ze nestihol pokosit, tak sa tvaril ako keby sa mu svet zrutil... 😝 no sila

jetta
19. nov 2010

baby aj u vas je posilka taka draha? alebo len mne sa zda byt draha? 50eur na mesiac pernamentka?

jetta
19. nov 2010

@riana12 waaw to moze byt dobre, boze aj ja by som sla

riana12
19. nov 2010

@jetta no ked je to cely ich zivot, tak oni to inac beru... bo ked nestihne pokosit vtedy, ako to mal naplanovane, uz mu to bura ine plany, ci uz hydinu nachovat, kravy podojit, daco opravit... on by zase nevedel pochopit cloveka, co zije v meste... to mas dve odlisne skupiny...

a kebyze tam nedaju tie zvlastne povahy, ludia by to nepozerali, lebo by to bola nuda...

riana12
19. nov 2010

@jetta ja idem kvoli tomu, ze tam velmi chcel ist brasko, ja mu taketo vylety 3-4x do roka urobim, ideme do McDonaldu, kupime hracku od cesty, kino 🙂 ako aj inokedy ma mcdonald a hracku, ale ked ideme my dvaja, ma to ine caro 🙂

riana12
19. nov 2010

@jetta nechodim, tak neviem... 😅

katie1
19. nov 2010

@jetta tak ja zase tu lasku k zvieratam chapem, som sice z mesta, ale milujem vidiek. U babky som ,,za mlada" travila cas v chlievoch s prasiatkami, krmila a sledovala ich, kocikovala zajaciky, opatrovala kuriatka a spala s mackami na koberci...neraz ma nasli v psej bude 😀 . Ked dedko zabil k obedu zajaca, tak som plakala cely den za nim.

jetta
19. nov 2010

@riana12 a kolko rokov ma tvoj brat?
hej to ma spravdu ziju iny svet nez my...ja som ani nevedela ze farmar je normalne povolanie... no co dodat v niektorych veciach nemam vobec prehlad a to by som mohla mat...

jetta
19. nov 2010

@katie1 ja mam tiez rada zvieratka, no nie vsetky...teda nie ze nemam rada hydinu alebo tak to by som klamala...ale zas nemam potrebu starat sa o sliepky... zvieratka mam aj ja,, mam psika a kocura a to mi zatial staci, vlastne aj rybicky mame 🙂

riana12
19. nov 2010

@jetta 8 ma 🙂

zuzanockamt
19. nov 2010

no maly sa najedol a ideme do ulic 🙂 ... dnes po dlhom case na kociku, to bude zase "zazitok" sa trepat po tych chodnikoch, no ale co uz ... ale uz som objednala zimnu ochrannu kapsu na satku, tak snad do nejakeho tyzdna dorazi 😝

riana12
19. nov 2010

@zuzanockamt ako vyzera taka kapsicka? hodis sem nejaky obrazok? dakujem 😉

jetta
19. nov 2010

@riana12 tak to je este maly 😀 tak ten sa musi tesit ze ma taku dobru sestru 🙂

riana12
19. nov 2010

@jetta musela by si sa jeho opytat 😀 este mam druheho brata, 17r., minule mi na FB napisal komentar na otazku "aky je tvoj najkrajsi zazitok so mnou?" - "staci mi, ze s tebou byvam" 😀 😅

zuzanockamt
19. nov 2010

@riana12 vyzera to takto

riana12
19. nov 2010

@zuzanockamt fiiiha 😕 aj ty budes mat daco podobne? pozeram, ze to ma ake sikovne vacusky na ruky 🙂

zuzanockamt
19. nov 2010

@riana12 mala by som mat presne tuto farbu, tak som zvedava, co to bude za cudo 😀

riana12
19. nov 2010

@zuzanockamt potom poreferuj 😉

jetta
19. nov 2010

@riana12 😀 😀 sranda

@zuzanockamt ten fusak ci satka neviem ako sa to vola vyzera perfektne ! som zvedava co na to povies ked to pride

katie1
19. nov 2010

@zuzanockamt waw tie vacky 😉 Fakt super.

riana12
19. nov 2010

@jetta tipujem, ze neskor aj ten mladsi nieco take zosmoli 😀 a ty ako a surodenci/surodenec? ako si na tom?

jetta
19. nov 2010

@riana12 ja mam sestru ale starsiu 🙂 nie som s nou ale casto nezije tu na slovensku 😒 no piseme si vkuse spolu

riana12
19. nov 2010

@jetta a zostala tam v zahranici byvat natrvalo? ci je to zatial nieco docasne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre