• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
a kde na SVK?
ved si vravela že manžel nechce sa vratiť?
29. máj 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, ze na slovensku :grinning: ... alebo v cechach ... on sa chce vratit len vtedy,ked budeme mat zarobene na byt ... co je pri momentalnej situacii tak za 200 rokov
29. máj 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada :grinning:
29. máj 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko zuzanockamt, my ked sme boli na brigade pocas studia cez leto v Skotsku, tak sme robili v sklade, len vtedy aj ten kurz bol lepsi... Teraz uz to zahranicie nie je az taka slava ako niekedy. Dost sme sa namakali, zo zaciatku 12-ky 6 dni v tyzdni, az mi bolo do placu, ale potom prisli dalsi Slovaci a bolo nas uz vela a potom zas zrazu nebolo roboty, tak niektori robili len 3 dni v tyzdni, co teda bolo o nicom, akurat tak na ubytko a stravu.
29. máj 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supolienka ... no u nas je to tak ako pises ... robime podla toho, kolko je roboty, lebo tiez je tu vela slovakov, ale najmä poliakov
29. máj 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ... mas krasnucky albumcek na mojasvadba ... uplne nadherne vecicky tam mas ... joj by som sa vydavala kazdy rok ... kvoli tym veciam :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som nova a tiez sa asi mozem zaradit medzi buduce snazilky ked sa chceme snazilkovat na jesen? :slight_smile: vdaka za prijatie :grinning:
29. máj 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka25 vitaj ... jasne, ze sa mozes zaradit ... ja este nemam ani termin, kedy sa zacneme snazit ... a tiez som sa zaradila :grinning: :wink:
29. máj 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to nie sme sami čo im je vlastne jedno kedy sa to stane :wink:
29. máj 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my este nesnazilkujeme vobec, ale kedze tu ina tema pre mna nie je ... :wink:
29. máj 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka ... mne to tak celkom jedno nie je ... keby sa to stalo teraz bolo by to dost zlozite, ale potesilo by :dizzy_face:
29. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supolienka nic si z toho nerob aj my sa len chystame pracovat na nasom potomkovi ale ked tu ostane niekolko báb tehodných asi neodolam :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supolienka ... veru ani pre mna ... vsade uz riesia aktivne snazenie alebo tehulkovanie :wink:
29. máj 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj keby sa to dalo takto jednoducho naplanovat ... chcem babo, tak podme na to, ale ked tolko inych veci este treba brat do uvahy :unamused:
29. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a supolienka tak zalozme novu temu no nie ?
29. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalozme :grinning: ... a nazov? hm?
29. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ozaj tv chces babo tento rok?
29. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela aj hned, ale bohuzial okolnosti nedovolia ... takze tento rok urcite nebude a pocitam tak este max. 5 rokov :unamused: ... tazko povedat
29. máj 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco nie ste este zobraty? alebo studujes? :slight_smile: napis
29. máj 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zobrati sme uz rok, ale to nie je predsa podmienka, nestudujem, ale momentalne sme v zahranici a potrebujeme poriesit byvanie a nejaku robotu doma a potom hadam aj babo pride
29. máj 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj tak uz chapem som zvedavec :slight_smile: co tak si zarobte vela koruniek ved byvanie je dolezite :dizzy_face:
29. máj 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to bolo take jednoduche si zarobit, ale zatial iba same problemy ... no skoda reci
29. máj 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi... dakujem za pochvalu albumu :slight_smile: a co vy babky zabky xete novu temu zakladat? xete nas tu nechat same :frowning2: inak zdravim supolienku aj kvetku.... a prajem skore babatkovanie.... ja sa chystam babatkovat tak za dva roky... teraz s priatelom koncime skolu... takze sa vybavuje byvanie a robota a tak... a potom hadam aj svadba a babatenko...
30. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, aj ja sa pridavam k vam, ak mozem :slight_smile:
este nesnazilkujeme, ale radi by sme zacali niekedy v juli...no taky je predpoklad, ale uz to posuvame pomerne dlho...v kazdom pripade by sme chceli tento rok na vianoce byt uz traja - samozrejme s babom v brusku :grinning:
30. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa k vam pridat ? :confused: tiez nepatrim medzi snazilky, aj ked by som to uz mozno brala :sweat_smile: ale koncim skolu, riesime byvanie, nie sme zobrati ..
30. máj 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute, same nove tvare sme tu /ze tvare, vsetky mame akesi rovnake vlasy a ruzovkastu plet :grinning: /
nase snazilkovanie vidim tiez o take 3 roky, mozno aj viac, klasika, praca /aj ked pracujeme obaja uz 2 roky/ a hlavne byvanie, teraz sme kupili jednoizbak, tak babatku by bolo asi tesno. A v BA babo vychovavat asi nechceme.
30. máj 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supolineka ani ja by som nevedela byvat v takom velmi meste ale vsetko je o zvyku :angry:
30. máj 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocice... fuu,ale vas tu je a veru akoby vas jedna mater mala :grinning:
hviezdicka... ta ty si na tom ako jaaa :wink:
a kocky, si daco vyplnte do toho pasu.... si este pomyslim, ze ste dajake spionky :sunglasses:
30. máj 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste baby to este spite??? :unamused:
31. máj 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*aknellita, ahoj a v com konkretne si myslela ze sme na tom rovnako ? tiez este študujes, alebo riesite byvanie? :wink: alebo vsetko dokopy :grinning:
31. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok