• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@jetta jasne, ked clovek nevie, o co ide, boji sa...
24. nov 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spinim teraz od poslednej MS kazdy den, ale to preto, ze som zacala s HAK
24. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt a teraz si uz vlastne kolky den od tej prvej MS, uz stracam prehlad :sweat_smile: :sweat_smile:
24. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 teraz som 17 DC ... mala som ist k dokine, ked dostanem prvu MS, ale pojdem az po tej dalsej, lebo ked spinim, tak nechcem ist, aby neboli nahodou skreslene vysledky cyto
24. nov 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no to leti, uz 17DC :slight_smile:

inac, ja som mala raz cyto 2 dni po skonceni MS (neskor som zistila, ze tak skoro by sa nemalo, ale ked doki cusal, nech sa paci :sweat_smile:) a druhy raz, ked som to tak silnejsie spinila 3 tyzdne vkuse (ale to bolo skor diagnosticke, nie normalne preventivne) a vyslo to ok...
24. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dneska ako rychlovečera bude kuracie masko obalene v kukuricnych lupienkoch, som zvedavá, čo mi na to potom mladý povie na to :slight_smile:
24. nov 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee :slight_smile:
24. nov 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 Ahojky :slight_smile: Zajtra mame meninky :sunglasses:
24. nov 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ano??? No vidis... to bude super dnik co...... budeš nejak oslavovat???
24. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 zajtra nie, dame to na vikend. Moji chalani maju 5 dni po mne tiez meniny a tak si v nedelu urobime pecenu kacicu s loksami a pozveme jeho maminu a na dalsi vikend k mojej mamine na vepro-knedlo-zelo :slight_smile: A Ty?
24. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Katkam dneska prajem vsetko len a len to najlepsie! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 Dakujem velmi pekne :wink:
25. nov 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 :wink:

ako sa dneska mas? nejake speci plany nie su? :slight_smile:
25. nov 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 jaj moja, ani sa nepytaj, docela speci to dnes zacalo... Ale uz je dobre. Vies, co som minule spominala, ze sa mi pokazilo to auto, tak sa potom nejakym sposobom same ,,opravilo", no a dnes rano si idem spokojne do roboty a zas mu zasibalo :angry: No nic, pojde do servisu, nic sa neda robit. Drahy dosiel asi o 3:15h z nocnej, bolo mi ho luto budit a tak som si teda po 3 rokoch vyskusala jazdu busom. Musela som ist 2 autobusmi a 1 trolejbusom a trvalo to od 6:45h do 7:45h :confused: Z roboty mi uz volali, co je so mnou, lebo su zvyknuti, ze chodim okolo 7h :grinning:. Takze som vymrznuta, soplava, kaslava, ale som tu, pijem kavicku, tak uz je dobre :sweat_smile:
25. nov 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 A Ty ako, sla si od mladeho do roboty?
25. nov 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 no teda... ja cestujem z domu do prace hodku, a to mam cca 45km :sweat_smile: tento tyzden som u mladeho, ale kazdy den dochadzam :slight_smile: celkom pohoda... najskor cesta busom do Blavy, to mam hodinku a potom cca 15-20min este MHD-ckou, co tiez nie je najhorsie :slight_smile:
25. nov 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no ved ano, prave preto ma to nastvalo, lebo sme v BA a trvalo to rovnako :angry:
Autom to mam za 10-15min. Prave mi volala mamina, blahozelala mi k meninam a zaroven mi povedala, ze sa vcera v tej mojej hodine narodenia do toho horoskopu sekla o hodinu :grinning: . Takze plati to povodne cislo...no rodinka uzasnych sme fakt :grinning:
25. nov 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ja si kolkokrat celkom rada pomyslim, ze sice byvam od BA dalej, ale cesta do/z prace mi trva takmer rovnako ako mojim kolegom :sweat_smile: tie zapchy tuna daju zabrat...

no pekne, pekne, vy ste sikovnici :grinning: :grinning:
25. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 Mas pravdu, trva to rovnako.
Moja mamina je vtipalek to ano. Este mi k tomu s kludom anglicana povie, ze ako si ma pamatat co bolo pred 27 rokmi :grinning: (zo srandy samozrejme)
25. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 no aspon sa doma nenudite :grinning: :wink:
25. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, ake mate plany na vikend?
25. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, ake mate plany na vikend?
25. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
25. nov 2010 o 09:38 • vejkasmejka8
@katie1 ja neviem, aky bude vikend... dneska mi ma mama dat vediet, ci pojdeme babke zablahozelat k meninam... to uz by som potom zajtra sla z prace rovno domov... a potom neviem, ci sa mi podari byt s mladym cez vikend... :unamused: ked nie, tak len doma budem trcat...
25. nov 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj kamaratka "MS" prisla, "tesim sa" :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 Ahooj aj ja ďakujeeeem :slight_smile:
Ako sa mas???? Ja dnes v práci kopec roboty, lebo zajtra mam dovolenku, samé gratulacie, trosku som pobehala po meste a urobila som si radosť, kupila som si riflíky a pulovrík :slight_smile: a teraz cakam navštevu, príde ku mne sesterka s pol ročným babenkom.....juchuuuu :grinning:
25. nov 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 u na stale MS nechodí a nechodí..... to je do plaču :frowning2:
25. nov 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 jeej, urobila si si radost k meninkam tym nakupom? :slight_smile:
no ja to mam este s MS nejake divne... silne bolesti, nestacili mi ani dva ibiky, ledva som to pred odchodom z prace predychala a cela nervozna cestovala, ze mi urcite tampon a vlozka stacit nebudu a ono prd... horkotazko bol tampon "poznaceny" :unamused: nejako pomalicky sa to rozbieha... :fearful:
25. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc, babulky :slight_smile:
idem si lahnut, kukneme s mladym film a spinkat ideme :slight_smile:
25. nov 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, ako sa mame dnes? Moj drahy o 3 v noci priniesol z nocnej McDonalda! Na tu vonu som sa hned prebrala, lakal ma nech si dam s nim... No mala som co robit, aby som tomu o tom case odolala! Tak on si veselo tlacil a ja som slintala...ale vydrzala som :wink: Nechal mi teda a rano som mala bohate ranajky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok