• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@katie1 wooow, uz prvy sneh? :confused: ja som vstala pred stvrthodinkou, ale von som este nepozerala, este som zahrabana viac-menej v posteli... iba akurat co som si muselapustit klimu, troska nech sa mi tu vykuri... mam tu zimu ako v psinci :angry: a pc a tv zapla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. nov 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas uz od vcera v kuse snezi :/ a vsetko uz je biele a est estale pada husty sneh :frowning2:
27. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka nestras... pozeram ze si od ZA... ja idem vo stvrtok do ZA, to uz aby som si zimne cizmicky chystala :fearful:
27. nov 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka citam status - tie bolesti v podbrusku su teraz v tomto skorom tehu stadiu normalne, maternica sa pripravuje, aby mohla spolu s babatkom rast :wink:
27. nov 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 noo to je jasne...my sme uz sane vytiahli :slight_smile:
uvidime co nam povie pan doktor v pondelok
27. nov 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no a je aj v ZA tolko toho snehu? ci ty byvas o nieco dalej? neboj, vsetko bude isto v poriadku a uz sa tak skoro k dokimu chystas :confused:
27. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 ja byvam kusok do Ziliny nejakych 15minut takze je to aj v Ziline take :slight_smile: noo ved uz ten gestacny vacok by mal vidiet...kamosla bola u dokyho v 4+2tt a povedal ze ma prist za tyzden..tak som zvedava
27. nov 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka no len ty si podla MS v troska vyssom tyzdni, mala by si potom dokiho upozornit, ze si mala neskor ovulku, aby nahodou neplasil, ze sa mu nieco nezda...
27. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no ja viem ze mi to teraz nejak blbo vyslo...no spomeniem mu :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no ved ja cakam ze ma len objedna za nejake dva tyzdne..nechcem mu volat, radsej skocim osobne a popytam sa vsetko co potrebeujem :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka gratulujem k mimcu :astonished:
27. nov 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 est enemam k comu..sice testy pozitivne a mrcha nikde ale peste to nemam potvrdene dokym :unamused:
27. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka pozitivny testik po meskani MS = mimco :astonished: :wink:
Opatrujte sa
27. nov 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak ale to mozes radsej doma byt, len si zavolaj sestricke, nech ti da termin... ak ta doki nebude prezerat, vysetrovat, naco tam pojdes?
27. nov 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tie bolesti su normalne teraz na zaciatku a je este velmi skoro, mozno ti lekar spravi sono, ale oni väcsinou objednavaju az vtedy, ked uz bude vidno aj srdiecko, takze az okolo 8tt ... ja som sa tiez vytesovala a isla veeeelmi zavcasu a musela som cakat 2 tyzdne na sono :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 radsej veci vybavujem osobne a nie po telefone :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no ved ja viem ze ma nebude este vysetrovat ale dufam ze na Vianoce uz budem mat obrazok malickeho..chceme ho dat pod stromcek :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak ako chces
27. nov 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka tak do Vianoc uz budes mat nejake sono urcite ... ale to bude len machulka :slight_smile: .... ako dlho ste sa snazili? ... ci sa podarilo raz - dva?
27. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no staci aj machulka, hlavne ze bude :slight_smile: my sme sa snazili asi 5.mesiacov ale posledne dva tak intenzivnejsie :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka juj, tak to pekne rychlo :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt nooo to ano :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt rychlo? :confused: Vy ste sa kolko snazili? Ja si stale myslim, ze budem tehu na prvy sup...tak dufam, ze este nebudem plakat z tolkeho optimizmu :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 tak moze byt aj na prvy sup :grinning: ... u nas to bolo 17 mesiacov :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 ja ked som vysadila HAK a prva MS ani po 30 DC nechodila, tak som sa uz vytesovala, ze to vyslo na prvykrat a MS prisla na 34 DC :grinning: ... to uz bolo ale daaaavno :grinning: ... to sme boli este v UK
27. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no ked nebudem brat HAK tak budem testovat asi az tyzden-dva po 30DC, aby som v lekarni nenechala vyplatu :grinning: Aj tak to skor moc nie je vidiet (podla toho co tu na MK vo fotoblogoch sledujem)... Ja som si uz par krat dala pauzu v HAK a dostala som vzdy normalne - medzi 28-32DC, tak ako aj pred uzivanim HAK. Inak ,,pojem DC" som sa naucila az tu na konikovi :grinning: Nikdy som MS takto podrobne neriesila, proste som mala (pred uzivanim HAK) kazdy mesiac v kalendariku v kruzku ten isty den v mesiaci a tak som aj vzdy dostala 2 dni hore dole kazdy mesiac...
27. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie tan isty den v mesiaci, ale den poslednej MS :grinning:
27. nov 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katie1 no ked vydrzis tak dlho cakat s testovanim :grinning: ... ja som ku koncu testovala vzdy pred MS a dve ciarky mi ukazal na 12 dpo :slight_smile: - 2 - 3 dni pred MS
27. nov 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok