Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
27. nov 2010

@katie1 wooow, uz prvy sneh? 😕 ja som vstala pred stvrthodinkou, ale von som este nepozerala, este som zahrabana viac-menej v posteli... iba akurat co som si muselapustit klimu, troska nech sa mi tu vykuri... mam tu zimu ako v psinci 😠 a pc a tv zapla 😅 😅 😅

solinkarka
27. nov 2010

U nas uz od vcera v kuse snezi :/ a vsetko uz je biele a est estale pada husty sneh ☹

riana12
27. nov 2010

@solinkarka nestras... pozeram ze si od ZA... ja idem vo stvrtok do ZA, to uz aby som si zimne cizmicky chystala 😨

riana12
27. nov 2010

@solinkarka citam status - tie bolesti v podbrusku su teraz v tomto skorom tehu stadiu normalne, maternica sa pripravuje, aby mohla spolu s babatkom rast 😉

solinkarka
27. nov 2010

@riana12 noo to je jasne...my sme uz sane vytiahli 🙂
uvidime co nam povie pan doktor v pondelok

riana12
27. nov 2010

@solinkarka no a je aj v ZA tolko toho snehu? ci ty byvas o nieco dalej? neboj, vsetko bude isto v poriadku a uz sa tak skoro k dokimu chystas 😕

solinkarka
27. nov 2010

@riana12 ja byvam kusok do Ziliny nejakych 15minut takze je to aj v Ziline take 🙂 noo ved uz ten gestacny vacok by mal vidiet...kamosla bola u dokyho v 4+2tt a povedal ze ma prist za tyzden..tak som zvedava

riana12
27. nov 2010

@solinkarka no len ty si podla MS v troska vyssom tyzdni, mala by si potom dokiho upozornit, ze si mala neskor ovulku, aby nahodou neplasil, ze sa mu nieco nezda...

solinkarka
27. nov 2010

@riana12 no ja viem ze mi to teraz nejak blbo vyslo...no spomeniem mu 🙂

riana12
27. nov 2010

@solinkarka 😉

solinkarka
27. nov 2010

@riana12 no ved ja cakam ze ma len objedna za nejake dva tyzdne..nechcem mu volat, radsej skocim osobne a popytam sa vsetko co potrebeujem 🙂

katie1
27. nov 2010

@solinkarka gratulujem k mimcu 😲

solinkarka
27. nov 2010

@katie1 est enemam k comu..sice testy pozitivne a mrcha nikde ale peste to nemam potvrdene dokym 😒

katie1
27. nov 2010

@solinkarka pozitivny testik po meskani MS = mimco 😲 😉
Opatrujte sa

riana12
27. nov 2010

@solinkarka tak ale to mozes radsej doma byt, len si zavolaj sestricke, nech ti da termin... ak ta doki nebude prezerat, vysetrovat, naco tam pojdes?

zuzanockamt
27. nov 2010

@solinkarka tie bolesti su normalne teraz na zaciatku a je este velmi skoro, mozno ti lekar spravi sono, ale oni väcsinou objednavaju az vtedy, ked uz bude vidno aj srdiecko, takze az okolo 8tt ... ja som sa tiez vytesovala a isla veeeelmi zavcasu a musela som cakat 2 tyzdne na sono 😝

solinkarka
27. nov 2010

@katie1 dakujem 🙂

solinkarka
27. nov 2010

@riana12 radsej veci vybavujem osobne a nie po telefone 🙂

solinkarka
27. nov 2010

@zuzanockamt no ved ja viem ze ma nebude este vysetrovat ale dufam ze na Vianoce uz budem mat obrazok malickeho..chceme ho dat pod stromcek 🙂

riana12
27. nov 2010

@solinkarka tak ako chces

zuzanockamt
27. nov 2010

@solinkarka tak do Vianoc uz budes mat nejake sono urcite ... ale to bude len machulka 🙂 .... ako dlho ste sa snazili? ... ci sa podarilo raz - dva?

solinkarka
27. nov 2010

@zuzanockamt no staci aj machulka, hlavne ze bude 🙂 my sme sa snazili asi 5.mesiacov ale posledne dva tak intenzivnejsie 🙂

zuzanockamt
27. nov 2010

@solinkarka juj, tak to pekne rychlo 🙂

solinkarka
27. nov 2010

@zuzanockamt nooo to ano 🙂

katie1
27. nov 2010

@zuzanockamt rychlo? 😕 Vy ste sa kolko snazili? Ja si stale myslim, ze budem tehu na prvy sup...tak dufam, ze este nebudem plakat z tolkeho optimizmu 🙂

zuzanockamt
27. nov 2010

@katie1 tak moze byt aj na prvy sup 😀 ... u nas to bolo 17 mesiacov 🙂

zuzanockamt
27. nov 2010

@katie1 ja ked som vysadila HAK a prva MS ani po 30 DC nechodila, tak som sa uz vytesovala, ze to vyslo na prvykrat a MS prisla na 34 DC 😀 ... to uz bolo ale daaaavno 😀 ... to sme boli este v UK

katie1
27. nov 2010

@zuzanockamt no ked nebudem brat HAK tak budem testovat asi az tyzden-dva po 30DC, aby som v lekarni nenechala vyplatu 😀 Aj tak to skor moc nie je vidiet (podla toho co tu na MK vo fotoblogoch sledujem)... Ja som si uz par krat dala pauzu v HAK a dostala som vzdy normalne - medzi 28-32DC, tak ako aj pred uzivanim HAK. Inak ,,pojem DC" som sa naucila az tu na konikovi 😀 Nikdy som MS takto podrobne neriesila, proste som mala (pred uzivanim HAK) kazdy mesiac v kalendariku v kruzku ten isty den v mesiaci a tak som aj vzdy dostala 2 dni hore dole kazdy mesiac...

katie1
27. nov 2010

teda nie tan isty den v mesiaci, ale den poslednej MS 😀

zuzanockamt
27. nov 2010

@katie1 no ked vydrzis tak dlho cakat s testovanim 😀 ... ja som ku koncu testovala vzdy pred MS a dve ciarky mi ukazal na 12 dpo 🙂 - 2 - 3 dni pred MS

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre