Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
1. dec 2010

@mishuu ahooj 😀 ako sa mas? dnes je riadna zima, ale uz to takto asi bude stale 🙂
uz mame december, a coskoro novy rok 🙂 🙂
inak chodim do toho fitka, no neviem ci fitko je to slender poznas to? 🙂

mishuu
1. dec 2010

@jetta sniežik by som už brala, ja mám rada zimu, ale musí byť zasnežená a Vianoce...ako malé decko sa na ne teším... 🙂

kde je to fitko? Čo je slender - nepoznám ? 😅

riana12
1. dec 2010

@mishuu
@jetta

ahojte, no ja praca a vecer ucenie... nuda, cista nuda... uz nech je aspon piatok, uz budem fajnovo vikendovo naladena a konecne, dufam, nebudem nervozna... 🙂

zuzanockamt
1. dec 2010

@mishuu no vybava je teda dost draha, ked mas vsetko nove kupovat 😝 ... ale treba mat nasetrene cosi viac aj do rezervy, lebo nikdy nevies, co sa vyskytne ... ja som teraz nedavno za jedno ockovanie dala 110€ 😝

mishuu
1. dec 2010

@zuzanockamt nooo veru riadne si vysolila 😝 myslím aj na to, veď už od septembra odkladám a budem aj celý budúci rok, ak to okolnosti dovolia 🙂 čím viac tým lepšie 😝

mishuu
1. dec 2010

@riana12 pevné nervy prajem do piatku 😝 🙂 neboj uletí to

zuzanockamt
1. dec 2010

@mishuu no veru cim viac tym lepsie ... a potom len dufat, ze pocas tehu nebudes musiet byt PN a ked sa male narodi tak zase dufat, ze budes co najdlhsie kojit, lebo aj UM ide pekne do penazi ... tych 60 - 70€ mesacne

jetta
1. dec 2010

@mishuu je to kusok od stareho kina / slovan centrum krasy to je, ide sa hore schodmi.
strasne sa mi to tam lubi, lebo je tam super atmosfera a aj baby, ale max nas tam moze byt vzdy sedem.

jetta
1. dec 2010

@zuzanockamt tak to umele mlieko je ozaj riadne drahe...

riana12
1. dec 2010

@mishuu vsak uvidime, snazim sa nemysliet... 🙂 chcem byt co najkludnejsia, kym sa to da...

inak, tu nam chumeliiiiiiiiiiiiiiiii 😕

mishuu
1. dec 2010

@jetta to je teda blízko mňa (teda mojej robotky) 🙂 ale netušila som, že tu niečo také je v blízkosti...

mishuu
1. dec 2010

@riana12 pokoj a rozvahu 😉
u nás je zamračené, obloha biela, ale zatiaľ z nej nič nepadá...dúfam, že bude snežiť ešte dnes 🙂

riana12
1. dec 2010

@mishuu pokoj hej, ale s rozvahou tazko... ale to je jedno, nejak snad uz len bude... a uz na to mysliet nechcem 🙂

jetta
1. dec 2010

@mishuu noo ja som tam bola zatial len 3krat, ale paci sa mi tam. je to dobre aj na odreagovanie, lebo sa tam velmi nenamakam, je to tak uvolnujuce 🙂

katie1
1. dec 2010

Caute babulky, ale ste toho popisali za posledne 3 dni 😉. V robotke mame riadny frmol, tak Vas stacim iba ako tak citat. Ale to najhorsie uz je za mnou.
Pocasicko zasnezene...riadne husto u nas snezi.
Vidim, ze je rec o setreni...aj ja setrim - z kazdej vyplaty urcitu ciastku a aj vsetky odmeny davam na knizku. Treba, treba.
Na Silvestra co planujete?
My mame na Silvestra nanutenu dovolenku cela firma, tak ma to aj potesilo, lebo som aj rozmyslala, ze si ju vezmem.

riana12
1. dec 2010

@katie1 ahoj, veru, husto tu snehuje... za hodinku urcite vyse centi napadlo, ak nie viac... 😨
Silvester? uvidime... bude to najpravdepodobnejsie u mladeho... ale ci budeme vtedy doma, neviem... ja uz dovolenku nemam, iba ak by mi veduca dala potajme neoficialne volno...

katie1
1. dec 2010

@riana12 moj drahy robi este stale na letnych gumach (ma objednane zimne, ale niekde ta objednavka viazne 😔 ), kazdu polhodinu mu vyvolavam ci je OK, lebo dnes sa drzi uz aj na cestach sneh... Ani za toho frasa ho nemozem nahovorit, nech ide domov 🙄 Chce pockat kym skoncim ja v robote. Dufam, ze aspon na nocnu sa vykasle!

riana12
1. dec 2010

@katie1 a ty kedy koncis? klasika o pol piatej, ci?

katie1
1. dec 2010

@riana12 nie nie, my mame pohyblivu pracovnu dobu, ale byvam zvycajne od cca 7:00 do 15:30, aby mi nechybali hodiny a nemusela som si nadrabat. Dnes ale mozno vypadnem skor nech uz nejazdi...

riana12
1. dec 2010

@katie1 pohybliva je fajn, mam ju tiez... 🙂

mishuu
1. dec 2010

@katie1 my ideme na Silvestra na chatu ku kamarátovi, bude nás asi 15...bude žúrka 😀 😝
vždy niekam chodíme s kamarátmi, papučkový Silvester sme ešte nemali, ale na to bude čas keď budeme traja 😉

zuzanockamt
1. dec 2010

mne ide Silvester na nervy a nikdy som ho neriesila a chvalabohu ani MM nie ... my sme nikde za celych sedem rokov neboli zurovat a oslavovat ... pekne sme si doobeda navarili, potom sme isli na bezky alebo na jazero korculovat alebo len tak na prechadzku a vecer sme sa najedli a kukali telku ... neznasam take prvoplanove zabavy, ze sa musim bavit, lebo je v kalendari nejaky datum 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
1. dec 2010

@zuzanockamt ja tiez nemusim take chatovacky, ze sa musi blbnut, opijat... sice som 3 chatove Silvestre mala, ale nebolo to podla mojho gusta...
ten posledny bol uplne pohodovy, u mladeho doma, stavili sme sa u jeho kamarata, hrali sme stolne hry, mrkli telku, debatovali... taka viac-menej domaca pohodicka 🙂

katie1
1. dec 2010

@zuzanockamt to akoby som pocula moju maminu 😀 - tiez jej leze Silvester na nervy... Vzdy zostavala doma, isla spat normalne ako ine dni, o polnoci ju to prebralo, utisila nase zvierata a po polhodinke (po trieskani) pokracovala v spanku dalej 😀
Ja som zazila rozne druhy Silvestrov a mam rada aj-aj. Aj zurky v baroch, aj chaty, aj navstevy doma... 😅 Minuly rok sme ho stravili pre zmenu u mojej maminy a hadzali sme deckam delobuchy z balkona (mamina si to aj celkom uzila 😀).
Po ulozeni deti sme vybehli na jednu rozbehnutu zurku, ale to uz bolo take onicom (kedze bola uz rozbehnuta).
Tento rok asi tiez nieco aj s deckami vymyslime, lebo uz si to vedia uzit aj oni...tak nech maju radost.

zaira1407
1. dec 2010

ahojte babenky 🙂
ako sa mate ? chystate sa na Vianoce ? Ježiškovi ste pisali ? 😉
Ja uz som poslala list , potrebujem USB kluc novy .....
@riana12 - co 23 ? narodky ? 🙂
no ocakavam mršku ...teda vcera mala prist ale ja zvyknem mat tak 30 dni a uz citim ze sa nieco robi ....ale nevem co lebo prsia mam ako kamen 🙄 ,ale tak inak ...take ako hrudky 😝 -uvidime ....
aj ste pisali co chcete alebo kupujete na jeziska ? dajte nejake napady ,,,, 😀

zuzanockamt
1. dec 2010

@zaira1407 ja uz mam vymyslene co chcem pod stromcek a aj pre MM uz viem ... mala by som pomaly aj objednat, aby to prislo ... ale ja som najkrajsi vianocny darcek dostala vlani na vianoce 😵 😵 😵

riana12
1. dec 2010

@zaira1407 co mas namysli tym "23? narodky?" 😕

katie1
1. dec 2010

@riana12 podla mna myslela to odpocitavanie co mas v profile 😅

zaira1407
1. dec 2010

@zuzanockamt a aky ? pozitivny testik ? ...no mozno aj u nas bude 😕

katrenka111
1. dec 2010

caute babule...ako??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre