Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katie1
4. dec 2010

@katrenka111 uz si na tie bolesti po takom dlhom case aj zabudla coo 😀 Ja mavam tiez bolesti - pred zacatim a prve dni - niekedy musim supnut aj ibik, lebo sa to neda vydrzat. Tak vitaj v menstruacnom svete 😅

riana12
4. dec 2010

@katrenka111 woooooow, supeeeeeeeer, gratulujem k MS 😵 to je dobre znamenie, ze ti prisla 😵 prvy krok mas za sebou 🙂

katrenka111
4. dec 2010

@katie1 he hee díky, len nemôžem tomu uveriť... všetkému.... kedže lekári mi tvrdili že čo musim este podstupit a tak a že ovuláciu mam uplne zastavenu, take niečo ako menopauza, neplodnosť a nakoniec sa stal asi zázrak.....aj draheho som hned rano zobudila natešená.... 🙂

katrenka111
4. dec 2010

@riana12 No to heeej dufam že nebude baby, kedže sme si s drajhým už absolutne nedávali pozor..... 🙂 Ale to určite nieee, ja som už konečne žena.....juchuuuu 🙂 Som ši-ši co že sa teším z MS..... 😀

riana12
4. dec 2010

@katrenka111 no keby si ma videla, aka som bola natesena, ked som videla tvoj prispevok a ze ti rano prisla MS... 😅

katrenka111
4. dec 2010

@riana12 jeeeej si zlatááá, ved ty vies všetko co a ako bolo povedané lekármi a ake komplikovane a nakoniec asi ani nemali pravdu....

riana12
4. dec 2010

@katrenka111 doktori nevedia vsetko, naviac, netusis, co vsetko na to telo vplyva, vela v tom hra psychika... a mozno sa to len tak z nicoho nic same upravilo 😅

katrenka111
4. dec 2010

@riana12 No je to zvláštne aj s tými lekármi.....No to teda dufam že už bude chodiť pravidelne.....
A inak ako výkendujes????

riana12
4. dec 2010

@katrenka111 no snad sa ti to uz takto upravi pekne aj samo, bez zasahu doktorov... a este vitaminy atd. uzivas?
prave som doumyvala riad, idem rychle vlasy umyt... a dalej sa uvidi 🙂

a ty ako? 🙂

katrenka111
4. dec 2010

@riana12 No dufajme.... vitamíniky ano jasneee este užívam všeliaké....plus vela ovocia, zeleninky....
My sme boli u znamych a teraz sme sa vratili z prechadzky a ideme vegetiť, papučkovať, telku kukať a ťuťuškať sa 🙂

riana12
5. dec 2010

@katrenka111 tak mozno vitaminky pomaly zacinaju zaberat 🙂

ja som si vcera vecer jeden uzasny mininotebook vyhliadla... tak dufam, ze ho este par dni budu mat, kym si ho kupit pojdem 😅

katrenka111
5. dec 2010

@riana12 ahoooj.... ako trávime nedelu??? My dnes domka, piekli sme pagáčiky a oddychujeme.....No veru možno aj tie zabrali.... 🙂

dayanka
5. dec 2010

ahojte dievcata, ja sa pridavam, ak smiem 😉 😉 tiez som buduca snazilka..teda mam pred sebou svadbu a potom by som chcela miminecko. Vy planujete kedy? 🙂

riana12
6. dec 2010

ahojte
@katrenka111 no vcera sme si poobede mrkli filmik, potom me do vecera u mladeho sestry boli a potom uz bolo aj spat ist treba 🙂

@dayanka ahoj, vitaj u nas 🙂 a svadba ta kedy caka? hned po nej zacnete na babatku pracovat?

katrenka111
6. dec 2010

ahojteeee
@dayanka pekne vítam.... 🙂

riana12
6. dec 2010

@katrenka111 no konecne sa tu za cely den niekto zjavil 😵

katrenka111
6. dec 2010

@riana12 no bola som v práci, bolo vela robotky tak sa nedalo ani na net ist..... Ako sa mas??? Mikulas už chodil???? 😀

riana12
6. dec 2010

@katrenka111 celkom dobre, este chvilocku budem na nete a utekam sa ucit... 😝
a netusim, ci aj mne Mikulas daco priniesol 😅 ale ukradla som braskovi pred chvilou kinder pingui, tak asi nedostanem potom nic, asi mi da cert uhlik 😅 😀 😀 😀

a ty ako? 🙂

katrenka111
6. dec 2010

@riana12 no u nas chodil už včera..... aj dnes v praci.... ja idem cvičiť trosku.....tak zatial... tak príjemne učenie......

riana12
6. dec 2010

@katrenka111 ja som ale doma nebola cez vikend, tak neviem, ci aj ja mam daco... v podstate som este teraz sama doma... v praci inak tiez chodil, pernicek a maleho mikulaska sme dostali 😀 to kolegovci dvaja si take vymysleli 😀 🙂

jetta
7. dec 2010

ahojte baby, no co aj u vas tak strasne prsi ako u nas? 😀 vyzera to u nas tak ze my uz na vianoce budeme byvat v novom domcekuu tak sa tesim 😀

riana12
7. dec 2010

ahojky 🙂

@jetta ahoj, tuna v robote mi nastastie neprsi, huraaa...
jeeej, v novom domceku? to je super 😵

katrenka111
7. dec 2010

@riana12 ahooooj pracujeme???? To je teda hnus pocasie..... 😝

riana12
7. dec 2010

@katrenka111 ahojky, no hej, pracujem 😝
dneska som si bola po novy mobil, juchuuu 😵

jetta
7. dec 2010

ja mam dnes tooolko roboty ze som si ani nevsimla ze o hodinku konciim 😀
poradte mi nieco dobre na papanie 😀

jetta
7. dec 2010

@riana12 a aky mobil si si kupila? 🙂

riana12
7. dec 2010

@jetta samsung s5230
tento:

riana12
7. dec 2010

@jetta samsung s5230
tento:

riana12
7. dec 2010

@jetta samsung s5230
tento:

katrenka111
7. dec 2010

@riana12 No si si spravila radosť.... Ja som už domka, dnes som bola v práci len do 14h., potom este v obchode nakupit a teraz mam už veget, rozmyslam co budem robit.....

riana12
7. dec 2010

@katrenka111 no a to este len radosti bude, ked si o par dni kupim novy notebook 😅
no ja by som len vegetila a nic ine nerobila, kebyze si mozem vybrat 😅 😀

fuj, tu aka hnusna hmla, ze by sa krajat dala... 😝

katrenka111
7. dec 2010

@riana12 No to asi všade.... no asi pojdem trosku upratať..... No pekneee, takto sa obdarujes????
A ozaj darčeky už mate???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre