Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
14. dec 2010

@riana12 Ako je možne že mas take zmeny, to nie je podla mna normalne....
No ako dobre že necestujem do BA.....

katrenka111
14. dec 2010

@mishuu no pracovne pracovneee..... už ledva čakam na sviatky a dovolenku 🙂

riana12
14. dec 2010

@katrenka111 no tiez si myslim, ale budem to riesit az v novom roku...
@mishuu ahoj, no ja takisto pracovne... ja iba s tym rozdielom, ze okrem 24.12. som tu stale (ostatne sviatky pripadaju na vikend 😝) a mooozno budem doma aj na Silvestra, ale to je vo hviezdach...

mishuu
14. dec 2010

@riana12
@katrenka111

čavte baby, no ja veru tiež pracovne...neviem sa dočkať Vianoc a leňošenia, návštev po rodine, papania dobrôt, pozerania rozprávok...už len 10 dní 😀 a potom som doma až do 10.1.2011 😀 jaaaaaaj parádny život.
Už len nejak vydržať tých 10 dní

riana12
14. dec 2010

@mishuu zzzzzzavidiiiiiiiim 😅 ale len si pekne uzi, je to super, ked mas volno 🙂

mishuu
14. dec 2010

@riana12 som si urobila 😅

riana12
14. dec 2010

@mishuu ked sa da, treba 😉 ja uz nemam ani den dovci ☹

zaira1407
14. dec 2010

Ahoj baby 🙂
hmm... @riana12 - no nezavidim ti tu robotu .... ☹ , ale na Vianoce budes doma 😉
ja este zajtra idem do skoly a potom doma ....este som okrem medovnikov nic nepiekla 😖 ani suche ...tento vikend musim zacat ..ale tento rok bol hrozny , nemam ani jeden orech ani jeden oriešok .... a ake su drahe velmi.
Budete aj piect ?
ja sa inak uz tak tesim na Vianoce ( len skoda, ze tatino nebude doma s nami , nema dovolenku , pride az vo februari ☹ )........ale tesim sa na tu atmošku 🙂 ,krasna nalada, teplo domova....este tyzden a tri dni .....

zuzanockamt
14. dec 2010

@zaira1407 ja nebudem piect tento rok nic a ani stromcek nebudeme toho roku robit ... mna tie Vianoce nejako tento rok neberu ... kopec inych problemov, tak ani si to nejako neuvedomujem 😝

katie1
15. dec 2010

Ahojky zienky. Ja tiez nemam uz dovolenku, tak som v praci, ale uz mi je trocha lepsie, antibiotika zabrali. V noci som sice kazdu hodinu hore ako ma drhne, ale v praci to ako tak vydrzim. Vcera som dosla domov az o 18:45h, je strasne vela roboty, tak som musela... No ale dnes som do 15h aj keby co bolo, maly ma v skolke besiedku 🙂 My budeme mat stromcek zivy a napecene mam zatial iba medovniky. Este budem robit kakaovnik, orechovnik, take male buchticky plnene nivou a medvedie rozky. To je vsetko, viac by sa aj tak nezjedlo, lebo som stale v robote medzi sviatkami. Akurat 31.12. a 7.1. mame povinnu dovolenku.

katrenka111
15. dec 2010

Dobré ranečko sa praje.... no baby ja som ešte nič nepiekla.... ja chcem tento výkend medovniky a buduci týžden este niečo suche a taku cukríkovu roládku, no uvidím ako to stihnem lebo este v sobotu chceme ist dokupiť nejake dárečky a mladý si zmyslel ist do kina tak netuším...... Ešteže mam aspon dovolenku od buduceho týždňa..... 🙂 Jaaaj idem pracovaaať už,

riana12
15. dec 2010

@zaira1407 no co su to 3 dni? ja viem, je fajn, som doma, ale tak to rychle zbehne, ze ani neviem, ze daco bolo 😔

ahojte, dobre ranko 🙂
a viete, ktory den z tych 3 vianocnych sviatkov mam najmenej? 24. 😝

my medovnicky nepecieme a nikdy sme to ani nepiekli... volakedy mama s babkou napiekli aj 14 druhov zakuskov a kolacov... mne sa taketo vypekacky zhnusili, stale bolo treba nukat sa navzajom, aby sa to vsetko zjedlo a nepokazilo sa... takze vzdy mame prizvukujem, ze netreba vsakovake kolaciky, radsej si urobme z jedneho, dvoch druhov raz tolko ako inokedy... aj je klud, aj to stihneme zjest, nemusime nasilu...
jeden rok som to dokonca tak uhrala, ze sme mali len vela roznych druhov suseneho ovocia a boli sme spokojni 😅

@katrenka111 no supky do kina, aspon pri tom filme zabudnes na ine starosti 🙂 a darceky mozes nakupit aj predtym 🙂 neboj, stihate 😉

@katie1 tak je lepsie? super, som rada 😵

zuzanockamt
15. dec 2010

ja mam dovolenku kazdy den, len to ako dovolenka nevyzera 😀

katrenka111
15. dec 2010

@riana12 No ja som tiež zvykla vypekat toho vela ale tento rok nebudem..... načo... take 2-3 druhy a dosť.....

katrenka111
15. dec 2010

@zuzanockamt co by dali niektoré za takú dovolenku....... 🙂

riana12
15. dec 2010

@katrenka111 veru, radsej menej...

riana12
15. dec 2010

@katrenka111 veru, radsej menej...

katie1
15. dec 2010

@riana12 My sme tiez medovnicky nikdy nerobili, ale tento rok bude s nami pri stole priatelova mamina a ich rodina robieva... Tak som spravila.
Baby, svagrinka co cakali babo (co som Vam minule spominala), potratila ☹ ☹

katrenka111
15. dec 2010

@katie1 pocuj ty to ako všetko stíhas...sikula velkaaaa 🙂
No to ma mrzí, neviem co sa to deje ale co pocuvam tak na okolí dost vela potratov.... ale ani sa nečudujem to tento životný štýl....

riana12
15. dec 2010

@katie1 to ma mrzi 😔 ale zase lepsie, ako keby sa malo babatko narodit tazko postihnute a trpelo by aj ono, aj rodicia... treba to brat aj takto a clovek to akosi lepsie znesie...

babulky, no o chvilu ficim z robotky, dneska som poldna pracovala na vianocnych pohladiciach a predtym mi skapal PC... esteze tu bol dalsi nevyuzity pocitac, dala som si ho troska dohromady, prehodila maily, aby chodili sem a mozem makat dalej... sice mi chyba veeela suborov z toho mojho, ale na prechodnu dobu to zvladnem, kym ten moj opravia... 🙂
a akosi sa divne citim, asi chripka pekne lezie na mna 😝

katie1
15. dec 2010

Dakujem. No ano, tiez si to tak snazim vysvetlit...ze babatko asi vie preco odislo 😔

zaira1407
15. dec 2010

@katie1 ☹ 😔

riana12
16. dec 2010

ahojte, ako sa mate? dnes nikto? 😕

katrenka111
16. dec 2010

@riana12 ahoooooj...... všetci maju asi predvianočný zhon 😀

riana12
16. dec 2010

@katrenka111 ahojky 🙂 a ty ako teraz? aj ty v predvianocnom zhone?

katrenka111
16. dec 2010

@riana12 No ja pracovne, dnes som bola s maminou trosku po obchodoch a tak....Jaaaj este zajtra a je výkend huraaa... už musím začať piecť volačo..... 🙂
A ty ako???

riana12
17. dec 2010

@katrenka111 no ja som cast aj tohto tyzdna u mladeho... dnes som nejaka zachripnuta, neviem, ci to len teraz rano, kym sa rozrozpravam ci aj cely den...
co som vam spominala novy notebook, mala som ho na nete objednany, ale vcera som tam objednavku zrusila, lebo ho budu mat az v januari... hned som ho inde objednala, ale poldna som mala nervy... tak som zvedava, ci to uz bude teraz ok...

riana12
17. dec 2010

@katrenka111 no ja som cast aj tohto tyzdna u mladeho... dnes som nejaka zachripnuta, neviem, ci to len teraz rano, kym sa rozrozpravam ci aj cely den...
co som vam spominala novy notebook, mala som ho na nete objednany, ale vcera som tam objednavku zrusila, lebo ho budu mat az v januari... hned som ho inde objednala, ale poldna som mala nervy... tak som zvedava, ci to uz bude teraz ok...

riana12
17. dec 2010

fuuu, tu je mrtvo 😒

mishuu
17. dec 2010

čavte ako? 🙂

riana12
17. dec 2010

@mishuu ahojky, ja sa akurat chystam z robotky prec 🙂

mishuu
17. dec 2010

@riana12 aj ja a už naposledy 🙂 už mám voľno, síce ešte medzi sviatkami mám 2 fotenia, ale inak otváram až od 10.1.2011 vauuu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre