Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
17. aug 2008

ahojte kocky,no ja mam 28,ale dcerka sa mi narodila ked som mala 24,takze celkom fajn vek.Druhe asi teda az po 30-ke.Tiez sme podobne ako Zuzka v zahranici a to velmi cerstvo,takze babo teraz by nebolo nejako extra vhodne mat,ked uz mame prve "odrastene".

Haruka-ja som bola nevesta s bruskom a vobec mi to nevadilo,nebolo to extra vidiet,ale mala prvykrat zacala kopat prave na svadbe 🙂 a este k tomu som bola v 4.rocniku VŠ,ale sme radi ze teraz mame taku krasnu slecnu

etuska
19. aug 2008

ahojte kočky,ako sa mate? 😉

haruka
20. aug 2008

ahoj, protoze jsem dlouhodobe v zahrnici (jeste mesic), tak beru antikoncepci uz treti platicko bez pauzy, ted mam ale asi 4 dny malinko spineni,stalo se vam to nekdy? nechce se mi jeste delat pauzu,mam to dost narocne i bez MS ale zese nevim,z ceho to muze byt.
poradite mi prosim?

tesite se uz na snazeni? ja docela hodne, i kdyz jeste pred pul rokem bych to nerekla.
ahoj

etuska
21. aug 2008

Haruka-v tom prvom ti asi neporadim 😒
No ja sa na snazilkovanie tesim uz teraz,aj ked si este budem musiet pockat 😉 ,tak sa zatial budeme tesit s tebou 😀

aknellita
21. aug 2008

na snazilkovanie sa tesim aj ja... jupiiiii juchuuuuu 🙂

zuzanockamt
22. aug 2008

tak to sa tesi asi kazda z nas 😀 ... ja dufam, ze sa nieco pritrafi aj mimo planu, kedze uz neberiem HAK ... vsetko ale zasvisi teraz od mangela ... budem sa musiet pekelne snazit, aby si zabudol davat pozor 😀

etuska
23. aug 2008

zuzi 😀 - v tom spociva "caro" nas zien 😀 😀 😀 ,len aby potom nemal pocit,ze je "zahnany" do kuta 😉

zuzanockamt
23. aug 2008

no hadam nebude mat ten pocit ... a keby hej,tak nech si ho riesi aj sam nejako ... ja neviem do kedy chce cakat,ked uz aj vek ma na deti ... ale mne on sam pride niekedy ako take male decko rozmaznane 😝

etuska
23. aug 2008

lenze ako si pisala skor,este velmi babo nechce-ze?ono je to sok aj pr chlapa(zo zaciatku 😀 -aby ti nezdrhol-pozoooor 🙂

zuzanockamt
23. aug 2008

to je pravda ... zatial nechce velmi ... kvoli peniazom,byvaniu a tak ... vraj keby to bolo poriesene,tak chce ... ale ma nestras, ze nezdrhol ... a co ja sama s dietatom 😀 ... ale ved ja bby som ho dobehla 😀 ... mozno 😅

etuska
23. aug 2008

🙂

etuska
24. aug 2008

ahojte baby,prajem vam dobru nocku.Dnes som to s tym konikovanim trochu prehnala,ale nevadi.Ako sa dari???? 😵

oriesok
26. aug 2008

ahojte baby.. som sa tu zasa dlho neukázala.. pozerám, že aj mex nás zanedbáva.. 😖

etuska
26. aug 2008

ahoj Oriesok,co mas nove?aj tvoje snazilkovanie v nedohladne? 🙂

oriesok
27. aug 2008

tak, tak veru.. tiež možno až o rok - dva.. podľa toho, ako sa podarí bývaníčko.. a samozrejme splatiť pôžičku..

etuska
27. aug 2008

hmm,podobne,ale teraz uz ani to "tik-tak" nepocujem,bo si hladam robotku a k tomu tiez stresy z noveho, o chvilu nam zacne dcerka chodit tu do "reception class" a ja dufam opat zacnem soferovat-i ked tentokrat na druhej strane 😉
Som zvedava ci potom zalozime tu na MK novu temu "Martankovia 2010" 😀

oriesok
27. aug 2008

nooo.. to by bola téma 😀 to tik - tak skôr počuje môj manžel 😀 totiž ja mám 23 a on 30..

zuzanockamt
27. aug 2008

oriesok ... tak to ti zavidim, ze manzel pocuje tik - tak 😉 ... moj je asi hluchy

zuzanockamt
27. aug 2008

a to bude mat uz 34 v januari 😠

oriesok
27. aug 2008

no ale hlavný spúšťač u neho je, že sme obklopení malými deťmi.. v rodine ich máme zopár..

oriesok
27. aug 2008

len našťastie si aj on uvedomuje situáciu, že ešte musíme počkať..

mexx
autor
27. aug 2008

Caute babule, sem mrkam po sto rokoch...a nezanedbavala som vas, ako vravi Oriesok, akurat sme mali kolotoc a frmol a chaos okolo svadby...ale teraz, v tom krasnom zivote manzelskom, to snad bude lepsie... 😉

etuska
28. aug 2008

ahoj Mexx-tak blahozelam 🙂 kedy bola svadba????vitaj "pod cepcom" 😀

haruka
28. aug 2008

ahoj,kazodpadne ja uz se na miminko obcas hrozne tesim,ale obcas jsem rada, ze zavazky nemam, myslim, ye to ale bude ubyvat.
etusko: vy jste si odjeli vydelat do irska i s dcerkou? nebala ses? jak dlouho jste se rozhodovali?

etuska
28. aug 2008

Haruka-no dcerka pride za nami aj s mojou svokrou (tchyni) 🙂 o par dni.takze nam uz strasne chyba-nevideli sme sa akoro 2 mesiace ☹

Ja som stale chcela skusit zit v Irsku-je to moja vysnivana krajina,aj ked pocasie je tu o nicom.Bat som sa bala trosku tej neistoty a vsetko nove,ved vies,ale teraz je to fajn.Sme tu necele 2 mesiace,manzel ma robotku-i ked len taku obycajnu a mne dnes ponukli v jednej zakladnej skole pracu na 12,5 hod.tyzdenne,prave vtedy ked bude dcerka v skole,takze si aspon zarobim nejaku korunku.Uvidime ako si zvykne nasa Miska,ale v skole bude len 3 hodinky denne,tak to by malo byt OK a zvysok casu bude so mnou a poobede aj s tatkom.V zivote treba obcas riskovat 😉 Ja som mala na Slovensku stale zamestnanie,ale chcelo to zmenu a povedali sme si ze tearz je ten cas,mala ma 4 roky ,manzel skoncil VŠ a ja som uz chcela zmenu...Tak sme so vsetkym "praštili" a sme tu v Sev.Irsku.Mame tu par priatelov aj rodinu a hadam to bude uz len lepsie-no a tak o 2 rocky uz porozmyslame aj nad dalsim babatkom (dufam)

zuzanockamt
29. aug 2008

etuska ... takze praca ta nasla 😉 ... super ... blahozelam ... a to budes normalne ucit alebo budes robit asistentku? ... ja uz odratavam dni,kedy pojdeme konecne DOMOV ... presne po 5 - tich mesiacoch sa vratime aspon na chvilocku ... no a potom nas caka londyn ... tak som zvedava

etuska
29. aug 2008

ahoj Zuzi 🙂 -ja som si tu pracu vymodlila 🙂 .Teraz do nedele vecera musim dokoncit jeden brutalny preklad zo slovenciny do anglictiny(same technicke veci)-to je len taka jednorazovka pre jednu firmu a potom ked mi spravia "police check" tak asi o 2-3 tyzdne zacnem v tej skole ako "classroom assistant".Nie je to az tak extra platene,ale aspon som v skolstve a uvidim ako to tu chodi.Budem skor pomahat detom cudzincov-najma Poliakom,ale maju tu aj Slovakov a Cechov + nejakych Pakistancov,Indov...-cize to nie je ucitelska pozicia,ale na zaciatok uplne super,lebo mozem byt potom po 12-tej s Miskou 🙂
Ucitelske posty su tu ovela lepsie platene:na den aj 90-150libier,podla kvalifikacie a hodin.
Dufam,ze v Londyne sa vam bude pacit viac.Ja osobne om rada,ze sme v malom meste,lebo budem musiet soferovat a to teda vobec nie je moje hobby 😒
Pekny dnicek 🙂

mexx
autor
31. aug 2008

Etus, vy ste teda v Irsku? 😕 To asi budem k tebe chodit po dobre rady do zivota a na vyzvedy... 😉 Lebo to vyzera tak, ze sa s drahym po zaciatkom buduceho roka poberieme tiez do Irska, mame tam par kamaratov, ktorym sa velmi paci a v podstate nam to v nasej situacii vychadza ako to najlepsie riesenie...takze uvidime, ako to nakonieco dopadne. Tak budem aj u teba vyzistovat, ako sa ti paci... 😉

etuska
31. aug 2008

Mexx 🙂 -ale vy asi idete do Irska(Irskej republiky),my sme v Severnom Irsku,co je cast UK,takze tu su aj ine zakony.Chceli sme ist povodne do Dublinu,ale tu je to kludnejsie,aj ubytko je tu lacnejsie,ale zalezi ake mas stastie a na co natrafis.Vy ako mlady par si mozte dovolit byvat aj s nejakymi kamosmi,my s dietatom sme chceli uz byt ako rodinka samy,preto sme hladali takuto alternativu. Uz len tyzden a Mimi pride s babkou za nami,tak sa vytesujem.
Hmm,takze Mexx,ani z tvojhio snazilkovania nic? 😀

mexx
autor
5. sep 2008

Jo taaak, Etus... No my sa chystame zrejme do Corku, ak to pojde vsetko tak, ako ma. A s tym snazilkovanim neviem, my to v podstate vobec neriesime a nechavame to len tak, na nahodu. Ak by sme otehotneli, tak by sme sa urcite velmi tesili, ale ak nie, tak sa zatial nic nedeje. A drahy teraz s oblubou vravi, ze prve bejby sa nam narodi v Irsku. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre