Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

haruka
9. sep 2008

AHOJ, v nejake diskuzi jsem cetla, ze se nekdo chysta uzivat na vycisteni aloe vera, mate s tim nekdo zkusenosti, na co to je? chtela bych totiz zkusit nejakou detox kuru, pokud se teda odhodlam.

oriesok
10. sep 2008

mexx.. a kedy sa zhruba chystáte niekde do zahraničia?

etuska
10. sep 2008

no baby,odkedy k nam prisla zo Slovenska nasa Miska,moje bio hodiny zastali 😀 Asi to bude tym,ze nam dava opat riadne zabrat 🙂

mexx
autor
11. sep 2008

Oriesok, niekedy zaciatkom buduceho roka, v polke januara, vo februari, tak nejako... Teda to su prvotne plany, ako to dopadne, zatial netusime, lebo nic nie je iste. Taketo veci asi radsej prestavam riesit, lebo v poslednej dobe sa nas zivot meni kazdym dnom, takze nikdy nevieme, co nas caka na dalsi den... 😉

etuska
11. sep 2008

Mexx ,no je dobre si co to vopred nastudovat.Ved skoc do temy na Volnej diskusii "Irsko halooo",ja som tam minuly rok dost casto chodila,bo som si myslela,ze zakotvime v Dubline,no teraz sme v S.Irsku,takze som si infosky musela hladat nanovo kedue je to vlastne sucast UK a teda aj ine zakony maju 😕

Ako si na tom s anglinou?My sme namali vacsi problem,lebo obaja speakujeme dost dobre-ja musim ,lebo som vystudovana "English teacher" 😀 Som zvedava ako sa naglictina nalepi na malu, v pondelok nastupuje do skoly

etuska
21. sep 2008

ahojte baby,co nove u vas? 😉

mexx
autor
26. sep 2008

Halo, halo... 😲 😉

etuska
26. sep 2008

ahoj Mexx,ako vidis nase snazilkovanie asi v nedohladne,aj preto stale musime tuto temu posuvat ☹
No neviem ako v Irsku,no tu v Sev. Irsku je aspon antikoncepcia zadarmo 😀 (povedal mi vcera nas novy lekar)

mexx
autor
28. sep 2008

Etus, takze aspon stale patris medzi buduce snazilky... 😉 Mne je to sice jedno, ale poznam aj take zeny, pre ktore by ta antikoncepcia zdarma bola silnym motivujucim prvkom na prestahovanie... 😀

etuska
29. sep 2008

😀

etuska
29. sep 2008

Mexx-a uz viete co s tymi vasimi planmi ohladom Irska???No odtial vraj teraz vela Slovakov odchadza,nie je tu prave najruzovejsia situacia co sa tyka prace a pod.,ale stale je tu vyssia ziv. uroven ako na SVK.

Ja sice stale tvrdim,ze dalsie babo az na SVK,ale uvidime ako dlho tu ostaneme:Mrkni moj albumcek a priletis sem hned,hoci je pravda ze doteraz bolo celkom pekne pocasie,no dnes uz prsi 😖

mexx
autor
3. okt 2008

Som sa k tomu az terazky dostala...tak idem mrknut ten tvoj album. 😉

mexx
autor
3. okt 2008

No jo...pravda pravduca...by som sa hned zbalila a isla. 😎 😉

Zatial ani sama neviem, ako to dopadne s nasim odchodom. Nic nie je definitivne, zrejme sa to naplno ukaze az zaciatkom buduceho roka. Stale hovorime o Irsku, uz sa k tomu pridala aj Canada...tak sama neviem. 😕 A ja by som bola schopna trebars odist aj do Ruska, to by sa mi paaacilo... 😵 Keby som vedela, ze tam bude robotka nejaka dobra, idem rychlo... 😉

etuska
4. okt 2008

Mexx-to poznam,aj ja som mala pocit "cim skor vypadnut",ale ono to nie je take ruzove ako to zo Slovenska vyzera 🙂 To len aby si nebola sklamana.
My s manzelom vieme dost dobre anglicky a mame obaja VS,ale aj tak na zaciatok musim brat hocijaky job,aby si prezil 😒 ,ale nevzdavame sa,zaciatky su tazke vsade a pre nas o to tazsie ze tu mame dcerku a tak musim premyslat aj co je pre dieta najlepsie.

Ja som napr. dostala 2 joby ,no ten poobede som musela odmietnut,lebo si neviem predstavit,ze by dcerka bola v cudzom prostredi bez nas 8 hod. denne.Radsej sa jej budem ja viac venovat,aj ucitelka ju pochvalila,ze pekne napreduje v anglictine 😉

Drzim palce.Mozno by nebolo zle a zamerat na 1 krajinu a zacat si zistovat veci ako tam funguje zdrav. a soc. system.... 😉

barbora87
4. okt 2008

ahojte mozem sa pridat?tak ja dufam, ze uz coskoro zo mna bude snazilka🙂

etuska
4. okt 2008

Jasne Barbora,vitak medzi nami "vecnymi snazilkami" 😀
Kde byvas?

mexx
autor
4. okt 2008

Etus, no to hej, do uplne neznamej krajiny by sme sa asi len tak nevybrali, riesime v podstate len krajiny, v ktorych mame bud rodinu alebo znamych, aby sme mali aspon aku-taku predstavu, do coho by sme isli... Je mi jasne, ze to nie je take ruzove, a ze vsetky zaciatky su tazke, tak stale zvazujeme plusy a minusy... Zatial to stale vyzera tak, ze plusov je viac...to by sa tu doma musela situacia dost zmenit a vyvinut, aby ostat doma bolo pre nas vyhodnejsie. A pre mna je to lakave urcite aj po jazykovej stranke, zdokonalit sa v jazyku by som velmi chcela...a celkove spoznavanie inej kultury a krajiny... Lebo niekedy sa obavam, ze v pripade, ze by sme vobec nikam nesli (ak by sme napriklad obidvaja mali doma pracu, ktora by splnala rozne nase poziadavky) ci uz na kratsiu alebo dlhsiu dobu, tak to budem navzdy lutovat... 😔 A prilis sa nespolieham na to, ze ked raz budem velka a bohata, budem si cestovat po krajinach ako sa mi zachce a budem ich moct lubovolne spoznavat... 😅

Vitaj Barboka... 🙂

etuska
4. okt 2008

Mexx-tak to teda hej 😉
My sme si povedali,ze vycestujeme teraz kym mala nechodi do skoly,ja si robotku na SVK najdem stale a manzel prave skoncil VS,tak sa nam to zdalo ako najvhodnejsia doba.
aj preto odkladame snazilkovanie na 2-om babu 🙂

barbora87
4. okt 2008

ahojky tak ja byvam vo Viedni a hladam niekoho kto by sa ku mne pridal, lebo od jara chceme pracovat na miminku

etuska
4. okt 2008

Barborka-tak ja sa urcite este na snazilkovanie necitim 🙂 sme tu len 3 mesiace a viacmenej si cely zivot budujeme od zakladov,takze druhe babo tak skoro urcite nie.Ale dam vediet ked zmenim nazor 😉

barbora87
4. okt 2008

jee a kde byvas presne
no to si viem predstavit nad druhym by som asi tiez uvazovala ale uz sa hrozne tesim na moju bublinku a dufam, ze to bude dievcatko fiona rebecca

etuska
12. okt 2008

ahojte,je niektora z vas uz snazilka? 😅

mexx
autor
13. okt 2008

Etus, co ten previnily smajlik? 😕 Zeby si ty bola? 😕 😉

etuska
13. okt 2008

ale nie 🙂 to len tak,ze je tu akosi ticho.Drahy dnes nadhodil temu,ze kedy druhe a ja mu vravim:"Pozri,aj tak uz bude 5 rocny rozdiel,takze kam sa ponahlat" 😅 😀 ja chcem ozaj to 2+3 za sebou a tu v zahranici si na to netrufnem,tak hadam po 30-ke sa este zadari 😉

etuska
13. okt 2008

a co myte nove vy ohladom zahranicia?
Barborka-kde si?
Oriesok,Zuzka????

etuska
15. okt 2008

tak aspon posuniem temu 😀 😅

etuska
19. okt 2008

😕 😕 ???

mexx
autor
20. nov 2008

Teda baby, zo siedmej strany nas vytahovat...no fuj. 🤐 😀

sonnya
21. nov 2008

ahojte... ja som vas nasla vcera ked mexx vytiahla temu 🙂 a potesila som sa, ze tema aj pre mna 😎
Kedze este nesnazilkujeme ale uvazujeme o tom, teda zacali sme viac uvazovat ked som v strede cyklu zabudla uzit HAK 😝 ale nakoniec nic ☹ bola som s toho trocha smutna, lebo mimco by som uz aj brala... ale vcera ked sme sa o tom bavili tak priatel povedal, ze sa zacneme snazit vo "vlastnom", kedze sa nam risuje, ze by sme mohli kupit byt
Takze tak ku mne a zatial by som sa k vam buducim snazilkam pridala 🙂

mexx
autor
21. nov 2008

Son, tak ti drzim palce, aby to bolo co najskor. Lebo to tu tusim vsetky tak riesime, ze ked budeme vo vlastnom a zabezpecene, tak sa budeme snazit, potom to jedna druhej prajeme a spolu sa tesime a planujeme...a je nam veselsie. 🙂

A vobec by som sa nenastvala, keby sa aj ostatne baby opat nasli a zavitali sem. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre