Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
22. dec 2008

Monci, no ved sme buduce, este stale...ked zacneme snazit, mozno prejdeme k "Aktualnym snazilkam", alebo si vytvorime taku temu...alebo mozno spravim temu "Nechavam to na nahodu" (akoze tajna snazilka). 🙂

etuska
22. dec 2008

Mexx 😅 -ja uz teda nie 😅 -raz stacilo-ale prekvapko to bolo teda uzasne 😀

etuska
23. dec 2008

Zienky,prajem Vam pokojne a radostne prezitie Vianoc 😵

mexx
autor
23. dec 2008

Etus, prekvapko? 😕 To si tusim este nerozpravala... 🤐

Napodobne, stastne a vesele vam vsetkym prajem (aj ked sme tu asi len my dve, pripadne nahodni okoloiduci)... 🙂 😉

etuska
24. dec 2008

Mexx 🙂
(a o tom prekvapku neskor-ale to uz bolo skoro pred 5-timi rokmi a teraz nam beha po izbe 😀 😀 😀 )Aspon mali aj nasi rodicia veeelke prekvapenie pod vianocny stromcek par rokov dozadu 😅 😅 😅

mexx
autor
26. dec 2008

Ja som si povedala, ze ked raz nahodou otehotniem pred Vianocami, tiez to budem rozdavat ako vianocny darcek... 😉

Ako sviatkujete?

etuska
26. dec 2008

ahoj Mexx,
celkom pohodovo,viac napisem vecer 😉

etuska
26. dec 2008

Mexx-kopirujem z inej temicky,dufam,ze nevadi:

,bolo to 1. co sme boli ako rodinka sami-bolo nam sice trochu smutno za rodicmi,ale po rozbaleni darcekov sme si "Skypovali" a Miska ukazovala babkam darceky na kameru a muzik ma prekvapil,lebo sa za nas ako rodinku pomodlil nadhernou spontannou modlitbou,az ma rozplakal No a samozrejme na tu radost v detskych ockach pri rozbalovani darcekov sa nezabuda.

Dnes sme boli v kostole,lebo tu oslavuju Vianoce az 25.12 a jeden nas dobry znamy mal prihovor pre deticky- o zmysle Vianoc,darcekoch a o tom,ze by sme nemali zabudat na to,aby predovsetkym Jezis mal miesto v nasich pribytkoch-aby ho nevytlacili dary, honosnost,konzum...,aby sme nezabudali na to,ze je to oslava Jezisovych narodenin .

Takze asi takto sviatkujeme.Vcera sme boli nakrmit husky a labute pri jazere a dnes sa prejst popri rieke.Snezik nemame,ale nejako to prezijeme 😅

mexx
autor
27. dec 2008

Etus, krasne sviatkujete...vramci moznosti, a to je dobre... 😉

My sme ten stedry vecer tiez nejako prezili, vecerali sme sami dvaja, bolo to take nove a zvlastne, ale aj krasne a pohodove... Darceky sme dostali aj rozdali, potom sme navstivili aspon tu najblizsiu rodinu, a sviatkuje sa dalej.
Dnes moj tatik oslavuje meniny, takze sa zase zrazi cela rodina (no a pri niektorych pripadoch si to clovek tak uzije, ze pokojne vydrzi aj do dalsich vianoc)... 😅

Ani my nemame sniezik, ale taaaaaaaaaaaak by som chcela...

etuska
27. dec 2008

Mexx-aj ja ,ale hadam buduce Vianoce oslavime na SVK 😅 -lenze to by sme si museli kupit letenky asi este v lete. 😅 aby bola dobra cena.
Posielam IP 😉

mexx
autor
28. dec 2008

Etus, vy tam neplanujete ostat natrvalo (resp. na vela rokov)? 😕 Ci to len akoze na Vianoce by ste skocili sem?

My keby sme niekde isli (co teda stale neviem, ci pojdeme alebo nie, s tym Irskom to vraj nevyzera ruzovo, hoci by sme radi, kamarat nas informuje o dost velkej krize...), tak by som tam chcela ostat bude dlho alebo aj navzdy. Alebo neviem, podla toho, aka by bola tu situacia. Sice by mi to chybalo, ale ked potrebujeme z niecoho zit... 😅 Akurat minule som videla nejake pracovne ponuky, ked hladali babu do Irska na nejaku administrativnu poziciu a ponukali plat 400 euro tyzdenne...tak som si povedala, ze tu budem musiet byt rada za 400 mesacne... 🙄 Mi je luto, ze to tak biedne vyzera u nas, ze sa clovek musi takto pretlkat... 😔

etuska
28. dec 2008

Mexx-samy nevieme ako dlho tu ostaneme.Rok urcite,lebo mame prenajom domu na rok,ale radi by sme aj 2-3,no uvidime ako sa situacia vyvinie a ako bude doma rodicom zdravie sluzit.Lebo nech je ako chce,rodina a priatelia su na nezaplatenie 😉

No kriza je aj tu,ale kedy ste sli do Dublinu trebars,tak mate co robit aby ste to utiahli-tam je strasne drahe ubytko a sluzby.Aj preto sme si radsej vybrali mensie mesto-aspon mozeme v klude byvat samy ako rodinka v domceku nie sa tlacit s dalsimi 3-4 ludmi v nejakom mestskom byte.No je to uplnr ine ked mas dieta,lebo vtedy ti je pokoj viac ako peniaze 😅 Ved kludne ked chces nieco vediet opytaj sa,napisem IP 😉
Pekny den

etuska
29. dec 2008

Mexx-predtav si-mrkla som tvoj albumcek ma "modrej streche" a to "Home sweet home" mame na stene,len v inej farbe 😀

mexx
autor
29. dec 2008

Etus, sme na seba napojene... 😉

Mne by sa tiez pacilo byvat skor v dome nez v byte, anglicky a irsky vidiek vyzera na obrazkoch moooc dobre... 😵

etuska
29. dec 2008

to hej,no my sme si radsej zvolili male mesto,tu je fajn 🙂 a uz sa tu pomaly citim ako doma,ved sme tu uz 1/2 roka.Idem malej spravit veceru-u nas je o hodinku menej,tak hadam stihnem dnes aj to zehlenie 😀

mexx
autor
30. dec 2008

Ja by som tiez radsej do nejakeho minimesta, som skor vidiecky typ nez velkomestsky... 😉 Ten nas kamarat byva v Corku, a to sa mi zda tiez dost... 😨

etuska
30. dec 2008

no v Corku som este nebola,my to mame dost daleko.Dnes som bola brazdit obchody,dufam,ze tak skoro nepojdem-hrooozne ma bolia nohy 😝 ,ale nakupila som sebe veci do prace,Miske,krsniatku i kamoskinmu synovi za supeeeer ceny,tak sa vytesujem 🙂

etuska
31. dec 2008

Vsetko dobre v novom roku 2009,nech sa tu v zdravi stretavame i nadalej 😵

mexx
autor
31. dec 2008

My sme tiez boli brazdit obchody, ale akurat tak kvoli rozkom a sendvicom a nejakym potravinam na silvestrovsk pochutky. Ludi vsade milion, vsetci nakupovali rychlo za posledne koruny, lebo potom uz budu len eura vsade vydavat...tak panika. 😅 Ale sak nejako sme to zvladli...

Ako sa chystate silvestrovat? My doma pri telke, uz teraz by som najradsej spala, nieze vecer... 😀

etuska
31. dec 2008

My sme boli teraz prave s detickami so znamou z MK na ihrisku.Idem asi robit rezne a klasika budeme doma "papucovat".Vobec sa mi nezda,ze je Silvester,lebo tu to vyzera ako na jesen 😀
Tak este raz vsetko naj do noveho roka 😵

etuska
1. jan 2009

ahoj,aky bol Silvester? 🙂

mexx
autor
2. jan 2009

Ahoj,

sa mi vcera vobec nechcelo nic pisat... 😅 Silvester bol v pohode, tak obycajne, sedeli sme doma a nalievali sa detskym sampanskym (lebo dospelacke nam moc nechuti), bola tu sestra, sesterka aj kamaratka s prckom, na chvilu sa zastavil aj sused, takze nam bolo veselo a nejak sme sa prekecali az k polnoci. 🙂 A potom sme planovali hned zahajat, ale este sa objavili bratranec a sesterka s frajerom, tak sme sedeli do tretej a pak spat. Akurat, ze rano sme vstavali do kostola a potom sme boli cely den jak lemry, nic sa nam nechcelo... 😅

No a teraz uz tiez len tak domacky, este si budeme uzivat, ze drahy ma par dni volno, kym zas pojde do prace...a tak. 🙂

No a tiez ti zelam (aj vsetkym, co sem obcas nakuknu) stastny novy rok a vsetko len to naj (hoci ja tieto veci tak strasne nemusim, a uplne trpim, ked ma na novy rok vsetci stiskaju a bozkavaju a trasu mi rukou a zelaju taketo veci, ani neviem preco, ale mam z toho fobiu)... 😅 😀 😉

etuska
2. jan 2009

Mexx 😀 😀 -no vidis,ja ti zazelam len pisomne,aby som ti usetrila to trapenie 😅
pekny dnicek 😵

mexx
autor
2. jan 2009

Etus, to je take najlepsie zelanie. Aj si cenim, ze si niekto spomenie, aj sa nemusim premahat do objati a podobnych bludnosti... 😅 😉

etuska
2. jan 2009

Mexx- 😀
kde mas foto?

zuzanockamt
2. jan 2009

kedze tu obcas nakuknem, tak vam chcem popriat uspesny a stastny rok 2009, vela lasky, zdravia, stastia a vsetkeho, co si zelate 😉

etuska
2. jan 2009

zuzi-podobne aj tebe,nech nam je vsetkym len lepsie 😵

mexx
autor
2. jan 2009

Volakde mi zmizla. 😀

Ahoj Zuzi,teba tu dlho nebolo vidno, co mas nove? 😕

etuska
2. jan 2009

my so Zuzkou tajne IP-eckujeme 😀

mexx
autor
2. jan 2009

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...bezo mna...pche. 😎 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre